تاریخ انتشار
دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵۷
کد مطلب : ۴۰۳۲۰۴
مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی کهگیلویه و بویراحمد خبر داد

بهره‌مندی 979 روستای کهگیلویه و بویراحمد از آب آشامیدنی سالم

۰
بهره‌مندی 979 روستای کهگیلویه و بویراحمد از آب آشامیدنی سالم
کبنا ؛مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی کهگیلویه و بویراحمد از بهره‌مندی 979 روستای استان با جمعیت بیش از 276 هزار نفر از آب آشامیدنی سالم خبر داد و گفت: 247 منبع چشمه و چاه آب مناطق روستایی کهگیلویه و بویراحمد تأمین می‌کند.
 فیض‌الله پاسره صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اقدامات آب و فاضلاب روستایی استان، از ایجاد تاسیسات آب‌رسانی در 1470 کهگیلویه و بویراحمد خبر داد.
 مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی کهگیلویه و بویراحمد گفت: همچنین توانستیم با هزینه 20 میلیارد ریالی یکی از مجهزترین آزمایشگاه‌های آب روستایی کشور را در استان کهگیلویه و بویراحمد راه‌اندازی کنیم.
این مسؤول، ایجاد نوین‌ترین سیستم مکان‌یابی تاسیسات (web GIS )، قرائت آنلاین قبوض، صدور و واریز وجه در لحظه را از مهم‌ترین اقدامات آب و فاضلاب استان عنوان کرد.
وی با بیان این‌که در زمینه گندزدایی آب کارهای خوبی صورت گرفته است و از راه‌اندازی 30 دستگاه الکترولیز نمک طعام در استان خبر داد و گفت: با تلاش همکاران در آب و فاضلاب سیستم نوین گندزدایی آب راه‌اندازی شد.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی کهگیلویه و بویراحمد با بیان این‌که  آب و فاضلاب روستایی این استان بیش از 60 هزار و 208 مشترک را زیر پوشش قرار دارد، افزود: 120 میلیون ریال هزینه آب رسانی به هر خانوار روستای در کهگیلویه و بویراحمد است.
وی از بهره‌مندی 979 روستای استان با جمعیت بیش از 276 هزار نفر از آب آشامیدنی سالم خبر داد و تصریح کرد:  247 منبع چشمه و چاه آب مناطق روستایی کهگیلویه و بویراحمد تأمین می‌کند.
نام شما

آدرس ايميل شما

تلفن همراه هوشمند و چالش های نسل دیجیتال

تلفن همراه هوشمند و چالش های نسل دیجیتال

بنابر این آنچه که در حال حاضر ضروری به نظر می‌رسد چگونگی مدیریت این تجربه نوین در سطوح ...
ماجرای باغ مخوف «گرگ پیر»

ماجرای باغ مخوف «گرگ پیر»

چرا دست به جنایت زدی؟ وقتی «مرتضی» به من گفت که موضوع را به پدرش می گوید خیلی ترسیدم ...
«زندانی سیاسی» نداریم و انتقاد در جمهوری اسلامی جرم نیست

«زندانی سیاسی» نداریم و انتقاد در جمهوری اسلامی جرم نیست

دستگاه قضایی هیچگاه به صرف نقد، کسی را تحت تعقیب قرار نداده است. این اظهارات ناشی از ...