تاریخ انتشار
پنجشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۳۵
کد مطلب : ۴۰۶۲۹۸
با حضور مسوولان صورت گرفت

افتتاح نمایشگاه «صنایع دستی» در دهدشت (+تصاویر)

۱
۰
افتتاح نمایشگاه «صنایع دستی» در دهدشت (+تصاویر)
کبنا ؛نمایشگاه عرضه صنایع دستی و سوغات محلی با ظرفیت 200 غرفه امروز 19 دی ماه با حضور مسولان در دهدشت افتتاح شد.
معاون فرماندار کهگیلویه تنظیم و تعادل بازار ،جلوگیری از گرانی را از فواید برپایی نمایشگاه دانست و اظهار کرد:معرفی صنایع دستی از دیگر اهداف نمایشگاه است و هنرها و تولیدات بومی وغیر بومی کالاهای ایرانی نمایش گذاشته می شود.
محمود باقری مدیر کل میراث فرهنگی نیز هدف از برگزاری نمایشگاه را حمایت از کالای ایرانی دانست وگفت:این نمایشگاه سومین نمایشگاه صنایع دستی استان و دومین نمایشگاه در شهرستان کهگیلویه در سالجاری است که با حضور هفت استان برپا شده است و در کنار این نمایشگاه برنامه های شاد و نشاط آور برای مردم برگزار خواهد شد.
رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری  کهگیلویه ظرفیت نمایشگاه را ۲۰۰ غرفه عنوان کرد که از این تعداد ۱۰۰ غرفه مربوط به صنایع دستی و سوغات محلی است،۱۰۰ غرفه نیز مربوط به صنوف آزاد است و به مدت 10 روز نمایشگاه برپا است.
سیاووش زمان هدف از برگزاری نمایشگاه را گسترش و اشاعه فرهنگ صنایع دستی، تبادل افکار هنرمندان و صنعتگران در جهت ارتقای کیفیت تولید دانست و بیان کرد:
کالاهای نمایشگاه شامل تخفیف ۲۰ درصدی است که با توجه به وضعیت حاکم بر بازار و انواع کم فروشی، گران فروشی و احتکار،بدون شک برپایی این نمایشگاه باعث می شود بازار به تعادل نسبی برسد.
وی افزود:برنامه های جانبی این نمایشگاه جشنواره اقوام ایرانی به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی است و با برپایی سیاه چادر و اجرای برنامه های شاد و متنوع همراه خواهد بود. 
نام شما

آدرس ايميل شما

Iran, Islamic Republic of
بسیار خوب
غیبت‌های معنادار روحانی

غیبت‌های معنادار روحانی

دولت برای پیوستن به این کنوانسیون که از لوایح چهارگانه مرتبط با FATF است، لایحه‌ای را ...
چرا عادل، مزدک و پیمان غایب‌اند؟

چرا عادل، مزدک و پیمان غایب‌اند؟

محرومیت من درست نیست. این اشتباه ممکن است برای هر گزارشگری رخ دهد و آن‌قدر هم بزرگ نیست....
۳۰مدير تحت تعقيب قضائی

۳۰مدير تحت تعقيب قضائی

بانک سرمایه نمونه‌ای از یک فساد کامل است که همه چیز دست به هم داده است و از بخش‌های خصوصی ...