تاریخ انتشار
جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۷
کد مطلب : ۴۰۳۸۴۳
امام جمعه گچساران

معطل غرب و اروپا نباید بشویم

۱
۰
معطل غرب و اروپا نباید بشویم
کبنا ؛حجت الاسلام سید امین الله حجازی ظهر امروز در خطبه های نماز عبادی و سیاسی این هفته با دعوت نمازگزاران به رعایت تقوای الهی اظهار کرد: اولا خود و سپس شما مومنین را به تقوای الهی دعوت می نمایم.

 وی ادامه داد: انسان همیشه و در همه حال باید شکرگزار خدای متعال باشد و مراقب باشد کفر نعمت نکند.

 امام جمعه گچساران افزود: انسان همواره باید بداند یک بنده است به این معنا که بداند خالق او از او چه می خواهد و این همان توحید است.

 خطیب جمعه گچساران با بیان اینکه  بنده خدا باید بداند هر شخصی در کار خودش مراقب باشد و عدالت داشته باشد افزود: انسان باید شناخت داشته باشد و راه را بلد باشد و کسب علم و معرفت کند تا همچون عمار باشد.

 وی ادامه داد: بنده خدا باید محبت و دوستی به ذات خلق داشته باشد و هرکس این چهار مورد را بتواند حفظ کند همواره شکر گذار است و فراموش نمی کند که بنده خداست.

 حجازی در ادامه با اشاره به حماسه باشکوه اربعین حسینی اذعان کرد: امروز در دنیا و برخی در درون به دنبال ایجاد فتنه بین ایران و عراق هستند و می گویند چه ضرورتی دارد ما به عراق برویم و در آنجا نیز به مردم عراق می گویند، ایران در حال تصاحب کشور عراق است و اینها به دنبال ایجاد فتنه هستند.

 وی با بیان اینکه در این میان ما باید مراقب باشیم تا بتوانیم از این فتنه عبور کنیم، ابراز کرد: مراقب باشیم فتنه ها نتواند مانع از تجمع میلیونی ما شود.

 امام جمعه گچساران عنوان کرد: همان هایی که امروز به دنبال فتنه هستند افرادی معاویه صفت هستند که تاریخ سخنان و اظهارات آنها را در گذشته فراموش نخواهد کرد.

 حجازی  با اشاره به دیدار اخیر مقام معظم رهبری با سران قوا و دستورات ایشان گفت: رهبری فرمودند در مواجهه با این تحریم ها گره گشایی پایدار باشد و این همان اجرای اقتصاد مقاومتی است تا شاهد برطرف کردن پایدار مشکلات معیشتی مردم باشیم.

 وی در ادامه به دیدار نخبگان با مقام معظم رهبری و مقایسه آن با قبل از سال 57 اشاره و اظهار کرد: امروز بیش از 4 میلیون دانشجو در کشور داریم و این به برکت انقلاب اسلامی است.

 امام جمعه گچساران  خاطرنشان کرد: معطل غرب و اروپا نباید بشویم که خیری جز کوچک شدن ندارد.

 وی با اشاره به اربعین حسینی و سیل خروشان مردم و دیگر کشورها برای حضور در این تجمع، ابراز کرد: مشاهده می کنیم مردم ایران نیز در شهرها و روستاها آماده استقبال از زوار هستند.

 خطیب جمعه گچساران افزود: جا دارد از تک تک آنهایی که مهمانان امام حسین (ع) را پذیرایی می کنند تقدیر و تشکر نماییم و بدانید که شما مورد نظر امام حسین (ع) هستید و این مقام بزرگی است که نصیب شما شده است.

 حجازی  با اشاره به  اوضاع رشوه دادن و رشوه گیری حکام آل سعود به آمریکا گفت: مشاهده کردیم که چگونه این خبرنگار را از بین بردند و امروز آل سعود در حال رشوه دادن است و این نشان از تفکر وهابیت است که مشاهده می کنیم حکام آل سعود هر روز در حال شنیدن توهین هستند.
نام شما

آدرس ايميل شما

حمیدرضا
Iran, Islamic Republic of
این حرف ها فقط درحد حرف اما عمل
علت کم خونی و راه‌های درمان آن

علت کم خونی و راه‌های درمان آن

در این مطلب با مهم‌ترین علائم کم خونی و راههای تشخیص و درمان کم خونی آشنا خواهید شد.
مرجع تقلیدی خانه‌اش را فروخت

مرجع تقلیدی خانه‌اش را فروخت

ایشان یک برگ چک‌بانکی به من دادند و گفتند «من خانه‌ای قدیمی داشتم، آن را فروختم و کمی ...
بنزین در آتش شایعات می‌سوزد

بنزین در آتش شایعات می‌سوزد

بعید به نظر می‌رسد تغییری در نرخ بنزین صورت گیرد. او گفت: با توجه به شرایط فعلی و تورم،...