تاریخ انتشار
جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۱
کد مطلب : ۴۰۶۳۲۹
در خطبه‌های نماز جمعه چرام مطرح شد

توهین آشکار اداره «صمت» به مردم چرام / تکلیف این اداره را تا هفته آینده مشخص می‌کنم

۵
۰
توهین آشکار اداره «صمت» به مردم چرام / تکلیف این اداره را تا هفته آینده مشخص می‌کنم
کبنا ؛گرانی فروشی در بازار شهرستان چرام به خطبه‌های نماز جمعه شهر چرام کشیده شد و حجت‌الاسلام افشار امام جمعه چرام در خطبه‌های نماز جمعه امروز (جمعه 21 دی ماه 97) این شهر با انتقاد عملکرد اداره صنعت، معدن و تجارت در زمینه گرانی وعدم مدیریت بازار گفت: اگر توان نظارت بر بازار را ندارید می‌توانید کنار بروید تا افرادی که می‌توانند به مردم خدمت کنند وارد عرصه خدمت گذاری شوند.
 حجت الاسلام افشار افزود: چرا اجناس موجود در بازار و اقلام اساسی و مورد نیاز مردم، قبل و بعد از گران شدن دلار تفاوتی نکرده و چرا روز به روز فشار اقتصادی را بر مردم بیشتر می‌کنید.
وی گفت: نظارت موثر و بازدارنده‌ای بر بازار این شهرستان نیست بعد می‌خواهند بازار گوشت قرمز را کنترل کنند این در حالی است که گوشت قرمز گوسفند، در این شهرستان بیش از دو برابر قیمت شده است تا جایی که بعضی از خانواده‌ها که عمدتاً خانواده‌های فقیری هستند گوشت قرمز و بسیاری از اقلام گران قیمت را از سبد خرید خود حذف کرده‌اند.
خطیب نماز جمعه چرام اضافه کرد: اداره صنعت و معدن در این شهرستان، در هفته گدشته در یک توهین آشکار به جمعیت ۳۰ هزار نفری شهرستان چرام فقط ۴۵۰ کیلو گرم گوشت قرمز یخ زده اختصاص داده شد که این موضوع، عزت مردم را به ذلت کشانده است و یک نوع توهین آشکار به مردم این شهرستان هست.
 حجت الاسلام افشار با اشاره به اینکه، اگر مسئولان بالاتر نسبت به رفع مشکل اقدام نکنند در هفته‌های آینده مطالبی را خواهد گفت که تکلیف اداره صنعت و معدن در شهرستان چرام مشخص می‌شود، افزود: مردم شهرستان چرام منتظر اقدام اساسی هستند چقدر فشار و مشکلات اقتصادی باید بر خانواده‌ها و خانوارها در شهرستان چرام تحمیل شود.
نام شما

آدرس ايميل شما

Iran, Islamic Republic of
احسن و درود
علی
Iran, Islamic Republic of
امام جمعه میگه تکلیف اداره صمت رو روشن میکنم؟!!!!!!!!!!!
ای خدا د
ای زندی رو نمیخیم
Iran, Islamic Republic of
آنموقع که سیب زمینی گندیده در ایام انتخابات توزیع کردندتوهین به مردم محسوب نشد ولی حالا توهین به مردم شده
Iran, Islamic Republic of
آقای افشار شما هم گوشت قرمز رو از سفره حذف کنید جهت همسانی با مردم حرف بزنید و مردم را به جون هم بیندازید البته این سیاست همه شماهاست. تفرقه بینداز و حکومت کن
Iran, Islamic Republic of
.ه در بهترین منزل مجانی نشسته اید ماشین سمند هم زیر پاتون.پس کجا از مردم زجرکشیده خبر دارید؟؟؟ بچسبید به همون 4 تا رفیق و دوستان. ما مردم رو خواهشا ول کنید
همه چیز درباره خارج‌نشینی فرزندان شهردار قم

همه چیز درباره خارج‌نشینی فرزندان شهردار قم

سید مرتضی سقاییان نژاد شهردار قم در اینباره گفت: «خانواده بنده مذهبی بوده و به رعایت ...
فرصت طلب یا اصلاح‌طلب؟!

فرصت طلب یا اصلاح‌طلب؟!

از اظهارات فعالان سیاسی اصلاح‌طلب این طور پیداست که اگرچه آن‌ها‌ به شدت مخالف با حضور ...
فیلم‌های تلویزیون در عید غدیر

فیلم‌های تلویزیون در عید غدیر

فیلم‌های «لیمو ترش»، «چک برگشتی»، «راننده»، «کفش»، «تصمیم»، «به قید قرعه»، «هتل بزرگ ...