تاریخ انتشار
سه شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۲
کد مطلب : ۴۰۵۰۹۳
فرمانده انتظامي گچساران:

«مارکو» در گچساران دستگیر شد

۳
۰
«مارکو» در گچساران دستگیر شد
کبنا ؛فرمانده انتظامي گچساران از دستگیری سارق شرور قانون‌شکن معروف به مارکو توسط پلیس اين شهرستان خبر داد.
به گزارش کبنا به نقل از پایگاه خبری‌ پلیس ، سید محمد موسوی از دستگیری سارق شرور قانون‌شکن معروف به مارکو توسط پلیس  این شهرستان خبر داد.
فرمانده انتظامی گچساران گفت: در پی اطلاع از طریق منابع محلی و بعضا گشتی‌های شبانه مبنی بر وقوع انواع سرقت‌ها در شهرستان یک اکیپ از ماموران انتظامی شهرستان مسئول رسیدگی به این پرونده شدند.
این مقام انتظامی بیان داشت: سارق که سابقه شرارت اخلال در نظم عمومی، ضرب و جرح، حمل مواد مخدر و سرقت در شهرستان کهگیلویه را داشته در چندین مرحله در محاصره مامورین قرار گرفته لیکن با توجه به حرفه‌ای بودن و قدرت بدنی بالایی که داشته با یک دستگاه خودروی پژو پارس بدون پلاک متواری شده است.
 موسوی افزود: اقدامات گسترده پلیسی پیرامون شناسایی مخفیگاه متهم در دستور کار پلیس قرار گرفت تا اینکه مخفیگاه وی در یکی از مناطق شهر گچساران شناسایی و سریعا مأموران انتظامی برای دستگیری متهم به محل اعزام شدند.
این مسؤول گفت: پس از هماهنگی با مقام محترم قضایی با برنامه‌ای منسجم و با پوشش محل مورد نظر را در محاصره و پس از اطمینان خاطر با توجه به سوابق نادرست شهرت سوئی که داشته قریب به دو ساعت در مقابل مامورین با استفاده از سلاح های سرد و خشن مقاومت و در یک عملیات غافلگیرانه شرور و سارق معروف به مارکو را دستگیرکردند.
وی افزود: پرونده‌ای در این خصوص تشکیل و به همراه متهم در اختیار مراجع قضایی قرار و متهم روانه زندان گردید و خودرو نیز به پارکینگ منتقل شد.
موسوی در پایان از شهروندان خواست: ضمن توجه به هشدارهای انتظامی و نصب دزدگیر برخودرو،عدم پارک نمودن خودرو در نقاط خلوت یاریگر پلیس باشند و درصورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک موضوع را ازطریق پل ارتباطی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.
نام شما

آدرس ايميل شما

Iran, Islamic Republic of
دست مریزاد حالا ایکه گفتی یعنی چه؟!!مارکو که عامیان گفته اند ازشما دیگه بعیدهست اسم شهرت تصویر نشون بدین تاعبرت بشه واسه خلافکاران این شهر اونهایی که طایفه به رخ میکشند واسلحه میکشند و میکشنددرصورت نیاز
شهروند
Iran, Islamic Republic of
ههمچین میگن سارق رو گرفتن انگار بزرگترین اختلاس گر و عزیز دردانه را گرفتن! همه
فرض کردید
Iran, Islamic Republic of
به نظر شما اگر می گفتند یک شرور با این خصوصیات متواریه امنیت داشتید یا الان که دستگیر شده. از نیروی انتظامی متشکریم. خدا بهتون سلامتی و عزت بده
طلاق ازدواج را می‌بلعد

طلاق ازدواج را می‌بلعد

شاید الان وقتش شده که برای چنین معضلی سوال «چه باید کرد» را بار دیگر تک تک شهروندان و ...
تلفن همراه هوشمند و چالش های نسل دیجیتال

تلفن همراه هوشمند و چالش های نسل دیجیتال

بنابر این آنچه که در حال حاضر ضروری به نظر می‌رسد چگونگی مدیریت این تجربه نوین در سطوح ...
ماجرای باغ مخوف «گرگ پیر»

ماجرای باغ مخوف «گرگ پیر»

چرا دست به جنایت زدی؟ وقتی «مرتضی» به من گفت که موضوع را به پدرش می گوید خیلی ترسیدم ...