تاریخ انتشار
پنجشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۸
کد مطلب : ۴۰۶۵۱۷
امام جمعه دیشموک خطاب به مسؤولان مطرح کرد

هدرروی پول بیت‌المال در جاده‌های دیشموک؛ از تخریب زود هنگام پل و سرنوشت نامشخص آرد و نفت

۱
۰
هدرروی پول بیت‌المال در جاده‌های دیشموک؛ از تخریب زود هنگام پل و سرنوشت نامشخص آرد و نفت
کبنا ؛امام جمعه دیشموک در جلسه مدیریت مشکلات بخش دیشموک و محور ارتباطی دیشموک-باغملک گفت: دلیل تخریب زودهنگام پل جاده دیشموک-باغملک چیست.
حجت‌الاسلام علی‌اکبر راوند خطاب به مسئولان اداره کل راه و شهرسازی استان کهگیلویه و بویراحمد و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و فرماندار کهگیلویه در نشست تصمیم‌گیری برخی پروژه‌ها اظهار کرد: چرا مردم باید پس از چند سال از افتتاح محور دیشموک-باغملک با مشکل تخریب پل مواجه شوند؟ مگر ساخت پل سرهنگ چقدر هزینه دارد که تاکنون به اتمام نرسیده است؟ ما مسئولان باید از آه مردم مظلوم بترسیم.
وی گفت: مسئولان همت مضاعف به کار داشته و مشکلات ولی نعمتان انقلاب را برطرف کنند مگر اداره راه و شهرسازی شهرستان ، نظارتی بر پروژه ها و محورها ندارد.
راوند ادامه داد: چرا جاده روستای لیراب از آسفالت بی کیفیت برخوردار و آسفالت آن قبل از پهن شدن خراب شد؟ چرا جاده روستای دلی پس از زیرسازی توسط پیمانکار رها و بیت المال مسلمین به هدر رفته است؟.
 امام جمعه دیشموک با اشاره به مشکلاتی همچون آرد و نفت در روستاها گفت: چرا پس از 35 روز پرداخت پول نفت به مسئول آن، مردم بایست با مشکل سوخت در بخش سردسیری دیشموک مواجه شوند؟
وی گفت: آیا آرد مشکل ضروری هست که مردم باید به دنبال آرد بگردند و نتوانند تهیه کنند؟ چرا  سهمیه آرد مردم را مسئولین نمی دهند و در بازار آزاد می فروشند؟ مسئولین تدبیری بیندیشند و مشکلات مردم را برطرف کنند.
گفتنی است مسئولان ضمن تایید دلسوزی‌های امام جمعه قول اجرایی شدن و رفع مشکلات بخش را دادند که مصوباتی در همین زمینه تصویب شد.
برچسب ها :
نام شما

آدرس ايميل شما

ناظر
Iran, Islamic Republic of
مگر مسئولی هم هست که ارد ونفت را پیگیری کند
همه چیز درباره خارج‌نشینی فرزندان شهردار قم

همه چیز درباره خارج‌نشینی فرزندان شهردار قم

سید مرتضی سقاییان نژاد شهردار قم در اینباره گفت: «خانواده بنده مذهبی بوده و به رعایت ...
فرصت طلب یا اصلاح‌طلب؟!

فرصت طلب یا اصلاح‌طلب؟!

از اظهارات فعالان سیاسی اصلاح‌طلب این طور پیداست که اگرچه آن‌ها‌ به شدت مخالف با حضور ...
فیلم‌های تلویزیون در عید غدیر

فیلم‌های تلویزیون در عید غدیر

فیلم‌های «لیمو ترش»، «چک برگشتی»، «راننده»، «کفش»، «تصمیم»، «به قید قرعه»، «هتل بزرگ ...