تاریخ انتشار
جمعه ۱۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۳
کد مطلب : ۴۰۵۱۵۴
پیام تسلیت استاندار کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت حادثه تروریستی چابهار:

دشمن با حرکت کور تروریستی چابهار و ریختن خون شهید رنجبر راه به جایی نمی‌برد

۰
کبنا ؛علی‌محمد احمدی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در پی حادثه تروریستی چابهار و شهادت یکی از فرزندان استان کهگیلویه و بویراحمد پیام تسلیی صادر کرد.
به گزارش کبنا، علی‌محمد احمدی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در پی حادثه تروریستی چابهار و شهادت یکی از فرزندان استان کهگیلویه و بویراحمد پیام تسلیی صادر کرد.
در این پیام آمده است: حادثه تروریستی چابهار که به شهید و زخمی شدن تعدادی از هموطنان مظلوم و بیگناه به ویژه یکی از فرزندان غیور و قهرمان استان کهگیلویه و بویراحمد به دست مرتجعان و کوردلان زمان منجر شد، موجب تاسف و تاثر فراوان شد.
در این پیام تاکید شده است: بی‌شک اینگونه اقدامات خرابکارانه و تروریستی که با چراغ سبز ابرقدرتهای غرب و ایادی دست نشانده در منطقه به وقوع می‌پیوندد با  هدف ایجاد تفرقه و نا امن کردن منطقه انجام می شود و یقینا اینگونه اقدامات غیر انسانی که زنان،کودکان و مردم بیگناه را هدف قرار می دهد محکوم به شکست بوده و ره به جایی نخواهد برد.
در پایان پیام استاندار آمده است: اینجانب این حادثه تلخ و تروریستی را به ملت بزرگ ایران اسلامی، مردم شریف و متحد استان سیستان و بلوچستان، استاندار محترم آن استان و همچنین خانواده معظم شهید داریوش رنجبر تسلیت عرض نموده و از خداوند سبحان برای شهدای این حادثه علو درجات و برای خانواده های ارجمندشان صبر و اجر و برای مجروحان شفای عاجل مسئلت دارم.
برچسب ها :
نام شما

آدرس ايميل شما

راز 3 دختر کنجکاو در کلبه وحشت انزلی

راز 3 دختر کنجکاو در کلبه وحشت انزلی

حرف هایی که درباره این کلبه وحشت گفته می شود بسیار دور از ذهن است اما طبق نظر بسیاری ...
فقدان نگاه ملی در صداوسیما

فقدان نگاه ملی در صداوسیما

هر فرد یا نهادی در این شرایط اگر مردم را تحریک کند و به اختلافات فرق و مذاهب اسلامی دامن ...
مستقل به میدان می‌آییم

مستقل به میدان می‌آییم

اگر برای همه 12 کرسی وارد بحث شویم و ائتلاف کنیم درست است ولی وقتی یک یا سه کرسی را کنار ...