کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

در خطبه‌های نماز جمعه چرام مطرح شد

توهین آشکار اداره «صمت» به مردم چرام / تکلیف این اداره را تا هفته آینده مشخص می‌کنم

21 دی 1397 ساعت 21:11

اداره صنعت، معدن و تجارت یکی از ادارات ضعیف در شهرستان کهگیلویه است که شهرستان چرام هم زیر مجموعه آن است.


گرانی فروشی در بازار شهرستان چرام به خطبه‌های نماز جمعه شهر چرام کشیده شد و حجت‌الاسلام افشار امام جمعه چرام در خطبه‌های نماز جمعه امروز (جمعه 21 دی ماه 97) این شهر با انتقاد عملکرد اداره صنعت، معدن و تجارت در زمینه گرانی وعدم مدیریت بازار گفت: اگر توان نظارت بر بازار را ندارید می‌توانید کنار بروید تا افرادی که می‌توانند به مردم خدمت کنند وارد عرصه خدمت گذاری شوند.
 حجت الاسلام افشار افزود: چرا اجناس موجود در بازار و اقلام اساسی و مورد نیاز مردم، قبل و بعد از گران شدن دلار تفاوتی نکرده و چرا روز به روز فشار اقتصادی را بر مردم بیشتر می‌کنید.
وی گفت: نظارت موثر و بازدارنده‌ای بر بازار این شهرستان نیست بعد می‌خواهند بازار گوشت قرمز را کنترل کنند این در حالی است که گوشت قرمز گوسفند، در این شهرستان بیش از دو برابر قیمت شده است تا جایی که بعضی از خانواده‌ها که عمدتاً خانواده‌های فقیری هستند گوشت قرمز و بسیاری از اقلام گران قیمت را از سبد خرید خود حذف کرده‌اند.
خطیب نماز جمعه چرام اضافه کرد: اداره صنعت و معدن در این شهرستان، در هفته گدشته در یک توهین آشکار به جمعیت ۳۰ هزار نفری شهرستان چرام فقط ۴۵۰ کیلو گرم گوشت قرمز یخ زده اختصاص داده شد که این موضوع، عزت مردم را به ذلت کشانده است و یک نوع توهین آشکار به مردم این شهرستان هست.
 حجت الاسلام افشار با اشاره به اینکه، اگر مسئولان بالاتر نسبت به رفع مشکل اقدام نکنند در هفته‌های آینده مطالبی را خواهد گفت که تکلیف اداره صنعت و معدن در شهرستان چرام مشخص می‌شود، افزود: مردم شهرستان چرام منتظر اقدام اساسی هستند چقدر فشار و مشکلات اقتصادی باید بر خانواده‌ها و خانوارها در شهرستان چرام تحمیل شود.


کد مطلب: 406329

آدرس مطلب :
http://www.kebnanews.ir/news/406329/توهین-آشکار-اداره-صمت-مردم-چرام-تکلیف-این-هفته-آینده-مشخص-می-کنم

کبنانیوز
  http://www.kebnanews.ir