تاریخ انتشار
سه شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۸
کد مطلب : ۴۰۳۶۱۲
شهردار یاسوج:

نصب تانکر آب و پنجره‌های دو جداره در یاسوج الزامی می‌شود

۰
نصب تانکر آب و پنجره‌های دو جداره در یاسوج الزامی می‌شود
کبنا ؛در این نشست حضور شهردار یاسوج به عنوان نماینده شهرداران استان، مدیرعامل شرکت آبفای استان ، معاون شرکت آب منطقه ای، معاون شهرسازی شهردار یاسوج، مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز، معاون شرکت پخش فراورده های نفتی، معاون شرکت توزیع نیروی برق استان، مدیر امور آبفای شهر یاسوج، مدیر دفتر فنی و خدمات شرکت آبفای استان در سالن جلسات شهرداری یاسوج برگزار شد.
شهردار یاسوج با بیان اینکه دستگاه های خدمات رسان وظایف سنگینی بر عهده دارند و خدمات گسترده و ضروری را به مردم ارائه می دهند، گفت: لازم است تا دستگاههای خدمات رسان و شهرداری ها هماهنگی بیشتری برای جلوگیری از دوباره کاری ها و اتلاف هزینه داشته باشند.
نستهن مقدم با اشاره به محدودیت های منابع و بخصوص بحران آب، بیان داشت: مصرف صحیح انرژی و کاهش تلفات یکی از مهمترین مسائلی است که امروز باید دستگاهها و مردم برای آن تلاش کنند.
وی ابراز کرد: از مصوبات این نشست الزام مالکان به نصب پنجره های دوجداره و استفاده از تانکر ذخیره های آب در ساختمان ها بود.
نماینده شهرداران استان گفت: مقرر شد برای جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز دستگاههای خدمات رسان از ارائه خدمات به ساختمان های فاقد پروانه خودداری نمایند.
مقدم افزود: شهرداری ها نیز قبل از ارائه پروانه ساختمانی از دستگاههای خدمات رسان استعلامات لازم را بگیرند.
شهردار یاسوج خاطرنشان کرد: رعایت حریم خطوط انتقال آب، گاز و برق از موضوعاتی است که باید در ساخت و سازها مدنظر قرار بگیرد.
وی ادامه داد: با توجه به اینکه استان کهگیلویه و بویراحمد فاقد نیروگاه برق است، نصب دیزل ژنراتور برای ساختمان های بزرگ و مهم جهت تامین نور روشنایی راه پله ها و آسانسور در مواقع اضطراری پیش بینی گردد.
شهردار یاسوج یکی از مهمترین مصوبات این نشست را ایجاد تونل خدمات عنوان کرد و گفت: جهت جلوگیری از نازیبایی ها در سیما و منظر شهری و همچنین افزایش ایمنی و عمر تاسیسات مخابراتی و برق رسانی خط زمینی (تونل خدمات) به عنوان رویکرد جدید در دستور کار همه دستگاهها قرار گیرد.
نام شما

آدرس ايميل شما

واریز بسته حمایتی کارگران از امروز/ بسته بازنشستگان واریز شد

واریز بسته حمایتی کارگران از امروز/ بسته بازنشستگان واریز شد

براساس اطلاعات بدست آمده از امروز بسته حمایتی دولت برای کارگران به حسابشان واریز می شود....
تمام اقوام حسن روحانی که در دولت پست گرفتند + جدول

تمام اقوام حسن روحانی که در دولت پست گرفتند + جدول

۲ روز پس از انتصاب جنجالی داماد ۳۳ساله رئیس‌جمهور به‌عنوان معاون وزیر صمت که با واکنش ...
قیمت قطعی آجیل شب یلدا اعلام شد

قیمت قطعی آجیل شب یلدا اعلام شد

رئیس اتحادیه خشکبار و آجیل قیمت آجیل شب یلدا را اعلام کرد و گفت: امسال برای آجیل یلدا ...