تاریخ انتشار
چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۱
کد مطلب : ۴۰۶۲۸۸
رئیس حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد خبر داد

راه‌یابی فیلم کوتاه جوکر ازحوزه هنری کهگیلویه و بویراحمدبه جشنواره فیلم تسنیم

۰
راه‌یابی فیلم کوتاه جوکر ازحوزه هنری کهگیلویه و بویراحمدبه جشنواره فیلم تسنیم
کبنا ؛رئیس حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد از راه‌یابی فیلم کوتاه "جوکر"ازتولیدات حوزه هنری به بخش مسابقه سومین جشنواره ملی فیلم کوتاه،فیلمنامه و عکس تسنیم خبر داد.
به گزارش کبنا به نقل از  روابط عمومی حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد شریف اسلامی  از راه‌یابی فیلم کوتاه "جوکر"ازتولیدات  حوزه هنری به بخش مسابقه  سومین جشنواره ملی فیلم کوتاه،فیلمنامه و عکس تسنیم خبر داد.
رئیس حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد گفت: در این جشنواره هیئت انتخاب و داوری بخش فیلم متشکل از محمدعلی باشه‌ آهنگر، داریوش یاری و سعید نجاتی فیلم  مستند کوتاه  "جوکر" به کارگردانی سجاد ایمانی از تولیدات واحد هنرهای تصویری این مرکز را برای حضور در بخش مسابقه این جشنواره برگزیدند.
وی افزود: علاوه براین، فیلم کوتاه "عروس دریا" ساخته رضا دانش پژوه ،دیگر فیلمساز هم استانی  هم در بخش رقابتی این جشنواره پذیرفته شده است.
اسلامی بیان داشت: ازمیان ۴۳۶ اثر ثبت شده در دبیرخانه این جشنواره، تعداد ۷۱ فیلم کوتاه شامل،۳۶ فیلم در بخش داستانی، ۱۹ فیلم در بخش مستند، ۸ فیلم در بخش پویانمایی و ۷ فیلم در بخش تجربی برای کسب جوایز این رویداد ملی با هم به رقابت خواهند پرداخت.
سومین جشنواره  ملی فیلم کوتاه، فیلمنامه و عکس «تسنیم»، ‌با رویکرد ترویج فرهنگ قرآنی و همچنین ارتقاء سطح کیفی و محتوایی آثار هنری توسط انجمن سینمای جوانان ایران و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان‌رضوی از ۲۲تا ۲۵ دی‌ماه سال ۱۳۹۷درمشهد برگزار می‌شود.
نام شما

آدرس ايميل شما

غیبت‌های معنادار روحانی

غیبت‌های معنادار روحانی

دولت برای پیوستن به این کنوانسیون که از لوایح چهارگانه مرتبط با FATF است، لایحه‌ای را ...
چرا عادل، مزدک و پیمان غایب‌اند؟

چرا عادل، مزدک و پیمان غایب‌اند؟

محرومیت من درست نیست. این اشتباه ممکن است برای هر گزارشگری رخ دهد و آن‌قدر هم بزرگ نیست....
۳۰مدير تحت تعقيب قضائی

۳۰مدير تحت تعقيب قضائی

بانک سرمایه نمونه‌ای از یک فساد کامل است که همه چیز دست به هم داده است و از بخش‌های خصوصی ...