تاریخ انتشار
جمعه ۱۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۵
کد مطلب : ۴۰۷۰۵۱
امام جمعه موقت یاسوج مطرح کرد

گرانی‌های افسارگسیخته در دهه پنجم انقلاب زیبنده نیست

۰
گرانی‌های افسارگسیخته در دهه پنجم انقلاب زیبنده نیست
کبنا ؛امام جمعه موقت یاسوج با اشاره به گرانی‌های اخیر گفت: گرانی‌های افسارگسیخته زیبنده نیست
به گزارش کبنا، نماز جمعه این هفته شهر یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد به امامت حجت‌الاسلام سید جواد خاضع امام جمعه موقت این شهر برگزار شد که وی در خطبه اول با تسلیت سالروز شهادت حضرت زهرا(س) اظهار کرد: آن حضرت به خوبی از حریم امات و ولایت در دوره زندگانی خود دفاع کرد.
وی در ادامه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را تبریک گفت و افزود: چهل سال آزادی و سربلندی و عزت و افتخار را مشاهده و احساس کردیم و به خودباوری و مردمسالاری و عزت و اقتدار رسیدیم.
امام جمعه موقت مرکز استان با بیان اینکه عملکرد انقلاب به باور دوستان و دشمنان غیر قابل توصیف بوده است، گفت: خدمات بی‌شماری در چهل سال اخیر هم در کشور و هم در استان انجام شده که قابل مقایسه با دوره گذشته نیست و اصلا در گذشته کاری انجام نشده بود که در مقام مقایسه برآییم.
خاضع در بخش دیگری از اظهارات خود در خطبه‌های نماز جمعه 19 بهمن سال 97 با بیان اینکه اما از آرمان‌های انقلاب هنوز فاصله زیادی داریم به 2 دلیل این فاصله اشاره کرد و گفت: اول این که آرمان‌های انقلاب بسیار والا و متعالی است که دست یافتن به آن‌ها سخت بوده و دیگر این که دشمنان در این چهار دهه با انواع دشمنی‌ها راه را برای رسیدن به آرمان‌ها سخت کرده‌‌اند.
وی اما نتایج حاصله از انقلاب را درخشان عنوان کرد و گفت: در همه شاخص‌ها رشد و جهش چشمگیری داشته‌ایم که باید این دستاوردها را در درجه اول حفظ کرده و سپس ارتقا بخشیم.
امام جمعه موقت یاسوج در ادامه مردم این شهر را برای حضور در راهپیمایی 22 بهمن امسال فرا خواند و گفت: با این حضور که همیشه حماسی بوده با آرمان‌های انقلاب و نظام تجدید بیعت می‌کنیم.
در ادامه سید جواد خاضع امام جمعه موقت شهر یاسوج به مسائل سیاسی روز پرداخت و با بیان اینکه اروپایی‌ها هم مانند همیشه خلف وعده کردند اظهار کرد: آن‌ها در کانال مالی جدید که اعلام کرده‌‌اند به دنبال تبادل کالا به کالا هستند و به همین خاطر مسؤولان باید دیگر فریب آن‌ها را نخورند و قاطعانه معاهدات دشمنان را رد کنند.
وی گفت: آن‌ها به هیچ وجه قابل اعتماد نیستند و مسؤولان نباید به دشمن خوشبین باشند چرا که تاکنون در این چهار دهه به هیچ یک از قول‌های خود عمل نکرده‌‌اند.
خاضع از گرانی‌های اخیر هم انتقاد کرد و از مسؤولان خواست تا نظارت بیشتری بر بازار افسار گسیخته داشته باشند چرا که در دهه پنجم انقلاب چنین وضعیتی به هیچ وجه زیبنده نیست.
نام شما

آدرس ايميل شما

زمان ثبت نام کارت ملی هوشمند تمدید نمی‌شود

زمان ثبت نام کارت ملی هوشمند تمدید نمی‌شود

سخنگوی سازمان ثبت احوال گفت: ثبت احوال بنای تمدید زمان ثبت نام کارت ملی هوشمند را ندارد ...
خوبی را با بدی پاسخ می‌دهید؟ یادتان رفته بقای شما در برابر توسعه طلبی صدام، مدیون تصمیم خردمندانه ایران است؟

خوبی را با بدی پاسخ می‌دهید؟ یادتان رفته بقای شما در برابر توسعه طلبی صدام، مدیون تصمیم خردمندانه ایران است؟

حسن روحانی، رئیس جمهور در جلسه هیات دولت خطاب به کشورهای عربستان و امارات گفت: به صفر ...
علامتی هشداردهنده که می‌تواند جانتان را بگیرد

علامتی هشداردهنده که می‌تواند جانتان را بگیرد

در این مطلب شما را با نشانه‌های هشدار دهنده که ممکن است سلامتتان را به خطر بیندازد آشنا ...