تاریخ انتشار
پنجشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۳
کد مطلب : ۴۰۳۶۴۶
معاون سیاسی استاندار کهگیلویه و بویراحمد:

اولین همایش ملی مبارزه با مواد مخدر در استان برگزار می شود

۱
۰
اولین همایش ملی مبارزه با مواد مخدر در استان برگزار می شود
کبنا ؛سیدمحمدکاظم نظری در نشست شورای سیاست گذاری مبارزه با مواد مخدر استان کهگیلویه و بویراحمد، گفت: اولین همایش ملی مبارزه با مواد مخدر آبان ماه امسال به مدت سه روز در استان برگزار می شود.
وی اظهار داشت: این همایش ملی فرصت خوبی برای معرفی استان، دسترسی به آخرین روش ها برای کمک به پیشگیری اولیه، ثانویه به اعتیاد و مبارزه و مقابه با عرضه کنندگان مواد مخدر وعلمی شدن مبارزه با این آسیب اجتماعی است.
نظری با بیان اینکه، دستگاه های فرهنگی از این فرصت برای معرفی و توانمندی های استان نهایت استفاده و بهره لازم را داشته باشند، تاکید کرد: دستگاه های اجرایی که برای برگزاری این همایش ملی تعهداتی را پذیرفته اند به موقع و به خوبی به آن عمل کنند.
معاون سیاسی و اجتماعی استانداری تاکید کرد: اجرای برنامه های محلی و بومی و حضور هنرمندان برجسته و ورزشکاران مدال آور ملی در این همایش مدنظر باشد و برای اطلاع رسانی پیش و حین برگزاری همایش برنامه ریزی خوبی صورت گیرد.
دبیر ستاد پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر استان هم گفت: اولین همایش ملی مبارزه با مواد مخدر در استان آبان ماه به مدت سه روز و روزهای ۲۲ تا ۲۴همین ماه در محل هتل آزادی یاسوج برگزار می شود.
سیدناصر رضایی افزود: در این جشنواره میزبان سفیران اجتماعی مبارزه با مواد مخدر کشور، صاحب نظران، ورزشکاران مدال آور، هنرمندان و بزرگان حوزه فرهنگی و اجتماعی که به عنوان گروه مرجع در این حوزه مطرح هستند، خواهیم بود.
وی اظهار داشت: این همایش که بیشتر جنبه علمی، آموزشی و تبادل تجربیات دارد، تعداد ۴۰ نفر از سفیران اجتماعی مبارزه با مواد مخدر در سطح ملی حضور دارند و در کارگاه آموزشی این همایش مربیانی از کشور آموزش های لازم را ارائه می دهند. 
به گفته رضایی در حاشیه این همایش ملی برنامه های جانبی مختلفی برگزار می شود، این برنامه ها در خصوص آداب و رسوم محلی و توانمندی ها و دست یافته های تشکل های استان که در حوزه پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر فعالیت دارند به نمایش گذاشته می شود.
دبیر ستاد پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر استان نسبت به اطلاع رسانی و آگاهی بخش قبل و حین برگزاری این همایش ملی تاکید کرد.
نام شما

آدرس ايميل شما

Iran, Islamic Republic of
کاش در طول مدتی که دبیر ستاد استانی مبارزه با مواد مخدر بوده اید ، آمار مبتلایان به مواد در روزی که مسئولیت پذیرفتید تا به امروز ارائه می کردید تا مشخص شود آیا حضور یک معلم بعنوان دبیر ستاد مبارزه با مواد مخدر ، صحیح است یا خیر ؟؟؟؟
حال وخیم خواننده پاپ کشورمان به دلیل بیماری ناشناخته +عکس

حال وخیم خواننده پاپ کشورمان به دلیل بیماری ناشناخته +عکس

صفحه اینستاگرام مجید خراطها، خواننده و آهنگساز موسیقی پاپ، از وضع وخیم چشمان او به دلیل ...
دم دختر خیابان انقلاب از کانادا بیرون زد/ شجری‌زاده؛ خیانت در ازای دریافت پاسپورت

دم دختر خیابان انقلاب از کانادا بیرون زد/ شجری‌زاده؛ خیانت در ازای دریافت پاسپورت

یکی از این افراد که ضد انقلاب در فضای مجازی سرمایه گذاری سنگینی روی آن کرد و تلاش داشت ...
مشاوران ترامپ رضاپهلوی را ناکام گذاشتند

مشاوران ترامپ رضاپهلوی را ناکام گذاشتند

نشریه خبری پولیتیکو خبر داد که دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا قصد داشته در کنار رضا ...