تاریخ انتشار
سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۵۹
کد مطلب : ۴۰۴۳۴۸
با حضور مسوولان کهگیلویه و بویراحمد و با کوشش شهرداری یاسوج:

جاده اتصال پل چهارم بشار به سروک کلنگ‌زنی شد

۳
۰
جاده اتصال پل چهارم بشار به سروک کلنگ‌زنی شد
کبنا ؛با حضور مسوولان استانی و به همت شهرداری یاسوج جاده اتصال پل چهارم بشار به سروک کلنگ‌زنی شد.
به گزارش کبنا، یکی از مشکلات کنونی شهر یاسوج مشکل تردد خودروها و معضل ترافیک در این شهر است.
شهری که به سرعت از چهار جهت گسترش پیدا کرد و امروز با جمعیتی افزون بر 200 هزار نفر یکی از شهرهای مهاجرپذیر ایران است که از لحاظ مهاجرپذیری روی سکو قرار دارد.
در سال‌های اخیر اقدامات خوبی برای تسهیل در تردد خودروها و ترافیک شهری صورت گرفته که آخرین آن‌ها اتصال پل چهارم بشار به جاده سروک است.
با حضور عزیز فیلی معاون امور عمرانی استاندار، حسن نوروزی رئیس سازمان برنامه و بودجه و همچنین فرماندار و برخی اعضای شورای اداری شهرستان و جانشین سپاه فتح و البته شهردار یاسوج پروژه مهم جاده اتصال پل چهارم بشار به سروک کلنگ‌زنی شد.
شهردار یاسوج در آیین کلنگ‌زنی این پروژه به گسترش روزافزون شهر یاسوج و همچنین به افزایش جمعیت و در نهایت افزایش رفت و آمدها به این شهر اشاره کرد و گفت: راهی جز شکستن بن‌بست‌ها در شهر وجود ندارد و این جاده یکی از اقدامات در این راستا به شمار می‌رود.
وی گفت: امروز کلنگ‌زنی جاده اتصال پل چهارم بشار به جاده سروک را با اعتبارات 58 میلیارد ریالی داریم که با حضور مسؤولان استانی کلنگ‌زنی می‌شود.
در ادامه حسن نوروزی رئیس سازمان برنامه و بودجه استان با اشاره به هزینه 18 میلیارد تومانی ساخت پل چهارم بشار اظهار کرد: در سال گذشته 7 میلیارد تومان برای این پروژه گذاشتیم و امسال هم 8 میلیارد تومان برای ساخت پل گذاشتیم و تخصیص خوبی برای آن در نظر گرفته‌ایم و این کار از سال 94 و همزمان با سفر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه انجام شده است.
وی گفت: به همین خاطر کمک خوبی برای ساخت پل شده و از این به بعد ساخت مسیر با شهرداری یاسوج است که باید از زحمات و اقدامات شهرداری و شورای شهر در این راستان قدردانی کرد.
عزیر فیلی معاون استاندار هم از این اقدام قدردانی کرد و پروژه اتصال پل چهارم به جاده سروک را از پروژه‌های حیاتی شهر یاسوج دانست.
نام شما

آدرس ايميل شما

Denmark
نوروزی برای زمین خودش و همکارای سازمان مدیریتش اطمینان دارم این قولش عملی میشه
صالح
Iran, Islamic Republic of
برید. پل قبلی را بعداز 20سال هنوز تموم نکردید.برو چهار تای دیگه کلنگ زنی کن .مثل پتروشیمیتون.
Iran, Islamic Republic of
ضمن عر ض س خدمت مسئولین محترم استان کار شایسته و مهمی انجام گرفته پل چهارم بشار سالها ی گذشته باید ساخته میشد این اقایانی نظر مخالف میدن اگه ایه نازل بشه هم یه انگی میزنن
علت کم خونی و راه‌های درمان آن

علت کم خونی و راه‌های درمان آن

در این مطلب با مهم‌ترین علائم کم خونی و راههای تشخیص و درمان کم خونی آشنا خواهید شد.
مرجع تقلیدی خانه‌اش را فروخت

مرجع تقلیدی خانه‌اش را فروخت

ایشان یک برگ چک‌بانکی به من دادند و گفتند «من خانه‌ای قدیمی داشتم، آن را فروختم و کمی ...
بنزین در آتش شایعات می‌سوزد

بنزین در آتش شایعات می‌سوزد

بعید به نظر می‌رسد تغییری در نرخ بنزین صورت گیرد. او گفت: با توجه به شرایط فعلی و تورم،...