تاریخ انتشار
شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۱
کد مطلب : ۴۰۳۸۸۱
نماینده کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در دیدار با وزیر نیرو مطرح کرد

خلع ید پیمانکار آب شرب لیکک / تخصیص اعتبار 10 میلیاردی برای اجرای پروژه آبرسانی گندمکار

۲
۰
خلع ید پیمانکار آب شرب لیکک / تخصیص اعتبار 10 میلیاردی برای اجرای پروژه آبرسانی گندمکار
کبنا ؛نماینده مردم کهگیلویه در مجلس گفت: در نشست بررسی پروژه‌های آبرسانی شهرهای حوزه‌های انتخابیه در وزارت نیرو با تخصیص اعتبار 10 میلیارد تومانی برای پروژه آبرسانی گندمکار موافقت شد.
به گزارش کبنا، نماینده مردم شهرستان‌های چهارگانه استان در مجلس از بررسی پروژه‌های آبرسانی در نشست مشترک مسؤولان استانی با مسؤولان وزارت نیرو خبر داد.
عدل هاشمی‌پور در این باره اظهار داشت: امروز نشستی با حضور معاون وزیر نیرو و مدیر عامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور و مسؤولان استانی جهت بررسی پروژه‌های آبرسانی کهگیلویه بزرگ در وزارت نیرو برگزار شد.
هاشمی‌پور تصریح کرد: حقیقتا مردم نجیب شهر دیشموک در موضوع آب شرب مشکل اساسی دارند و لازم است که وزارت نیرو و مسؤلان استانی برای جلوگیری از هرگونه بحران اجتماعی و همچنین ایجاد امیدواری در مردم سریعتر وارد عمل شوند.
نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، انتقال سریعتر آب به منطقه دیشموک را بسیار ضروری دانست و افزود: جهت تسریع در اجرای خط انتقال آب از رودخانه گندمکار، ابتدا می‌بایست گلوگاه‌های اصلی پروژه شامل ایستگاه پمپاژ و مخزن آن به مناقصه بروند و عملیات اجرایی آن نیز در سال جاری آغاز شود.
هاشمی‌پور از موافقت درخواست وی مبنی بر تخصیص و تأمین اعتبار 10 میلیارد تومان اعتبار جهت اجرای سریعتر این پروژه خبر داد.
وی‌همچنین با اشاره به مشکلات آب شرب لیکک از دیگر حوزه‌های انتخابیه گفت: با توجه به خلع ید شدن پیمانکار پروژه آبرسانی، لازم است مسؤلان استانی با برگزاری مناقصه محدود نسبت به ادامه کار اقدام کنند.
نماینده مردم کهگیلویه در مجلس شورای اسلامی، جایگزینی لوله GRP و یا خرید لوله‌های فولادی توسط وزارت نیرو را از راهکارهای خود جهت تسریع در کار با توجه به مسیر عبور خط انتقال آب عنوان کرد.
 
نام شما

آدرس ايميل شما

شهروند شهر بی صاحب.
Iran, Islamic Republic of
به احتمال زیاد در طی بیست سال اینده اب به لیکک می رسد... طول پروژهه ها در این منطقه بین پانزده تا بیست سال است... ایا اگر این پروژه برا باشت بود هم به همین صورت طی می شد و طول می کشید؟
شهروند
Iran, Islamic Republic of
جناب نماینده . اتمام قرارداد شد نه خلع ید.فرق این دو بسیاره.
غیبت‌های معنادار روحانی

غیبت‌های معنادار روحانی

دولت برای پیوستن به این کنوانسیون که از لوایح چهارگانه مرتبط با FATF است، لایحه‌ای را ...
چرا عادل، مزدک و پیمان غایب‌اند؟

چرا عادل، مزدک و پیمان غایب‌اند؟

محرومیت من درست نیست. این اشتباه ممکن است برای هر گزارشگری رخ دهد و آن‌قدر هم بزرگ نیست....
۳۰مدير تحت تعقيب قضائی

۳۰مدير تحت تعقيب قضائی

بانک سرمایه نمونه‌ای از یک فساد کامل است که همه چیز دست به هم داده است و از بخش‌های خصوصی ...