کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

کبنا گزارش می‌دهد

یک ژن خوب کهگیلویه و بویراحمدی در شهرداری تهران پست گرفت

21 آبان 1397 ساعت 12:51

در پرتابل شهرداری تهران در معرفی مهدی فرخان داماد سید علی اسماعیلی وی متولد 1366 است و دارای مدرک فوق دیپلم مدیریت بازرگانی است و کمترین سابقه کاری و اداری را در شهرداری دارد.


در حالی که محمد علی افشانی روزهای پایانی مدیریت خود در شهرداری تهران را سپری می‌کند یکی از نزدیکان علی اسماعیلی مدیرکل حوزه شهردار به عنوان شهردار ناحیه 3 منطقه 3 تهران منصوب شد.
در پرتابل شهرداری تهران در معرفی مهدی فرخان داماد سید علی اسماعیلی وی متولد 1366 است و دارای مدرک فوق دیپلم مدیریت بازرگانی است  و کمترین سابقه کاری و اداری را در شهرداری دارد.
این تنها انتصاب قومی و فامیلی اسماعیلی در شهرداری تهران نیست پیش از این نیز وی چند نفر از منطقه و قوم خود از جمله مجتبی تقوی نژاد برادرزاده سید کامل تقوی نژاد را وارد شهرداری کرده بود که با اعتراض شدید مواجه شد. هم چنین راد از نیروهای نزدیک به شوشتری مدیرکل حوزه شهردار در زمان قالیباف توسط افشانی و اسماعیلی به عنوان مدیر میدان تره بار تهران منصوب شد.  
انتقادات به اسماعیلی در این حوزه بیشتر معطوف به عدم توجه به شایسته سالاری و حمایت از جوانان شایسته است.  ناصر منصوری فرماندار دوران سازندگی در کهکیلویه نیز به‌ واسطه روابط خویشاوندی با شجاع پوریان به عنوان قایم مقام یک هلدینگ اقتصادی در شهرداری معرفی شده بود. منصوری در حالی به این سمت انتخاب شد که بازنشسته بود.
اسماعیلی از نیروهای اصلاح طلب کهگیلویه است که ادعا و شعار شفافیت و مبارزه با فساد می‌داد و خیلی‌ها ضعف و  و نوع مدیریت منفعل و نارکارآمد او را از عوامل سقوط افشانی می‌دانند.


کد مطلب: 404474

آدرس مطلب :
http://www.kebnanews.ir/news/404474/یک-ژن-خوب-کهگیلویه-بویراحمدی-شهرداری-تهران-پست-گرفت

کبنانیوز
  http://www.kebnanews.ir