تاریخ انتشار
جمعه ۱۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۳
کد مطلب : ۴۰۵۱۵۴
پیام تسلیت استاندار کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت حادثه تروریستی چابهار:

دشمن با حرکت کور تروریستی چابهار و ریختن خون شهید رنجبر راه به جایی نمی‌برد

۰
کبنا ؛علی‌محمد احمدی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در پی حادثه تروریستی چابهار و شهادت یکی از فرزندان استان کهگیلویه و بویراحمد پیام تسلیی صادر کرد.
به گزارش کبنا، علی‌محمد احمدی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در پی حادثه تروریستی چابهار و شهادت یکی از فرزندان استان کهگیلویه و بویراحمد پیام تسلیی صادر کرد.
در این پیام آمده است: حادثه تروریستی چابهار که به شهید و زخمی شدن تعدادی از هموطنان مظلوم و بیگناه به ویژه یکی از فرزندان غیور و قهرمان استان کهگیلویه و بویراحمد به دست مرتجعان و کوردلان زمان منجر شد، موجب تاسف و تاثر فراوان شد.
در این پیام تاکید شده است: بی‌شک اینگونه اقدامات خرابکارانه و تروریستی که با چراغ سبز ابرقدرتهای غرب و ایادی دست نشانده در منطقه به وقوع می‌پیوندد با  هدف ایجاد تفرقه و نا امن کردن منطقه انجام می شود و یقینا اینگونه اقدامات غیر انسانی که زنان،کودکان و مردم بیگناه را هدف قرار می دهد محکوم به شکست بوده و ره به جایی نخواهد برد.
در پایان پیام استاندار آمده است: اینجانب این حادثه تلخ و تروریستی را به ملت بزرگ ایران اسلامی، مردم شریف و متحد استان سیستان و بلوچستان، استاندار محترم آن استان و همچنین خانواده معظم شهید داریوش رنجبر تسلیت عرض نموده و از خداوند سبحان برای شهدای این حادثه علو درجات و برای خانواده های ارجمندشان صبر و اجر و برای مجروحان شفای عاجل مسئلت دارم.
برچسب ها :
نام شما

آدرس ايميل شما

طلاق ازدواج را می‌بلعد

طلاق ازدواج را می‌بلعد

شاید الان وقتش شده که برای چنین معضلی سوال «چه باید کرد» را بار دیگر تک تک شهروندان و ...
تلفن همراه هوشمند و چالش های نسل دیجیتال

تلفن همراه هوشمند و چالش های نسل دیجیتال

بنابر این آنچه که در حال حاضر ضروری به نظر می‌رسد چگونگی مدیریت این تجربه نوین در سطوح ...
ماجرای باغ مخوف «گرگ پیر»

ماجرای باغ مخوف «گرگ پیر»

چرا دست به جنایت زدی؟ وقتی «مرتضی» به من گفت که موضوع را به پدرش می گوید خیلی ترسیدم ...