تاریخ انتشار
دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۹
کد مطلب : ۴۰۳۲۰۸
با حضور معاون سایسی استاندار:

«سامان پاکباز» عازم مسابقات پارا آسیایی جاکارتا شد

۰
«سامان پاکباز» عازم مسابقات پارا آسیایی جاکارتا شد
کبنا ؛با حضور در دفتر معاون سایسی استاندار کهگیلویه و بویراحمد سامان پاکباز برای حضور در مسابقات پارا آسیایی جاکارتا بدرقه شد.
سامان پاکباز نایب قهرمان مسابقات پرتاب نیزه پارا المپیک عصر امروز با حضور در دفتر کار سید محمدکاظم نظری معاون سیاسی استاندار کهگیلویه و بویراحمد برای حضور در مسابقات پارا آسیایی جاکارتای اندونزی بدرقه شد.
در این آیین که علوی مدیرکل ورزش و جوانان استان و حکمتی معاون ورزشی این اداره‌کل حضور داشتند سامان پاکباز قهرمان کهگیلویه و بویراحمدی پارا المپیک برای حضور در بازی‌های آسیایی جاکارتای اندونزی بدرقه شد.
سامان پاکباز (متولد شهر سی‌سخت) استان کهگیلویه و بویراحمد ورزشکار رشته دو و میدانی و عضو تیم ملی دو و میدانی نابینایان است.

وی به عنوان یکی از نمایندگان ایران در بازی‌های پارالمپیک تابستانی ۲۰۱۶ به ریودوژانیرو برزیل اعزام شد و در ماده پرتاب وزنه با پرتابی به میزان ۱۵ متر و ۹۸ سانتیمتر، پس از پرتاب‌گر اسپانیایی در جایگاه دوم ایستاد و به نشان نقره دست یافت.
پاکباز در سال ۱۳۹۴ موفق به کسب دو مدال طلا در مسابقات جهانی کره جنوبی و یک مدال طلا و یک مدال نقره در قطر و یک مدال طلا و یک مدال نقره در دبی در رشته‌های پرتاب دیسک و پرتاب وزنه شده است.
نام شما

آدرس ايميل شما

راز 3 دختر کنجکاو در کلبه وحشت انزلی

راز 3 دختر کنجکاو در کلبه وحشت انزلی

حرف هایی که درباره این کلبه وحشت گفته می شود بسیار دور از ذهن است اما طبق نظر بسیاری ...
فقدان نگاه ملی در صداوسیما

فقدان نگاه ملی در صداوسیما

هر فرد یا نهادی در این شرایط اگر مردم را تحریک کند و به اختلافات فرق و مذاهب اسلامی دامن ...
مستقل به میدان می‌آییم

مستقل به میدان می‌آییم

اگر برای همه 12 کرسی وارد بحث شویم و ائتلاف کنیم درست است ولی وقتی یک یا سه کرسی را کنار ...