تاریخ انتشار
شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۲۹
کد مطلب : ۴۰۷۲۴۰
در دیدار روسای اتحادیه های صنفی با فرماندار کهگیلویه مطرح شد

اعتراض صنوف به برپایی نمایشگاه بهاره در دهدشت/«نیکبخت»: به فکر مردم هستم

۱
۰
اعتراض صنوف به برپایی نمایشگاه بهاره در دهدشت/«نیکبخت»: به فکر مردم هستم
کبنا ؛روسای اتحادیه های صنفی کهگیلویه  همزمان با  نزدیک شدن به پایان سال و گشایش نمایشگاه بهاره در دیدار با فرماندار اعتراض خود را از برپایی نمایشگاه های فصلی و بهاره بیان کردند و معتقدند که برپایی نمایشگاه موجب رکود اقتصادی بازار می شود.
فرماندار کهگیلویه نیز که هدف از برپایی نمایشگاه بهاره را تعدیل و تنظیم بازار می داند اظهار کرد: ولی این بدان معنا نیست که در ذیل آن فاکتورها و تدابیر لازم در برگزاری نمایشگاه رعایت نشود.
به گزارش کبنا به نقل از  روابط عمومی فرمانداری شهرستان کهگیلویه - با نزدیک شدن به پایان سال بازاریان و اصناف کهگیلویه نمایندگان خود را جهت گزارش مشکلات بازار و نارضایتی از حضور نمایشگاهها در شهر روانه فرمانداری کردند
آنها برگزاری نمایشگاه بهاره در شهرستان را خوشایند نمی دانند و معتقدند که برگزاری نمایشگاه موجب رکود اقتصادی بازار شهر می شود.
فرماندار کهگیلویه در این دیدار نقش اصناف و بازار در اقتصاد ،اشتغال و توسعه شهرستان محوری ارزیابی و اظهار کرد:بی شک پیگیر منافع و حقوق مردم هستیم و در نهادینه کردن این امر به جد تلاش می کنیم.
جعفر نیکبخت افزود: برگزاری نمایشگاههای فصلی با هدف تنظیم و تعدیل بازار دنبال می شود ولی این بدان معنا نیست که در ذیل ان فاکتورها و تدابیر لازم در برگزاری نمایشگاه رعایت نشود
رئیس کمیته تنظیم بازار شهرستان کهگیلویه  برگزاری نمایشگاهها را منوط به کاهش محسوس قیمت و ارائه کالای کارشناسی شده به جهت کیفیت و تنوع دانست .
وی با تاکید بر تامین مایحتاج شهروندان  و لزوم رضایت مردم از وضعیت بازار تصریح کرد : برنامه ریزی ها باید در راستای حمایت بازار شهر و مصرف کننده باشد .
نام شما

آدرس ايميل شما

مهقلی
Iran, Islamic Republic of
کهگیلویه با فرماندار پروازی هیچی نمیشه.
کارهایی که با دزدیده یا گم شدن پلاک خودرو باید انجام دهید

کارهایی که با دزدیده یا گم شدن پلاک خودرو باید انجام دهید

اگر پلاک خودرو و اتومبیل شما گم یا دزدیده شد باید سریعا اقدام به دریافت پلاک مجدد بکنید....
آموزش کنترل مصرف اینترنت گوشی موبایل

آموزش کنترل مصرف اینترنت گوشی موبایل

اگر شما نیز جزو کاربرانی هستید که از پرداخت هزینه‌های گزاف برای قبض موبایل و تمام شدن ...
نجات دادن فردی که قصد خودکشی کردن را دارد

نجات دادن فردی که قصد خودکشی کردن را دارد

عملکرد صحیح موجب نجات شخص از خودکشی شده و عملکرد غلط حتی می تواند فرد را در این تصمیم ...