تاریخ انتشار
سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۱
کد مطلب : ۴۰۷۱۲۸
در نشست دبیر اجرایی یادواره کشوری شهدای ایل بهمئی مطرح شد

بزرگ‌ترین رخداد فرهنگی ایل بزرگ بهمئی در ۱۶ اسفند

۱
۱
بزرگ‌ترین رخداد فرهنگی ایل بزرگ بهمئی در ۱۶ اسفند
کبنا ؛ نشست دبیر اجرایی یادواره کشوری شهدای ایل بزرگ بهمئی و فرمانده سپاه ناحیه بهمئی با اصحاب رسانه برگزار شد.
به گزارش کبنا، در این نشست سرگرد پسنده فرمانده سپاه ناحیه بهمئی ضمن تبریک به مناسبت چهل سالگی پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی گفت: این نشست به مناسبت یادواره سرداران و شهدای ایل بزرگ بهمئی سراسر کشور است که جا دارد از همه دست اندرکاران این یادواره بزرگ تقدیر و تشکر کنم.
سرگرد پسنده گفت: به عنوان خادم شهدا و خادم همه بسیجیان شهرستان انتطار داریم همه اصحاب رسانه این رخداد عظیم و ملی را که در ۱۶ اسفند به میزبانی شهرستان بهمئی برگزار می‌گردد پوشش خبری دهند و از امروز استارت این کار را در یک فضای همدلی و صمیمی انجام دهیم.
  امام جمعه لیکک در ادامه این نشست ضمن تبریک پیروزی انقلاب اسلامی گفت: امسال حضور مردم با توجه به آماری که تا کنون رسیده از افزایش و رشد ۳۰ تا ۴۰ درصدی جمعیت بوده است که یک پیام مهم و بزرگ داشت که نقشه دشمنان را نقش بر آب می‌کرد و همه امپراطوری رسانه غرب که در طول این ایام بر بستر مشکلات اقتصادی سوار شدند یک نقطه شکست برای دشمنان خواهد بود.
افروغی افزود: به عنوان یک خادم فرهنگی و سرباز فرهنگی در بحث یادواره پای کار هستیم و تمام تلاش خود را انجام می‌دهیم که هر چه باشکوه‌تر این یادواره انجام شود.
وی گفت: ما در حال اماده سازی و پیش بینی ظرفیت ۲۵ هزار نفری جمعیت هستیم که در چند سال اخیر به لحاظ کمی برترین رخداد فرهنگی در شهرستان ما خواهد بود و به همین خاطر ما باید بسترها را آماده کنیم.
سرهنگ منصوری دبیر اجرایی یادواره شهدای ایل بزرگ بهمئی هم گفت: خبرنگاران به فرموده مقام معظم رهبری پیش قراولان عرصه حفط ارکان نظام و مرزهای فرهنگی و مصادیق امانتداری هستند و تلاش می‌کنند تا جامعه را به درستی به تصویر بکشند.
سرهنگ منصوری گفت: مدت دو سال هست که استارت یادواره کشوری ایل بزرگ بهمئی را زدیم و جلساتی برگزار کردیم و دیدارهایی هم با خانواده شهدا داشتیم و این یادواره ایل بزرگ بهمیی یک کار بسیار عظیم هست و شهرستان بهمیی میزبان شهدای بهمئی سراسر کشور است.
سرهنگ منصوری تصریح کرد: هدف ما شناسایی شهدای ایل بزرگ بهمئی است و اصحاب رسانه می‌توانند نقش بسزایی داشته باشند.
نام شما

آدرس ايميل شما

Iran, Islamic Republic of
درود بر دکتر وفایی
همه چیز درباره خارج‌نشینی فرزندان شهردار قم

همه چیز درباره خارج‌نشینی فرزندان شهردار قم

سید مرتضی سقاییان نژاد شهردار قم در اینباره گفت: «خانواده بنده مذهبی بوده و به رعایت ...
فرصت طلب یا اصلاح‌طلب؟!

فرصت طلب یا اصلاح‌طلب؟!

از اظهارات فعالان سیاسی اصلاح‌طلب این طور پیداست که اگرچه آن‌ها‌ به شدت مخالف با حضور ...
فیلم‌های تلویزیون در عید غدیر

فیلم‌های تلویزیون در عید غدیر

فیلم‌های «لیمو ترش»، «چک برگشتی»، «راننده»، «کفش»، «تصمیم»، «به قید قرعه»، «هتل بزرگ ...