تاریخ انتشار
دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵۷
کد مطلب : ۴۰۳۲۰۴
مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی کهگیلویه و بویراحمد خبر داد

بهره‌مندی 979 روستای کهگیلویه و بویراحمد از آب آشامیدنی سالم

۰
بهره‌مندی 979 روستای کهگیلویه و بویراحمد از آب آشامیدنی سالم
کبنا ؛مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی کهگیلویه و بویراحمد از بهره‌مندی 979 روستای استان با جمعیت بیش از 276 هزار نفر از آب آشامیدنی سالم خبر داد و گفت: 247 منبع چشمه و چاه آب مناطق روستایی کهگیلویه و بویراحمد تأمین می‌کند.
 فیض‌الله پاسره صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اقدامات آب و فاضلاب روستایی استان، از ایجاد تاسیسات آب‌رسانی در 1470 کهگیلویه و بویراحمد خبر داد.
 مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی کهگیلویه و بویراحمد گفت: همچنین توانستیم با هزینه 20 میلیارد ریالی یکی از مجهزترین آزمایشگاه‌های آب روستایی کشور را در استان کهگیلویه و بویراحمد راه‌اندازی کنیم.
این مسؤول، ایجاد نوین‌ترین سیستم مکان‌یابی تاسیسات (web GIS )، قرائت آنلاین قبوض، صدور و واریز وجه در لحظه را از مهم‌ترین اقدامات آب و فاضلاب استان عنوان کرد.
وی با بیان این‌که در زمینه گندزدایی آب کارهای خوبی صورت گرفته است و از راه‌اندازی 30 دستگاه الکترولیز نمک طعام در استان خبر داد و گفت: با تلاش همکاران در آب و فاضلاب سیستم نوین گندزدایی آب راه‌اندازی شد.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی کهگیلویه و بویراحمد با بیان این‌که  آب و فاضلاب روستایی این استان بیش از 60 هزار و 208 مشترک را زیر پوشش قرار دارد، افزود: 120 میلیون ریال هزینه آب رسانی به هر خانوار روستای در کهگیلویه و بویراحمد است.
وی از بهره‌مندی 979 روستای استان با جمعیت بیش از 276 هزار نفر از آب آشامیدنی سالم خبر داد و تصریح کرد:  247 منبع چشمه و چاه آب مناطق روستایی کهگیلویه و بویراحمد تأمین می‌کند.
نام شما

آدرس ايميل شما

روایت ارمان از سفره افطار احمدی‌نژاد در محمودیه! (+ تصاویر)

روایت ارمان از سفره افطار احمدی‌نژاد در محمودیه! (+ تصاویر)

احمدی‌نژاد و تیم او از استقبال خوبی درکشور به‌ویژه تهران برخوردار نیستند و مدت‌هاست در ...
دزدی که خود را زنده به گور کرد!

دزدی که خود را زنده به گور کرد!

تحقیقات پلیس بیانگر آن بود که دو برادر 28 و 30 ساله از سارقان حرفه ای هستند که چند ساعت ...
جفا به زن چادری در سریال ماه رمضانی!

جفا به زن چادری در سریال ماه رمضانی!

متأسفانه به قدری شخصیت این زن چادری احمقانه و عقب مانده نشان داده شده که وقتی به مهمانی ...