تاریخ انتشار
سه شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۴۸
کد مطلب : ۴۰۵۰۸۰
اولین سفر کاری غلام‌نژاد؛

«مهری بر پایان انتظار دو ساله»؛ از افزایش اعتبارات تا وعده پرداخت پاداش بازنشستگان

۱
۰
«مهری بر پایان انتظار دو ساله»؛ از افزایش اعتبارات تا وعده پرداخت پاداش بازنشستگان
کبنا ؛سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد در اولین سفری کاری خود در مرکز کشور با روسای مراکز سلامت و آموزش عالی و مدیران سازمان برنامه و بودجه کشور دیدار کرد.
به گزارش کبنا به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، دکتر محمد غلام‌نژاد سرپرست معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد در اولین سفر کاری خود به انتظار دو ساله بازنشستگان دانشگاه علوم پزشکی استان پایان داد.
در این دیدار با حضور مدیران ستادی دانشگاه و در محل سازمان برنامه و بودجه کشور، چالش‌های حوزه سلامت از جمله پاداش پایان خدمت بازنشستگان، بیمه جانبازان، کسری اعتبارات امسال و اعتبارات سال آینده مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
اولین رایزنی دکتر غلام نژاد در مرکز کشور مهر پایانی بود بر انتظار بازنشستگان سال‌های 94 و 95 دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، زیرا پیش بینی می‌شود از محل اعتبارات هزینه‌ای سازمان برنامه و بودجه تا دوماه آینده مطالبات بازنشستگان پرداخت شود.
چاره اندیشی برای بودجه افزایش تخت‌های بیمارستانی در آستانه افتتاح و رایزنی برای افزایش اعتبارات حوزه آموزشی، پژوهشی و دانشجویی از دیگر دستاوردهای اولین سفر سرپرست معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی استان به تهران بوده است.
بنا به گفته دکتر پور اصغری رئیس مرکز سلامت سازمان برنامه و بودجه، تامین اعتبار بیمه تکمیلی جانبازان در سال آینده در اعتبارات دانشگاه‌های علوم پزشکی در حال بررسی است.
مدیران و کارشناسان سازمان برنامه و بودجه کشور می‌گویند: دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در میان دانشگاه‌های کشور با بالاترین میزان رشد اعتبارات ملی در سال آینده قرار دارد.
 
نام شما

آدرس ايميل شما

Iran, Islamic Republic of
ببخشید من زیر یکی از خبرها لعنت فرستادم به مدیر سایت
عصبانی بودم چون مهم نظرات خوانندگان سایت هست و واکنش مردم به خبرها که بارها شاهد بودیم که نمیذارید. حداقل مسئولین بی کفایت و سیر واکنش مردم ببینند خوبه
راز 3 دختر کنجکاو در کلبه وحشت انزلی

راز 3 دختر کنجکاو در کلبه وحشت انزلی

حرف هایی که درباره این کلبه وحشت گفته می شود بسیار دور از ذهن است اما طبق نظر بسیاری ...
فقدان نگاه ملی در صداوسیما

فقدان نگاه ملی در صداوسیما

هر فرد یا نهادی در این شرایط اگر مردم را تحریک کند و به اختلافات فرق و مذاهب اسلامی دامن ...
مستقل به میدان می‌آییم

مستقل به میدان می‌آییم

اگر برای همه 12 کرسی وارد بحث شویم و ائتلاف کنیم درست است ولی وقتی یک یا سه کرسی را کنار ...