تاریخ انتشار
شنبه ۲۴ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۶
کد مطلب : ۴۰۳۰۰۲
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد تأکید کرد

بانک‌ها برای پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی همکاری کنند

۰
بانک‌ها برای پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی همکاری کنند
کبنا ؛مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد بر لزوم همکاری بیشتر بانک‌ها برای پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی به مددجویان کمیته امداد استان تأکید کرد.
فرید محبی در دیدار با مدیر امور شعب بانک توسعه تعاون کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: به‌ منظور حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری، ۱۱۰ پرونده با اعتبار سه میلیارد و ۸۹۹ میلیون تومان از محل اعتبارات اشتغال روستایی در سال جاری به بانک توسعه تعاون استان معرفی و تعیین شعبه شده است. 
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد به اعتبارات اختصاص‌یافته به بانک توسعه تعاون در خصوص ارائه تسهیلات اشتغال‌زایی به مددجویان از محل بند ب تبصره ۱۶ قانون بودجه سال جاری اشاره و تصریح کرد: پرونده ۱۴ نفر از مددجویان با اعتبار ۲۵۰ میلیون تومان برای دریافت تسهیلات اشتغال‌زایی به بانک ارسال و از طرف این بانک تعیین شعبه شده است. 
محبی با اشاره به ارتباط و تعامل خوب بانک توسعه تعاون با کمیته امداد، خواهان تداوم این همکاری‌ها شد.
در ادامه مهدی میراب‌باشی مدیر امور شعب بانک توسعه تعاون کهگیلویه و بویراحمد در این دیدار با اشاره به اینکه نگاه بانک توسعه تعاون به نهادهای حمایتی به‌ خصوص کمیته امداد ویژه است، گفت: با توجه به ظرفیت‌های مناسب استان طرح‌های اشتغال روستایی به‌ عنوان اولویت اصلی و اول بانک توسعه تعاون کهگیلویه و بویراحمد در دستور کار این بانک قرار دارد.
وی با بیان اینکه وام‌های اشتغال زمینه توانمندی اقشار آسیب‌پذیر را فراهم می‌کند، اظهار کرد: بانک توسعه تعاون با رویکرد ایجاد اشتغال و زمینه‌سازی برای ایجاد فرصت‌های شغلی برای مددجویان کمیته امداد استان آماده همکاری است و در تلاش است تا روند پرداخت تسهیلات تداوم یابد.
میراب‌باشی با اشاره به اینکه شرایط بازپرداخت تسهیلات مددجویان کمیته امداد بسیار مطلوب است بر توسعه همکاری و تعامل با کمیته امداد تأکید کرد.
نام شما

آدرس ايميل شما

ترامپ: روحانی مردی دوست‌داشتنی است

ترامپ: روحانی مردی دوست‌داشتنی است

رئیس‌جمهور آمریکا اعلام کرد که برنامه‌ای برای ملاقات با رئیس‌جمهور ایران ندارد.
وزارتخانه‌های بی وزیر

وزارتخانه‌های بی وزیر

بنابراین باید منتظر بود و دید که خبر استعفای و به دنبال آن تکذیب استعفای وزیر صمت تا ...
سیف ممنوع الخروج است/ «تتلو» تعقیب قضایی می‌شود

سیف ممنوع الخروج است/ «تتلو» تعقیب قضایی می‌شود

وی‌در پاسخ به سوالی درباره صحبت‌های اخیر امیرحسین مقصودلو (تتلو) و اینکه آیا پرونده‌ای ...