تاریخ انتشار
شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۵
کد مطلب : ۴۰۳۸۸۳
مدیر حوادث فوریت‌های پزشکی کهگیلویه بویراحمد:

44 نفر بر اثر تصادف در کهگیلویه و بویراحمد مصدوم شدند

۰
44 نفر بر اثر تصادف در کهگیلویه و بویراحمد مصدوم شدند
کبنا ؛رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث فوریت‌های پزشکی کهگیلویه بویراحمد از مصدوم شدن 44 نفر در تصادفات 48 ساعت گذشته در جاده‌های مواصلاتی به شهر و روستاهای استان خبرداد.
به گزارش کبنا به نقل از روابط عمومی اورژانس 115 کهگیلویه و بویراحمد؛ رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث فوریت‌های پزشکی کهگیلویه بویراحمد از مصدوم شدن 44 نفر در تصادفات48ساعت گذشته در جاده های مواصلاتی به شهرو روستاهای استان خبرداد.
جلال پوران‌فرد با بیان اینکه44 مصدوم توسط اورژانس 115 در 48 ساعت گذشته در تصادفات شهری و جاده‌ای استان خدمات‌رسانی شده‌اند، گفت: از مجموع تعداد کل مصدومان، 38 مصدوم به بیمارستانهای استان انتقال یافتند و 6 مصدوم در محل حادثه به صورت سرپایی درمان شدند.
مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی یاسوج با بیان اینکه از مجموع 44مصدوم چهل و هشت ساعت گذشته 21 مصدوم در تصادفات جاده ای و23 مصدوم درتصادفات شهری بودند، افزود: هموطنان عزیز در موقع حادثه قبل از هر اقدامی با اورژانس115 تماس بگیرند.
پورانفرد با بیان اینکه مردم فهیم در موقع حادثه با نیروهای امدادی نهایت همکاری را داشته باشند افزود: راه را برای آمبولانس و نیروهای امدادی بازکنند و از ازدحام درمحل حادثه بپرهیزند.
نام شما

آدرس ايميل شما

غیبت‌های معنادار روحانی

غیبت‌های معنادار روحانی

دولت برای پیوستن به این کنوانسیون که از لوایح چهارگانه مرتبط با FATF است، لایحه‌ای را ...
چرا عادل، مزدک و پیمان غایب‌اند؟

چرا عادل، مزدک و پیمان غایب‌اند؟

محرومیت من درست نیست. این اشتباه ممکن است برای هر گزارشگری رخ دهد و آن‌قدر هم بزرگ نیست....
۳۰مدير تحت تعقيب قضائی

۳۰مدير تحت تعقيب قضائی

بانک سرمایه نمونه‌ای از یک فساد کامل است که همه چیز دست به هم داده است و از بخش‌های خصوصی ...