تاریخ انتشار
يکشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۶
کد مطلب : ۴۰۳۵۵۶
در نشست هماهنگی اعزام کاروان «راهیان نور» مطرح شد

اعزام 1300 دانش آموز دختر و پسر گچسارانی به مناطق عملیاتی جنوب کشور

۰
اعزام 1300 دانش آموز دختر و پسر گچسارانی به مناطق عملیاتی جنوب کشور
کبنا ؛رئیس آموزش وپرورش گچساران گفت: امسال تعداد یک هزار و 300 دانش آموز دختر و پسر گچسارانی در قالب چهار کاروان به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام می‌شوند.
به گزارش کبنا، ظهر امروز  نشست هماهنگی اعزام کاروان راهیان نور با حضور فرماندار، فرمانده بسیج ناحیه گچساران، رئیس آموزش و پرورش و جمعی از مسؤولان شهرستانی در سالن کنفرانس  فرمانداری گچساران برگزار شد.
 در این نشست سید ظهیرالدین پورالحسینی از برگزاری اردوی راهیان نور دانش آموزی در این شهرستان خبر داد و اظهار کرد:  اردوی دانش‌آموزی راهیان نور در جهت آشنایی و تجدید میثاق با فرهنگ ایثار و شهادت و همچنین زنده نگاه داشتن یاد و خاطره شهیدان دفاع مقدس انجام می‌گیرد.
رئیس آموزش و پرورش گچساران  افزود: بازدید از مناطق جنگی تأثیر بسزایی در نسل جوان  و اردوهای راهیان نور در این مسیر نقشی اساسی و مؤثر  برای دانش آموزان خواهد داشت.
 وی با بیان اینکه در سال گذشته  تعداد یک هزار و 500 دانش آموز دختر و پسر به مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس اعزام شدند، گفت:  این اردوها به مدت سه روز برگزار می‌شود.
پورالحسینی  تصریح کرد: اعزام دانش آموزان به مناطق جنگی  یکی از مهمترین برنامه‌های آموزش و پرورش گچساران در راستای تعمیق باورها، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و آشنایی جوانان و نوجوانان با روزهای جنگ  است.
 رئیس آموزش و پرورش گچساران افزود: حضور دانش آموزان در مناطق جنگی آنان را با وقایع جنگ آشنا کرده تا بتوانند از نزدیک روزهای حساس حماسه را لمس و یادآور رشادت‌های و دلاور مردی‌های  و جان‌فشانی‌های جوانان آن دوران باشند.
 وی عنوان کرد: امسال یک هزار و 300 دانش آموز دختر و پسر در قالب کاروان راهیان نور از مناطق عملیاتی جنوب کشور بازدید به عمل خواهند آورد.
 این مسوول گفت: امسال تعداد 700 دانش آموز دختر در قالب 2 کاروان  در دو مرحله و تعداد 600 دانش آموز پسر نیز در قالب 2کاروان در 2مرحله  در زمان‌های مختلف از سال تحصیلی به مناطق عملیاتی جنوب اعزام خواهند شد.
 پورالحسینی  با بیان اینکه امسال تعداد 65 نفر عوامل اجرایی کاروان راهیان نور دانش آموزی مشارکت دارند، خاطرنشان کرد: امسال  تعداد 10اتوبوس، جابجایی  دانش‌آموزان به مناطق عملیاتی را انجام، و به تعداد هر اتوبوس یک  معلم، راوی و روحانی، دانش آموزان  را همراهی خواهند کرد.
نام شما

آدرس ايميل شما

روایت ارمان از سفره افطار احمدی‌نژاد در محمودیه! (+ تصاویر)

روایت ارمان از سفره افطار احمدی‌نژاد در محمودیه! (+ تصاویر)

احمدی‌نژاد و تیم او از استقبال خوبی درکشور به‌ویژه تهران برخوردار نیستند و مدت‌هاست در ...
دزدی که خود را زنده به گور کرد!

دزدی که خود را زنده به گور کرد!

تحقیقات پلیس بیانگر آن بود که دو برادر 28 و 30 ساله از سارقان حرفه ای هستند که چند ساعت ...