تاریخ انتشار
پنجشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۱
کد مطلب : ۴۰۵۵۹۲
فرماندار بویراحمد عنوان کرد:

بی توجهی مدیران کل به شهرستان بویراحمد

۱
۰
بی توجهی مدیران کل  به شهرستان بویراحمد
کبنا ؛صبح امروز فرماندار بویراحمد به همراه برخی از مدیران شهرستان از مجموعه پروژه‌های بیمارستان زاگرس -بخش خصوصی- پل‌های سوم و چهارم بشار و موزه یاسوج بازدید کردند.
شاهرخ کناری هدف از این بازدید را بررسی پروژه های عمرانی و اقتصادی شهرستان به منظور افتتاح در دهه فجر امسال عنوان و تصریح کرد: برخی از پروژه‌های عمرانی در مرکز استان، اعتبارات ملی دارند که ضرورت پیگیری مدیران در سطح ملی، استانی و شهرستانی را می‌طلبد.
وی به برخی از پروژه‌های مهم یاسوج اشاره و تاکید کرد: توسعه در مرکز استان باید نمود چشمگیرتری داشته باشد.
فرماندار بویراحمد از بی توجهی برخی از مدیران کل دستگاههای اداری به شهرستان بویراحمد گلایه کرد و افزود: علارغم دعوت قبلی فرمانداری شایسته است مدیران کل در صورت تداخل جلسات و برنامه های کاری، از قبل هماهنگی های لازم را داشته باشند و یا در سطح معاونین در برنامه‌ریزی برای مرکز استان سهیم باشند.
کناری ابراز امیدواری کرد این رویه در مرکز استان تغییر پیدا کند و افزود:  اگر تغییر نکند باعث بروز مشکلات و نارضایتی برای مردم شریف بویراحمد خواهد شد.
نام شما

آدرس ايميل شما

Iran, Islamic Republic of
اقای کناری چنانچه تمایل دارید مدیران کل درجلسات شهرستان بویراحمد حضوریابند پیشنهاد میشود این جلسات در سهرستان باشت یا گچساران تشکیل شود بعد میبینیم خودشماومدیران هم بااشتیاق بیشتری شرکت میکنید شما بهتر است از طریق دفتر نماینده فقط جهت شرکت مدیران را دعوت کنید چون مدیران عادت کرده اند فقط به مشکلات بویراحمد برسند اگر سخص شما هم یه سری به شهرستانهای باشت وگچساران بزنید قطعا درجریان پیشرفت پروژههای جاده سازی درتمام محور ها تامین و انتقال اب پروزههای اشتغالرا پروژههای شهری بهسازی روستاها پیشرفت غیره قابل مقایسه دربخش کشاورزی قرار خواهید گرفت بهتراست لیست. را بادقت بیشتری برای فراخوان مدیران جهت شرکت در مراسمات تهیه نمایید
کارهایی که با دزدیده یا گم شدن پلاک خودرو باید انجام دهید

کارهایی که با دزدیده یا گم شدن پلاک خودرو باید انجام دهید

اگر پلاک خودرو و اتومبیل شما گم یا دزدیده شد باید سریعا اقدام به دریافت پلاک مجدد بکنید....
آموزش کنترل مصرف اینترنت گوشی موبایل

آموزش کنترل مصرف اینترنت گوشی موبایل

اگر شما نیز جزو کاربرانی هستید که از پرداخت هزینه‌های گزاف برای قبض موبایل و تمام شدن ...
نجات دادن فردی که قصد خودکشی کردن را دارد

نجات دادن فردی که قصد خودکشی کردن را دارد

عملکرد صحیح موجب نجات شخص از خودکشی شده و عملکرد غلط حتی می تواند فرد را در این تصمیم ...