کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

با حضور مسوولان کهگیلویه و بویراحمد:

جشنواره «شب یلدا تا روز پرستار» مجموعه الف به پایان رسید / حکایت همچنان باقی است

24 دی 1397 ساعت 10:40

مبینا و ملیکا عسگری دو قلوی برنده جایزه موتور کراس شیرینی الف بودند، این دو هیچ گاه تصور نمی‌کردند که امشب صاحب موتور سیکلتی باشند که بخواهند با آن شادتر زندگی کنند.


جشنواره «شب یلدا تا روز پرستار» مجموعه شیرینی الف به پایان رسید.
به گزارش کبنا از یاسوج، شب گذشته ( یک شنبه 23 دی ماه 97) با حضور مسوولان استان کهگیلویه و بویراحمد و اصحاب رسانه مراسم قرعه کشی بزرگ جشنواره شب یلدا تا روز پرستار» برگزار و این جشنواره به پایان رسید، اما حکایت همچنان باقی است.
بنا بر این گزارش، حضرت حافظ اینگونه می‌سراید که «نیست بر لوح دلم جز الف قامت دوست، چه کنم حرف دگر یاد نداد استادم»
شب گذشته وقتی یلدا 25 روز پیش را فهمیدم که در مجموعه شیرینی الف برای پوشش خبری مراسم بزرگ قرعه کشی حاضر شدم، در این مراسم با حضور رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر یاسوج و مدیرکل روابط عمومی استانداری کهگیلویه و بویراحمد دو برنده خوش شانس «جشنواره شب یلدا تا روز پرستار» مشخص شد.

مجموعه شیرینی الف در کنار ارائه انواع محصولات شیرینی و کیک فعالیت‌های اجتماعی را مدنظر قرار دارد و به نوعی خود را کنار مردم می‌داند نه اینکه فقط فروشنده صرف باشد، بلکه شادی فرزندان این مرز و بوم را همچنان اولویت اول «الف» است.
http://www.kebnanews.ir/images/docs/files/000406/nf00406412-1.jpg
وقتی مراسم قرعه کشی تمام و برنده‌ها مشخص شدند، با خودم تصور می‌کردم که برندگان این مراسم چه احساسی دارند؟ آیا آنها تصور می‌کردند که برنده باشند، یکی از برندگان منزلشان بود و دیگری درب مغازه‌اش. وقتی یکی از دست اندرکاران مجموعه شیرینی الف با آنان تماس بر قرار می‌کرد به آن‌ها می‌گفت که شما برنده یک کیک از مجموعه الف شدید، اما این افراد که می‌آمدند و می‌دیدند که به جای کیک یک موتور سیکلت برنده شده‌اند، ذوق و شوق تمام وجودش را می‌گرفت.
 مبینا و ملیکا عسگری دو قلوی برنده جایزه موتور کراس شیرینی الف بودند، این دو هیچ گاه تصور نمی‌کردند که امشب صاحب موتور سیکلتی باشند که بخواهند با آن شادتر زندگی کنند.
در «الف» همه شانس برنده شدن دارد، کسی شب گذشته ناراضی نبود چه آنانی که موتور سیکلت و چه آنهایی که کیک و شیرینی برنده شدند.
مجموعه شیرینی «الف» همیشه در کنار مردم می‌ماند و این حکایت ادامه دارد ...


کد مطلب: 406412

آدرس مطلب :
http://www.kebnanews.ir/news/406412/جشنواره-شب-یلدا-روز-پرستار-مجموعه-الف-پایان-رسید-حکایت-همچنان-باقی

کبنانیوز
  http://www.kebnanews.ir