تاریخ انتشار
جمعه ۱۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۱
کد مطلب : ۴۰۳۵۰۹
در خطبه‌های نماز جمعه باشت مطرح شد

عجیب است که چرا رئیس سازمان «صمت» کهگیلویه و بویراحمد تغییر نمی‌کند / نمایندگان غیرت داشته باشند

۳۱
۱
عجیب است که چرا رئیس سازمان «صمت» کهگیلویه و بویراحمد تغییر نمی‌کند / نمایندگان غیرت داشته باشند
کبنا ؛امام جمعه شهرباشت خطاب به نمایندگان حامی قانون FATF گفت: قانون FATF دست حافظان امنیت کشور همانند سردار قاسم سلیمانی را می بندد و نمایندگان مجلس باید غیرت داشته باشند و جلوی تصویب این قانون را بگیرند. 
حجت الاسلام و المسلمین عبودی در خطبه های این هفته نمازجمعه شهر باشت با ابراز تأسف از طرح مجدد قانون FATF در مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: مقام معظم رهبری مراتب گلایه مندی خود را از شورای عالی انقلاب فرهنگی در مورد قانون FATF ابراز فرموده اند اما در کمال ناباوری برخی از نمایندگان ما آنرا برای تصویب به مجلس ارجاع داده اند که باید فاتحه این مجلس را خواند.
وی ادامه داد: توجیه برخی از نمایندگان این است که بخش هایی از قانون FATF را اطلاح کرده اند! اما مگر اصلاح قانون بین المللی دست مجلس ماست؟ این یک قانون بین المللی است که نمایندگان ما یا باید بپذیرند و یا باید رد کنند. 
امام جمعه شهر باشت ابراز داشت: مجلس ما خیلی ضعیف است و مطلب مهم و عجیب نیز همراهی آنها با دولت در تصویب این قانون است.
حجت الاسلام عبودی ادامه داد: حرف دیگر این نمایندگان این است که میخواهیم مسائل اقتصادی کشور با قانون FATF برطرف شود همان صحبت ها و حرف هایی که در مورد برجام زدند.
وی ابراز داشت: تفکر برخی از نمایندگان ما تصویب FATF و سند 2030 است که باید در زمان انتخابات تمام جوانب برای انتخاب نماینده اصلح در نظر گرفته می شود.
امام جمعه باشت با بیان اینکه تصویب قانون FATF دست سردار سلیمانی را می بندد، تصریح کرد: نمایندگان مجلس غیرت داشته باشند، امنیتی که به واسطه آن شما بر صندلی مجلس تکیه زده اید حاصل رشادت های امثال قاسم سلیمانی است و امیدواریم که نمایندگان مجلس به خود بیایند و با تصویب این قانون مخالفت کنند. 
حجت السلام عبودی در ادامه با تبریک هفته نیروی انتظامی به سبزپوشان حریم امنیت، گفت: نیروی انتظامی حضوری میدانی در تمام عرصه ها داشته پا به پای سایر نیروهای مسلح کشور نقش مهمی در امنیت کشور دارند. 
وی امنیت جامعه را مرهون تلاش های شبانه روزی نیروهای انتظامی دانست و افزود: نیروهای انتظامی به خوبی توانسته اند امنیتی را که دشمن لحظه به لحظه در حال ضربه زدن آن هستند برقرار نمایند. 
امام جمعه باشت با تشکر از اقدامات فرمانده انتظامی شهرستان باشت و مجموعه همکاران وی ، ابراز داشت: تعامل خوب و مناسب با معتمدین ، متنفذین و ریش سفیدان از ویزگی های منحصر به فرد سرهنگ چشم مهتاب و همکاران وی است .
حجت الاسلام عبودی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان باشت را فردی انقلابی، پای کار و ضابطه مند دانست و ادامه داد: مردم شهرستان باید بدانند در راه تحقق امنیت در شهرستان نیازمند تعامل با نیروهای انتظامی هستیم.
امام جمعه باشت در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به همایش بزرگ اقتدار عاشورایی بسیجیان در کشور و سخنان مهم مقام معظم رهبری در جمع آنان، ابراز داشت: رهبر معظم انقلاب اسلامی در این بیانات مهم، تحریم ها را شکننده تر از اقتصاد ملی کشور دانسته اند، لذا این یک واقعیت است و اگر خوب عمل کنیم اقتصاد ملی ما قوی تر از این تحریم هاست.
حجت الاسلام عبودی بیان کرد: اگر در این سال ها به موضوع اقتصاد مقاومتی جدی تر پرداخته می شدو به جای شعار در عمل به این موضع پرداخته می شد هیچ تحریمی نمی توانست به ما ضربه بزند.
وی مبارزه با قاچاق کالا و ارز را یک اصل اساسی در اقتصاد مقاومتی دانست و افزود: اگر این امر صورت نگیرد کارخانه ها و تولیدیها بسته می شوند.
حجت الاسلام عبودی برخورد با قاچاقچیان خرد را بی فایده دانست و گفت: مبارزه با دلال ها و مفسدین باید از سرچشمه آن آغاز شود و جلوی کسانی که در بدنه دولت نفوذ کرده اند گرفته شود زیرا در برخی گزارشات بیشترین قاچاق از مرزهای قانونی کشور وارد می شود و این مهم اقدام لازم دولت و مسئولین را می طلبد. 
وی به بحث اشتغال بیش از 8 هزار بازنشسته در کشور اشاره کرد و با انتقاد از این سیاست ، بیان داشت: همانگونه که مقام معظم رهبری بر نیروی جوانان تأکید دارند، اگر بخواهیم سیاست های اقتصاد مقاومتی در کشور اجرا شود باید به نیروی جوانان اعتماد کرد، استخدام این همه بازنشسته تنها به بهانه حقوق کم، پذیرفته نیست و دولت باید زمینه را برای اشتغال جوانان فراهم کند. 
امام جمعه باشت حمایت از کارگاههای تولیدی را از دیگر راهکارهای تحقق اقتصاد مقاومتی دانست و افزود: دولت می تواند با ارائه تسهیلات زمینه فعالیت کارگاههای تولیدی کوچک و بزرگ را فراهم نماید. 
حجت الاسلام عبودی ضعف نظارت را در موضوع اقتصاد مقاومتی یکی از معضلات دانست و گفت: در این چند ماه گذشته ضعف نظارت در بازار موجب شد تا قیمت اجناس به شدت افزایش یابد و برخی نیز با سوء استفاده از موقعیت پیش آمده اقدام به احتکار اجناس خود کنند.
وی دلیل احتکار در یکی از فروشگاههای مرکز استان را عدم نظارت بازرسان سازمان صنعت،معدن و تجارت دانست و با انتقاد از این موضوع گفت: ضعف مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان در این موضوع مشهود است و عجیب است که چرا این مسئول عوض نمی شود.
حجت الاسلام عبودی بیان داشت: باید شخصی مسئولیت نظارت را برعهده بگیرد که وامدار و بدهکار کسی نباشد. 
وی در بخش دیگری از سخنان خود به موضوع رابطه با آمریکا پرداخت و گفت: علی رغم کارشکنی های آمریکا متأسفانه هنور هم عده ای نادان به عنوان روشنفکر در داخل کشور، راه حل مشکلات را رابطه با آمریکا می دانند در حالی که خود امریکا منکر این موضوع است.
امام جمعه باشت بیان کرد: باید بدانیم که آمریکا، اروپا و غرب هیچوقت نجات دهنده ما نیستند و عجیب است که برجامیون بعد از خروج آمریکا هنوز چشم انتظار اروپائیان هستند.
حجت الاسلام عبودی تصریح کرد: اروپا رفیق آمریکا است و هر دو در دومیدان بازی می کنند.
وی تأکید کرد: باید به جای اعتماد به غرب به مردم و ظرفیت های داخلی اعتماد کرد.
امام جمعه باشت ابراز داشت: قریب به هفت سال کشور را به بهانه برجام معطل گذاشته اند و معتقدم اگر مردم می خواهند از این وضعیت رها شوند باید در انتخابات آینده سیلی محکمی به غربگرایان بزنند. 
----------------------------------------
خبر از فتح الله پوران پور
نام شما

آدرس ايميل شما

امیر
Iran, Islamic Republic of
این‌چ‌وضعیه‌چرا‌رئیس‌‌‌سازمان‌صمت‌تغیر‌نمیکند
مگر‌.
Iran, Islamic Republic of
جناب تو به جای مردم رای نده مردم خودشان عاقلند ومیدانند چطور رای دهند
باوی
Iran, Islamic Republic of
شیخ الشیوخ
لطفاً در مورد مسائلی که اطلاع نداری، نظر نده
ریس صنعت و معدن نمونه واقعی یک مدیر اسلامی و متخصصه
عاقل
France
باسلام..نبود تخصص در حرفهای شما مشهود است..لطفا در دروسی که در دانشگاه پاس کردین حرف بزنید نه بصورت جناحی سیاسی..قبل از خطبه مطالعه بفرماییدکه fatfچیست سازکارش اشنا شوید نپذیرفتن fatf به معنی این است بانک مرکزی ایران برق ش رفته ....موضوع احتکار چیز تازه یی نیست در همه شهرها هر لحظه در حال رخداد است و این مشکلات ریشه یی مربوط دلار است اشفته بازاز شده
بنیامین
Iran, Islamic Republic of
. کسی دیگه به . نمی کند برادر ایشان سالم ترین فرد هست بهترین مدیر
Iran, Islamic Republic of
.ف معنی FATFچی که داری در موردش حرف میزنی نمازجمعه . حالا می فهمیم که قضیه فروشگاه رفاه سیاسی بود که توداری از تریبون نماز جمعه سازمان صنعت و معدن میبری زیر سوال
شهروند
Iran, Islamic Republic of
عزیزم مردم تحت فشارن معاون استاندار محترم حاضر و ناظر بوده جنس انبار شده بعد شما میگید سیاسیه !!!!!!!! دست بردارید. هم خوب چیزیه با قوت مردم بازی میشه بع سیاسیش میکنید؟؟؟؟؟؟؟؟ کاملا واضحه که قانون تو شهر یاسوج در خصوص اجناس و فروش رعایت نمیشه و متولیش هم مشخصه
علی
Romania
بنازم مادر که تورا به دنیا آورد
لیلا
Romania
مرحبا به حریت وشجاعت ای روحانی عزیز ومردمی
گلابی
Romania
درود بر این روحانی آزاده و نترس آفرین آفرین
رویا
Iran, Islamic Republic of
کاااااااااااااااااااااش افرادی که پشت تریبون های کشور سخنرانی میکنند کمی. مطالعه داشته و اطلاعات عمومی در سطح جهان بالایی داشته باشد ... نگاهی به متعهدان به FATF داشته باشید...از 196 کشور دنیا فقط ایران و کره شمالی این لایحه را نپذیرفتند که وضع اجتماعی و اقتصادی آنها کاملا مشهود است که در چ سطحی از پیشرفت قرار دارند...ضمنا احتکار از سالهای گذشته وجود داشته است و اگر بنا بر این باشد ک با هر احتکار باید مدیری عوض شود باید مدیران این سازمان در کل شهرها عوض شود.... برای اندیشیدن به انسان موهبت کرد((((کلام حق))))
باشت و باوی اصیل
Iran, Islamic Republic of
جناب حجةالاسلام حاج آقا
با سلام
ببخشید چند تا سوال از محضر علمی شما داشتم:
1. چند .
2.ایا در دوره ای درس دینی می خوانید دروس مهندسی و پزشکی و... را هم می گذارنید؟
3.اگر معیشت مردم واقعا دغدغه اصلی شماست چرا با FATF و فعالیت‌های دیپلماسی که جهت ارتباط و تعامل با دنیا صورت می گیرد را به بهانه های سیاسی با تریبون عامه جامعه و بیت المال جهت یک جریان خاص به کار می برید؟
4.چه امتیاز .علیه یکی از سالمترین مدیران که خداوکیلی .ت گرفته اید؟
5.عدالت در قضاوت را می دانید .ه؟
6.ایا روغن و خودرو و... در کهگیلویه و بویراحمد تولید می شود که گران شده و سازمان صمت نمی تواند؟
7.خداوکیلی شما و جریان سیاسی تان که سالهاست تریبون و صدا و سیما را در اختیار گرفته اید آیا حاضرید مورد ارزیابی و نظارت قرار بگیر؟
8.ان زمان که اون آقا می گفتند قطعنامه بدهید تا قطعنامه دان تان پاره شود و این قطعنامه ها کاغذ پاره هستند نمی دانستید که در کشور ما مواد اولیه قرص استامینوفن هم از خارج وارد می شود؟ اگر می دانستید و جلوگیری و روشنگری نکردید مرتکب گناه شدید و اگر نمی دانستید پس امروز هنوز نمی دانید و بهتر است مطالعه بیشتری داشته باشید تا مخاطبان شما آگاهی بیشتری کسب کنند البته اگر نیت واقعی شما این باشد.
در پایان شما را توصیه به تأمل بر ضرب المثل معروف
"یک سوزن به خودت بزن، یک جوالدوز به دیگران" می کنم.
علی
Romania
احسنت بر امام جمعه باشت که با شجاعت وبه حق نسبت به امور جامعه اگاهی دارند و تذکرات لازم را میدهند و انجام وظیه مینمایند امیدوارم مسؤلین به حرفاش گوش بدن
تخصص و توانایی بالای شما قابل تقدیر است
همشهری
Iran, Islamic Republic of
با سلام
متاسفانه. فکر می کنند که هم نماینده مجلس هستند و هم وزیر و هم
اخه برادر محترم چرا توی همه مسائل دخالت می کنید
مردم دارند .هنوز متوجه فقر و تباهی مردم نیستند
والا مردم ایران از م. نیازمندتر هستند
تورا بخدا درست فکر کنید و دست بردارید از این حرفا
اقا.ی سیاست باندبازیهای خودتون نکنید
شما در سیاست و در اقتصاد و در همه مسائل.
پس لطفا وضعیت اقتصاد را درست کنید تا مردم از فقر و نداری نابود نشوند
مردم ایران بخاطر دارو و درمان دارند می میرند
اقای عبودی لطفا سری به بیمارستانهای باشت و گچساران بزنید ببینید چند نفر بخاطر نبود دارو دارند می میرند
واقعا مردم تا کی باید بخاطر. و ....
باید زجر بکشند
خواهشا کمی منصف باشید و بفکر مردم بدبخت ایران باشید
Iran, Islamic Republic of
جتاب
باشت باوی
Iran, Islamic Republic of
.بابت پاراگراف آخر لطفا در این موقع حساس بذر نفاق و ناامیدی نکارید و جناحی فکر نکنید مگر شما نبودید که احمدی نژاد را 10 سال قبل م.د ولی الان امثال شما و هدایت خواه و دیگر . در مجلس برای ایشان صدای قشنگ درمیاوردید ولی الان به لقب بد میدهید و یا آقای تتلو را چطور . ولی حالا میگویید ملحد هست به خدا مردم کمتر از شما نمیفهمند ؛لذا لطفا مردم را دچار دعوا نکنید که گناهی نابخشودنی هست؛ از طرف جوانان باشت باوی
123
Iran, Islamic Republic of
باسخنان حاج اقا در مورد مدیر کل صمت موافقیم ایشان درست فرمودن باید تغییر کند ولی دیگر فرمایش ایشان در مورذ اف ای تی اف غیر کارشناسی بود
بیطرف
Germany
درود به حریت و مردانگی و شجاعتت حاج آقا...
مردم از سوء مدیریت . به ستوه آمده اند...
سازمانی که باید مدافع حق و حقوق مردم باشد به .شده...
و اینکه چرا استاندار چرا هنوزم که هنوزه دست روی دست گذاشته و اقدامی نمیکند خود جای بسی تامل است...
Iran, Islamic Republic of
.یکی از دل.د آمدن افرادی مثل بابک زنجانی دزدی ها میلیاردی دکل .یلیاردها سکه وارز ودلار نداشتن برنامه وحساب وکتاب جهانی است شما جبهه پایداری پشت سر ارزشها وشعار ارزشی بدون عمل میدهید .اعتقادیشما رحیم مشایی وبقایی واحمدی نژاد اعتقاد . ندارد شمارا به سرادر قاسم سلیمانی چه سردار قاسم سلیمانی سرباز مخلص ولایت است دست جبهه پایدار. جبهه پایداری اعتق. رد این را عرض کردم که دست خدا بالاترین دستهاست شما دولت را تضعیف میکنید. هم میزنید این تناقض گویی تا که ادامه دارد شما چون دولت رحیم مشایی برای اینکه شماها جهت سلامتیش روزه بخوانید صلواه بفرستید مملکت ر.یداد هدایای صلواتی میگرفتید دولت را تخریب میکنید از خدا بترسید چوب خدا صدا ندارد مردم همه بیدارند مردم همه خوب میفهمند تا الان هم شعارها وحرکات شما را مردم عکس العمل خلاف شما نشان دادند مردم ۱۰ الی ۲۰ حلقه بگوش شمایند وشما مردانه اعلام کنید ما جبهه پایداری. مشایی و.میخواهیم وتمام ملت میدانند وفهمیده اند کسانی که شعار میدن عمل نکرده اند واعتقاد هم به شعارخودشان ندارند شعور مردم را هدف گرفته اند این شعار بدون عمل شما پایداریها نخ نما شده است
محمود
Iran, Islamic Republic of
صنعت معدن وتجارت. حاج آقا گل گفته آفرین
خبری
Iran, Islamic Republic of
درد مردم را این شیخ شجاع گفته نه وکلای 25درصدی
حیدر
Iran, Islamic Republic of
وقتی .تمام مایحتاج مورد نیاز زندگیشان از.تامین میشود چرا باید برخورد کند.
من
France
شیخ اگر قرار بر این باشد بعد هر احتکاری مدیری خلع کنند اول ا. مردم راه. همه رو باید خلع کنند .تازه احتکار یک موضوع اخلاقیه واجدنیه نمیشه از صب تا شب مامور گذاشت جلو فروشگاها ببینید چی خالی می کنند چی میفروشند ..دست سیاسی کاری بردار .وظیفه اصلیت عمل کن تا نونت حلال باش. همه میشناسند نیاز نیست در مورد کسی ..
مردم
Iran, Islamic Republic of
آخه . جمعه به جمعه هرچی .میرسه میخونن. تلفظ صحیح صاد و سین رو درس بده تا اینکه در مورد چیزی ک نمیدونی حرف بزنی
احمدی
Iran, Islamic Republic of
سلام چشم حتما سیلی محکمی به غربگرایان می زنیم بفرمایید این غربگرایان کیا هستند
احمدی
Iran, Islamic Republic of
سلام چشم حتما سیلی محکمی به غربگرایان می زنیم بفرمایید این غربگرایان کیا هستند
خرامان
Iran, Islamic Republic of
در جامعه ای که مشکل. اراده ها و استثمار مردم از ارکان و به نوعی هویت یک جریان اصلی سیاسی شده است دیگر صحبت از عقلانیت و تفکر بیشتر شبیه گل لگد کردن است.
یک کنوانسیون بین المللی برای جلوگیری از افراط و حمایت از افراطی گری بوجود آمده و همه ی کشورهای توسعه یافته و درحال توسعه حتی توسعه نیافته هم به لزوم پایبندی و حفظ آن اجماع دارند و بندهای تخصصی آن در مجامع بین المللی با حضور متخصصان مورد بررسی قرارگرفته و تصویب شده و بعنوان یک سند و نقشه ی راه برای ملل تدوین شده است.اگر حمایت از گروهها و جبهه های مستقر و غیر مستقر منطقه را در تزاحم با منافع ملی و ارضی کشور میبینید نیازی به فرافکنی نیست صرفا به دلیل وجودی خود از نگاه مردم بنگرید که آیا بعنوان وکیل مگر جز رعایت غبطه ی موکل راهی دارید؟
هر پروتکل یا مصوبه ی بین المللی که مضر نیست آیا همین برجام که تا هنوز هم مورد انتقاد حزب مذکور است نشان نداد راه تعامل با دنیا چقدر باز است بگونه ای که حتی آمریکا را به انزوا می کشاند درصورت تخطی.
مصلحت مردم را. به یغما ندهید همین مساله ی اخیر ارزی چه خساراتی به ملت تحمیل کرد.
عدم پایبندی و نپیوستن به چنین کنوانسیونهای نتیجه ای جز مشروعیت دادن به تحریمها و حادث کردن فشار بیشتر به ملت زجرکشیده ایران ندارد البته شاید برای دلالان تحریم نانی داشته باشد.
France
اقای نگهداری مدیر سابق رفاه قبلا کارمند پاره وقت بازرسی صمت بوده و اینکه اقای دیودیده و بازرسان صمت در روز بازدید گوهرگانی از نگهداری حمایت میکردند رفاقت و همکاری قبل. ‌
۱۲۳
Iran, Islamic Republic of
حاج آقا نگو نمایندگان مجلس .ر مجلس چون تعداد زیادی از آنها.مردم رفتند مجلس ودارند در مجلس با بعضی از وزیران ومدیران کل در استانها .
بویر
Iran, Islamic Republic of
خدا پدر مادرتو بیامرزه همه موندند آیا.مگه ریس صمت چه اقدام مثبتی انجام داده که بیش از 7 ساله و همه ناراضی و عوضش نمیکنن
Iran, Islamic Republic of
حاج آقا آیا تا حالا در گچساران خرید کرده اید گرانترین و کم فروشترین و زورگو ترین شهر ایران گچساران است جواب خدا و ما مردم بدبخت گچساران با این گرونی بی حساب راکی میدهد چرا یک کلمه در مورد گچساران و احتکار در باشت نمیگویی فکر اعتقادات مردم را هم بکنید
روایت ارمان از سفره افطار احمدی‌نژاد در محمودیه! (+ تصاویر)

روایت ارمان از سفره افطار احمدی‌نژاد در محمودیه! (+ تصاویر)

احمدی‌نژاد و تیم او از استقبال خوبی درکشور به‌ویژه تهران برخوردار نیستند و مدت‌هاست در ...
دزدی که خود را زنده به گور کرد!

دزدی که خود را زنده به گور کرد!

تحقیقات پلیس بیانگر آن بود که دو برادر 28 و 30 ساله از سارقان حرفه ای هستند که چند ساعت ...
جفا به زن چادری در سریال ماه رمضانی!

جفا به زن چادری در سریال ماه رمضانی!

متأسفانه به قدری شخصیت این زن چادری احمقانه و عقب مانده نشان داده شده که وقتی به مهمانی ...