تاریخ انتشار
دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۵
کد مطلب : ۴۰۴۳۳۶

یادواره 123 شهید دانش آموز بویراحمد برگزار شد

۰
یادواره 123 شهید دانش آموز بویراحمد برگزار شد
کبنا ؛یادواره شهدای دانش آموز شهرستان بویراحمد صبح امروز با حضور فرماندار، فرمانده سپاه فتح شهرستان، رئیس آموزش و پرورش، رئیس بنیاد شهید شهرستان، خانواده های شهدای دانش آموز و جمع زیادی از دانش آموزان مدارس بویراحمد در یاسوج برگزار شد.
فرماندار بویراحمد در این همایش با عرض تبریک و تسلیت مناسبت های گذشته و پیش رو اظهار داشت: همه ما درس شهادت، ایثار و از خودگذشتگی را از امام حسین علیه السلام آموخته‌ایم.
رئیس شورای آموزش و پرورش بویراحمد حضور حماسی دانش‌آموزان در روز ۱۳ آبان را در سراسر کشور، خار  چشمی برای دشمنان انقلاب عنوان کرد و گفت: تکرار این حماسه افتخاری برای ملت و نظام جمهوری اسلامی خواهد بود.
فرماندار از دانش آموزان به خاطر این حضور حماسی در مرکز استان قدردانی کردو یادآور شد: دانش آموزان در پیروزی انقلاب و جنگ تحمیلی نقش بسزایی داشتند.
وی ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه الزامی عنوان کرد و گفت: امروز شرایط کشور ما در مقایسه با زمان جنگ حساس تر است و دانش آموزان در سنگری دیگر، آینده ی این نظام و مملکت را مدیریت خواهند کرد.
فرماندار بویراحمد با اشاره به ۱۸۸۰ شهید استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۱۲۳ شهید دانش آموز بویراحمد در خط مقدم جبهه های جنگ جانانه جنگیدند که امروز شما دانش‌آموزان با الگو قرار دادن آنها در سنگری دیگر برای کشور گام برمی‌دارید.
در پایان این همایش، برخی از خانواده شهدای دانش آموز شهرستان بویراحمد مورد تجلیل قرار گرفتند.
نام شما

آدرس ايميل شما

علت کم خونی و راه‌های درمان آن

علت کم خونی و راه‌های درمان آن

در این مطلب با مهم‌ترین علائم کم خونی و راههای تشخیص و درمان کم خونی آشنا خواهید شد.
مرجع تقلیدی خانه‌اش را فروخت

مرجع تقلیدی خانه‌اش را فروخت

ایشان یک برگ چک‌بانکی به من دادند و گفتند «من خانه‌ای قدیمی داشتم، آن را فروختم و کمی ...
بنزین در آتش شایعات می‌سوزد

بنزین در آتش شایعات می‌سوزد

بعید به نظر می‌رسد تغییری در نرخ بنزین صورت گیرد. او گفت: با توجه به شرایط فعلی و تورم،...