تاریخ انتشار
جمعه ۲۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۲
کد مطلب : ۴۰۳۶۷۴
رئیس بیمارستان شهید جلیل یاسوج:

80 درصد تجهیزات بیمارستان شهید جلیل خریداری شده است

۱
۰
80 درصد تجهیزات بیمارستان شهید جلیل خریداری شده است
کبنا ؛رئیس مجتمع آموزشی درمانی شهدای دولت آباد و بیمارستان شهید جلیل یاسوج از پیشرفت فیزیکی صد در صد این مجتمع آموزشی درمانی و بیمارستان خبر داد.
 خیرالله نوریان امشب در جمع خبرنگاران بیان کرد: این بیمارستان در موافقت نامه اولیه با ۲۰۰ تخت پیش بینی شده بود که با تغییراتی و افزایش فیزیکی سازه درمانی بیمارستان تعداد تختهای بیمارستان به ۲۹۷ تخت افزایش پیدا کرد و با تلاشهای ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی یاسوج و نماینده مردم شریف بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی چارت سازمانی جدید و موافقت نامه اصولی آن بر اساس ۲۹۷ تخت خوابی صادر خواهد شد.
 نوریان افزود: با توجه به سازه درمانی بیمارستان امکان افزایش تخت‌های بیمارستان تا ۴۰۰ تخت وجود دارد.
 وی در ارتباط با جذب نیرو در این بیمارستان گفت: چارت سازمانی این مجتمع آموزشی درمانی بر اساس ۲۹۷ تخت خواب چیدمان شده است و کلیه نیروها از طریق آزمون جذب خواهند شد.
 رئیس مجتمع آموزشی درمانی شهدای دولت آباد ادامه داد: بر همین اساس در آزمون استخدامی سال ۹۵ حدود ۲۲۰ نفر در رشته‌های پزشک عمومی، پرستار، رادیولوژی، آزمایشگاه، اتاق عمل، هوشبری، مدارک پزشکی و فوریتهای پزشکی جذب، ساماندهی وآماده شروع بکار هستند.
 خیرالله نوریان تصریح کرد: سال ۹۶ نیز آزمون برگزار شده و در مرحله اعلام نتایج و تشکیل پرونده و ابلاغ می‌باشند.
نوریان در ادامه به وضعیت نیروهای خدماتی اشاره کرد و افزود: برای اولین بار بخشی از نیروهای خدماتی از طریق آزمون اردیبهشت ۹۷ جذب خواهند شد.
 وی در ادامه به تجهیزات خریداری و نصب شده در این بیمارستان خبر داد و بیان کرد: با تلاش ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی و نماینده محترم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی جهت تامین تجهیزات اقدامات خوبی صورت گرفته است که تاکنون بیش از ۸۰ درصد از تجهیزات مورد نیاز خریداری و نصب شده است.
 مقام ارشد بیمارستان شهید جلیل عنوان کرد: از استاندار و شهردار محترم و مدیر کل تامین اجتماعی در خصوص اختصاص زمین در ضلع جنوبی بیمارستان جهت ساخت پارکینگ بیمارستان، پد بالگرد و سوله بحران درخواست همکاری و هماهنگی با دانشگاه علوم پزشکی نمود و اگر بخشی از این زمین به بیمارستان واگذار شود بخش اعظم از طرح توسعه این مجتمع آموزشی درمانی محقق خواهد شد.
 خیرالله نوریان با اشاره به موضوع توریسم درمانی خاطرنشان کرد: با توجه به هماهنگی‌ها و مطالعات به عمل آمده از سوی ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی استان با دانشگاههای روسیه و برزیل در جهت تبادل استاد و دانشجو و همچنین پذیرش بیمار از کشورهای همسایه انجام شده است.
 وی ادامه داد: انشالله بخشی از تختهای بیمارستان به موضوع توریسم درمانی اختصاص خواهد یافت.
  نوریان اظهار امیدواری کرد که با افتتاح بزرگترین مجتمع اموزشی درمانی استان شاهد خدمت رسانی بهتر و مناسب‌تر به مردم شریف استان باشیم.
نام شما

آدرس ايميل شما

Iran, Islamic Republic of
اسم بیمارستان یا باید شهدای دولت اباد باشه یا همون بزرگمهر نه اسم دیگه.اسم غصبی هم خوب نیست خانواده محترم و بزرگ دکتر جلیل عزیز
اسحاق جهانگیری از دولت روحانی می‌رود

اسحاق جهانگیری از دولت روحانی می‌رود

قائم مقام حزب اعتماد ملی در پاسخ به این سوال که آیا قرار است نوبخت جایگزین جهانگیری شود ...
مالیاتی که مردم می‌دهند، کجا خرج می‎شود؟

مالیاتی که مردم می‌دهند، کجا خرج می‎شود؟

آنچه در هسته نرم‌افزار این طرح بود و قراردادش در سال 1387 با اروپایی‌ها منعقد شد در مجموع40 ...
آقای جهانگیری! وعده‌هایی‌که دادید «یادتان هست»؟!

آقای جهانگیری! وعده‌هایی‌که دادید «یادتان هست»؟!

بی‌شک وضعیت فعلی اقتصادی کشور محصول عملکرد وزیرانی است که از دولت سازندگی در مصدر امور ...