تاریخ انتشار
پنجشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۹
کد مطلب : ۴۰۳۶۵۸

توصیه استاندار اسبق به مدیران کهگیلویه و بویراحمد

۰
توصیه استاندار اسبق به مدیران کهگیلویه و بویراحمد
کبنا ؛توسعه پایدار در هر منطقه مستلزم توسعه همه‌جانبه در همه ابعاد است.
استاندار اسبق استان امروز در یاسوج توسعه پایدار را مستلزم توسعه همه‌جانبه دانست و گفت: کهگیلویه و بویراحمد در کنار محدودیت‌ها و محرومیت‌ها، پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های فراوانی دارد که باید با استفاده ظرفیت‌ها و پتانسیل‌ها در جهت رفع محرومیت‌ها و محدودیت‌ها گام برداشت.
علی‌اکبر اولیاء توسعه زیرساخت‌ها و ادامه فعالیت طرح‌های نیمه‌تمام را اولویت استانداری در دوره مسئولیت خود برشمرد و افزود: هدف همه دولت‌ها از بدو پیروزی انقلاب اسلامی تا کنون خدمت به مردم و محرومیت‌زدایی است.
 رئیس سازمان ملی بهره‌وری کشور که بعد از حدود 20 سال از دوره مسئولیت خود دوباره به کهگیلویه و بویراحمد سفرکرده است با ابراز خوشحالی از بهره‌برداری از بسیاری از طرح‌های اقتصادی و عمرانی در بیست سال اخیر و همچنین آماده شدن بسیاری از زیرساخت‌های دیگر ابراز امیدواری کرد: باهمت جوانان و نیروهای تحصیل‌کرده و فراهم کردن زمینه‌های توسعه سرمایه‌گذاری در کهگیلویه و بویراحمد می‌توان شاهد رشد بیش‌ازپیش شاخص‌های اقتصادی بود.
اولیاء، کهگیلویه و بویراحمد را استانی با ظرفیت‌های بسیار بالای اقتصادی دانست و گفت: با همدلی، هماهنگی و تلاش مستمر و گروهی همه مدیران می‌توان از این ظرفیت‌ها بهره‌مند شد.
استاندار سابق کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به نزدیک شدن به چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اضافه کرد: مدیران باید با درک بالاتر و متناسب با شرایط روز و رفع نواقص احتمالی، خدمات مؤثرتری به مردم ارائه دهند.
وی همچنین ابراز امیدواری کرد که کهگیلویه و بویراحمد را می‌توان با تلاش و همدلی به استانی با شاخص‌های بلند توسعه‌یافتگی و سرآمد برای استان‌های مشابه و الگو در سطح منطقه و جهانی تبدیل کرد.
علی‌اکبر اولیاء از آبان ماه سال ۷۶ تا مردادماه سال ۷۸ سمت استاندار کهگیلویه و بویراحمد را بر عهده داشته است.
معاون سازمان امور اداری و استخدامی کشور، نماینده مردم یزد در مجلس هشتم شورای اسلامی، معاون سازمان مدیریت منابع آب ایران (وزارت نیرو)، رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان یزد ازجمله سوابق مدیریتی علی‌اکبر اولیاء است.
نام شما

آدرس ايميل شما

روایت ارمان از سفره افطار احمدی‌نژاد در محمودیه! (+ تصاویر)

روایت ارمان از سفره افطار احمدی‌نژاد در محمودیه! (+ تصاویر)

احمدی‌نژاد و تیم او از استقبال خوبی درکشور به‌ویژه تهران برخوردار نیستند و مدت‌هاست در ...
دزدی که خود را زنده به گور کرد!

دزدی که خود را زنده به گور کرد!

تحقیقات پلیس بیانگر آن بود که دو برادر 28 و 30 ساله از سارقان حرفه ای هستند که چند ساعت ...