تاریخ انتشار
سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۲۳
کد مطلب : ۴۰۷۳۴۱
مدیرکل بهزیستی کهگیلویه و بویراحمد:

قانون معلولان در ادارت دولتی کهگیلویه و بویراحمد خاک می‌خورد

۰
قانون معلولان در ادارت دولتی کهگیلویه و بویراحمد خاک می‌خورد
کبنا ؛مدیرکل بهزیستی کهگیلویه و بویراحمد از عدم اجرای قانون بکارگیری معلولان در ادارات این استان انتقاد کرد و گفت: ۳ درصد بکارگیری نیروها باید به جامعه معلول اختصاص داده شود.
سید آیت‌الله افشارمهر امروز ( در جمع خبرنگاران تعداد معلولان را ۱۸ هزار نفر عنوان کرد و گفت: با اقدامات خوبی که در زمینه پیشگیری و آگاهی بخشی به مردم در سازمان بهزیستی طی چند سال اخیر صورت گرفته شاهد  کاهش روند معلولیت در استان هستیم.
افشار مهر، از جمله این اقدامات را طرح‌های غربالگری پیشگیری از تنبلی چشم و بینایی ،شنوایی، آزمایشات ژنتیک قبل از ازدواج  دانست و گفت: امید می رود با همکاری و مشارکت مردم و اقدامات پیشگیرانه شاهد کاهش معلولیت ها در سطح استان باشیم.
مدیرکل بهزیستی کهگیلویه و بویراحمد در خصوص اشتغال معلولان افزود: ۳ درصد بکارگیری نیروها در ادارات دولتی باید به جامعه معلول اختصاص داده شود.
این مسوول با بیان اینکه متأسفانه ادارات دولتی قانون بکارگیری نیروهای معلول را رعایت نمی‌کنند، اظهار داشت: مسئولان استانی  برای اجرای این قانون  و استفاده از توانمندی‌های جامعه معلولان توجه بیشتری داشته باشند.
وی با اشاره به مناسب سازی مبلمان شهری استان برای معلولان گفت: جایگاه استان در مناسب‌سازی مبلمان شهری برای جامعه معلول جایگاه مناسبی نیست که امیدوارم شهرداری‌ها، راه و شهرسازی، نظام مهندسی و سایر دستگاه‌ها این موضوع را مدنظر قرار دهند.
نام شما

آدرس ايميل شما

جدیدترین قیمت خودرو‌های داخلی در بازار +جدول

جدیدترین قیمت خودرو‌های داخلی در بازار +جدول

معاملات بازار خودرو امروز با افزایش نرخ محصولات ایران خودرو و ثبات قیمت در برخی محصولات ...
تصاویر | اولین روز جشنواره جهانی فیلم فجر

تصاویر | اولین روز جشنواره جهانی فیلم فجر

اولین روز سی‌وهفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر روز پنجشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۸ با حضور سینماگران ...
راه‌های درمان کمردرد

راه‌های درمان کمردرد

اگر می‌خواهید کمردرد خود را درمان کنید باید در ابتدا دلیل ایجاد کننده این نوع درد را ...