تاریخ انتشار
سه شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۷
کد مطلب : ۴۰۶۹۹۰
در جمع خبرنگاران مطرح شد

توضیحات بخشدار مارگون در خصوص سخنران مراسم 22 بهمن

۳
۱
توضیحات بخشدار مارگون در خصوص سخنران مراسم 22 بهمن
کبنا ؛مراسم 22 بهمن یکی از مراسمات ملی کشور اسلامی ما است که هر سال همزمان با سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران جشن‌ ملی برپا می‌شود. مسوولان و مردم در این روز باید بر وحدت و همدلی تاکید داشته باشند و از مسائل حاشیه‌ای پرهیز کنند. دعوت از سخنران مراسم 22 بهمن شهر مارگون مورد بحث و تا حدوی مناقشه قرار گرفته است که علی ملکی بخشدار مارگون در باره آن اینگونه توضیح می‌دهد که از تمام ظرفیت‌های قانونی جهت جلوگیری از سخنرانی «ستار هدایت‌خواه» در مراسم ۲۲ بهمن استفاده خواهم کرد.
ملکی افزود: حضور ایشان که به عنوان یکی از کاندیدای احتمالی انتخابات مجلس مطرح است، جهت سخنرانی مراسم۲۲ بهمن شائبه تبلیغات زود هنگام را ایجاد و باعث ضربه زدن به حقوق دیگران خواهد شد.
وی عنوان کرد: با توجه به اعتراضات شدید مردمی نسبت به این حضور که می تواند منجر به از بین رفتن وحدت مردم و کم رنگ شدن حضور آنها در این مراسم گردد از همه ظرفیت های قانونی جهت جلوگیری از حضور  و سخنرانی این فرد استفاده خواهم کرد حتی اگر به لغو حکم  کاری‌ام منجر شود.
بخشدار مارگون بیان کرد: از آنجایی که نکوداشت مراسمات انقلاب راهکار مهمی برای پویایی و مانایی نظام است و باتوجه به تعاملی که همیشه با شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در زمینه مدیریت، ساماندهی و هماهنگی به منظور با شکوه تر برگزار شدن مراسمات داشتیم انتظار داریم این سازمان با انتخاب و معرفی یک فرد مناسب زمینه حضور همه طوایف، سلایق و اقشار مختلف مردم در این مراسم ملی را فراهم نماید.
نام شما

آدرس ايميل شما

هم استانی
Iran, Islamic Republic of
مال این ظاهر بخشدار
سعید
Iran, Islamic Republic of
بخشدار عزیز به فکر مشکلات حوزه ات باش و دوای درد مردم را از دولت بخواه. عین سیاسی کاری هستی. که بتونی حتی اسم دکتر هدایت خواه را هم بیاری...
بیدهای سبز
Iran, Islamic Republic of
درود بر جناب ملکی
نامه به روحاني در مجلس جنجال آفريد

نامه به روحاني در مجلس جنجال آفريد

طبق محاسبات کارشناسی مرکز پژوهش‌های مجلس قیمت مناسب یا متناسب با نرخ تورم بخش کشاورزی ...
آیت‌الله موسوی جزایری از امامت جمعه اهواز استعفا داد

آیت‌الله موسوی جزایری از امامت جمعه اهواز استعفا داد

آیت‌الله موسوی جزایری با حضور در دفتر رهبر معظم انقلاب اسلامی از سمت «امامت جمعه اهواز» ...
افشاگری ارزی بانک مرکزی علیه عسگراولادی

افشاگری ارزی بانک مرکزی علیه عسگراولادی

برخی آقایان شفاف و صادقانه با مردم صحبت نمی‌کنند و این که تمایلی ندارند در فضای شفاف ...