تاریخ انتشار
سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۹
کد مطلب : ۴۰۴۵۰۱
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد مطرح کرد

پرداخت 85 درصدی تسهیلات روستایی کهگیلویه و بویراحمد

۱
۰
پرداخت 85 درصدی تسهیلات روستایی کهگیلویه و بویراحمد
کبنا ؛پروانه نیک‌مرام در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: امسال سه هزار و 60 میلیارد ریال تسهیلات از محل‌های مختلف برای ایجاد اشتغال در استان اختصاص یافت که 30 درصد آن برای اجرای طرح‌های ملی در وزارت خانه باقی ماند و در فاز نخست یک هزار و 70 میلیارد ریال از محل اشتغال روستایی و عشایری در کهگیلویه و بویراحمد جذب‌شده است.
 
وی افزود: در صورتی مبلغ تسهیلات فاز دوم به بانک‌ها و دستگاه‌های اجرایی استان ابلاغ می‌شود که آن‌ها 90 درصد با متقاضیان طرح‌ها انعقاد قرارداد داشته باشند و یا 75 درصد پرداختی داشته باشد.
 
نیک‌مرام بیان کرد: بر اساس آخرین آمار، 904 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال به 823 طرح در کهگیلویه و بویراحمد پرداخت‌شده و میزان مبلغ قرارداد شده با متقاضیان طرح‌های اشتغال یک هزار و 175 میلیارد ریال بوده که درمجموع میزان تسهیلات قرارداد شده به ابلاغی 110 درصد بوده است.
 
وی عنوان کرد: روند تسهیلات جذب‌شده از محل اشتغال روستایی به تفکیک بانک‌ها (به میزان تسهیلات پرداختی به ابلاغی برحسب درصد) بانک صندوق کارآفرینی امید 124 درصد، پست‌بانک 91 درصد، کشاورزی 89 درصد و توسعه تعاون 26 درصد بوده‌اند.
 
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد ایجاد اشتغال را جزو دغدغه‌های اساسی مردم و مسئولان اجرایی کشور دانست و ابراز داشت: یکی از سیاست‌های اصلی دولت تدبیر و امید اشتغال‌زایی و رونق تولید است و باید برای تحقق چنین امر مهمی در کهگیلویه و بویراحمد تلاش و همت جدی‌تری شود.
 
وی بیان کرد: فراهم کردن زیرساخت‌های توسعه روستایی و عشایری و ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی در این مناطق سبب کاهش بخش عمده‌ای از آسیب‌های اجتماعی می‌شود.
 
 
نام شما

آدرس ايميل شما

ناشناس
Iran, Islamic Republic of
واحد اشتغال اداره كار گچساران چند ماه است كه كارمند نداشته و.
طلاق ازدواج را می‌بلعد

طلاق ازدواج را می‌بلعد

شاید الان وقتش شده که برای چنین معضلی سوال «چه باید کرد» را بار دیگر تک تک شهروندان و ...
تلفن همراه هوشمند و چالش های نسل دیجیتال

تلفن همراه هوشمند و چالش های نسل دیجیتال

بنابر این آنچه که در حال حاضر ضروری به نظر می‌رسد چگونگی مدیریت این تجربه نوین در سطوح ...
ماجرای باغ مخوف «گرگ پیر»

ماجرای باغ مخوف «گرگ پیر»

چرا دست به جنایت زدی؟ وقتی «مرتضی» به من گفت که موضوع را به پدرش می گوید خیلی ترسیدم ...