تاریخ انتشار
سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۶
کد مطلب : ۴۰۳۹۶۶
فرماندار بویراحمد:

هر نوع ساخت و ساز خارج از حریم شهر یاسوج و روستاهای آن ممنوع است

۱
هر نوع ساخت و ساز خارج از حریم شهر یاسوج و روستاهای آن ممنوع است
کبنا ؛فرماندار بویراحمد در جلسه بررسی وضعیت الحاق طرح هادی روستاهای شهرستان بویراحمد و آسیب های وارده در زلزله های اخیر که صبح امروز در محل فرمانداری تشکیل شد با بیان اینکه ساخت و سازهایی در حومه شهر یاسوج و خارج از حریم صورت می‌گیرد که مشکلات عدیده‌ای را برای مسئولان به وجود آورده است، گفت: انتظار می‌رود تعاونی‌های مسکن نسبت به استعلام از ادارات مربوطه و واگذاری زمین به مردم اقدامات لازم را داشته باشند.
وی با اشاره به مشکلاتی که از سال‌های گذشته تا کنون گریبانگیر مردم شده است، اظهارداشت: بعضاً زمین هایی بدون تغییر کاربری و خارج از محدوده شهری به افراد واگذار شده است و این موضوع خدمات رسانی به مالکین را دشوار کرده است.
رئیس شورای اداری بویراحمد گفت: اینکه عده ای بدون اخذ مجوزات لازم شروع به ساخت و ساز کنند و انتظار ارائه خدمات گاز، برق و آب از دستگاههای اداری را داشته باشد خلاف قانون است.
فرماندار بویراحمد هرگونه ساخت و ساز خارج از حریم شهر یاسوج و روستاهای بویراحمد را ممنوع اعلام کرد و افزود: دستگاه های خدمت رسان نسبت به ساخت و سازهای غیر مجاز در حال انجام و یا ساخته شده خارج از محدوده شهری، حق برقراری اشتراک خدمات زیربنایی مانند آب برق و گاز را ندارند.
نام شما

آدرس ايميل شما

غیبت‌های معنادار روحانی

غیبت‌های معنادار روحانی

دولت برای پیوستن به این کنوانسیون که از لوایح چهارگانه مرتبط با FATF است، لایحه‌ای را ...
چرا عادل، مزدک و پیمان غایب‌اند؟

چرا عادل، مزدک و پیمان غایب‌اند؟

محرومیت من درست نیست. این اشتباه ممکن است برای هر گزارشگری رخ دهد و آن‌قدر هم بزرگ نیست....
۳۰مدير تحت تعقيب قضائی

۳۰مدير تحت تعقيب قضائی

بانک سرمایه نمونه‌ای از یک فساد کامل است که همه چیز دست به هم داده است و از بخش‌های خصوصی ...