تاریخ انتشار
يکشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۵
کد مطلب : ۴۰۳۵۴۹
در شورای سلامت بویراحمد مطرح شد

زباله‌های دشتروم تهدیدی جدی برای سلامت مردم یاسوج

۰
زباله‌های دشتروم تهدیدی جدی برای سلامت مردم یاسوج
کبنا ؛معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری بویراحمد در دومین جلسه شورای سلامت شهرستان از احداث و راه اندازی اولین میدان عرضه دام زنده در شهر یاسوج خبر داد.
عبدالحمید پناهی در این جلسه که به منظور بررسی مشکلات دفن زباله و عرضه دام زنده در سطح شهر و حومه برگزار شد گفت: زیبنده پایتخت طبیعت و مرکز استان کهگیلویه و بویر احمد نیست که دفع زباله به صورت سنتی انجام شود.
معاون امنیتی فرمانداری بویراحمد تصریح کرد: شیرابه زباله های دوپشته دشتروم در طولانی مدت سلامت مردم مرکز استان را به خطر می اندازد.
پناهی با اعلام جمع‌آوری کلیه‌ی مکان‌های عرضه دام زنده در اطراف شهریاسوج ظرف مدت یک هفته آینده گفت: بهره برداری از این میدان و مشارکت مردم در مراجعه به آن بسیاری از مشکلات مردم برطرف خواهد شد.
معاون فرمانداری بویراحمد ظرفیت این میدان را هزار و ۲۰۰ راس دام سبک و ۲۰۰ دام سنگین عنوان کرد و گفت: این پروژه با اعتبار ۱۷ میلیارد ریال و اشتغالزایی ده نفر به بهره‌برداری رسید.
وی افزود: میدان عرضه دام زنده واقع در تقاطع بعد از زندان مرکزی یاسوج، دارای امکانات بهداشتی، دامپزشکی، انبار علوفه، کشتارگاه اضطراری کاملا بهداشتی، باسکول و حوضچه ضدعفونی است.
 
نام شما

آدرس ايميل شما

روایت ارمان از سفره افطار احمدی‌نژاد در محمودیه! (+ تصاویر)

روایت ارمان از سفره افطار احمدی‌نژاد در محمودیه! (+ تصاویر)

احمدی‌نژاد و تیم او از استقبال خوبی درکشور به‌ویژه تهران برخوردار نیستند و مدت‌هاست در ...
دزدی که خود را زنده به گور کرد!

دزدی که خود را زنده به گور کرد!

تحقیقات پلیس بیانگر آن بود که دو برادر 28 و 30 ساله از سارقان حرفه ای هستند که چند ساعت ...