تاریخ انتشار
شنبه ۲۴ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۶
کد مطلب : ۴۰۳۰۰۲
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد تأکید کرد

بانک‌ها برای پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی همکاری کنند

۰
بانک‌ها برای پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی همکاری کنند
کبنا ؛مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد بر لزوم همکاری بیشتر بانک‌ها برای پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی به مددجویان کمیته امداد استان تأکید کرد.
فرید محبی در دیدار با مدیر امور شعب بانک توسعه تعاون کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: به‌ منظور حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری، ۱۱۰ پرونده با اعتبار سه میلیارد و ۸۹۹ میلیون تومان از محل اعتبارات اشتغال روستایی در سال جاری به بانک توسعه تعاون استان معرفی و تعیین شعبه شده است. 
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد به اعتبارات اختصاص‌یافته به بانک توسعه تعاون در خصوص ارائه تسهیلات اشتغال‌زایی به مددجویان از محل بند ب تبصره ۱۶ قانون بودجه سال جاری اشاره و تصریح کرد: پرونده ۱۴ نفر از مددجویان با اعتبار ۲۵۰ میلیون تومان برای دریافت تسهیلات اشتغال‌زایی به بانک ارسال و از طرف این بانک تعیین شعبه شده است. 
محبی با اشاره به ارتباط و تعامل خوب بانک توسعه تعاون با کمیته امداد، خواهان تداوم این همکاری‌ها شد.
در ادامه مهدی میراب‌باشی مدیر امور شعب بانک توسعه تعاون کهگیلویه و بویراحمد در این دیدار با اشاره به اینکه نگاه بانک توسعه تعاون به نهادهای حمایتی به‌ خصوص کمیته امداد ویژه است، گفت: با توجه به ظرفیت‌های مناسب استان طرح‌های اشتغال روستایی به‌ عنوان اولویت اصلی و اول بانک توسعه تعاون کهگیلویه و بویراحمد در دستور کار این بانک قرار دارد.
وی با بیان اینکه وام‌های اشتغال زمینه توانمندی اقشار آسیب‌پذیر را فراهم می‌کند، اظهار کرد: بانک توسعه تعاون با رویکرد ایجاد اشتغال و زمینه‌سازی برای ایجاد فرصت‌های شغلی برای مددجویان کمیته امداد استان آماده همکاری است و در تلاش است تا روند پرداخت تسهیلات تداوم یابد.
میراب‌باشی با اشاره به اینکه شرایط بازپرداخت تسهیلات مددجویان کمیته امداد بسیار مطلوب است بر توسعه همکاری و تعامل با کمیته امداد تأکید کرد.
نام شما

آدرس ايميل شما

کشف واکسن HIV توسط متخصصان ایتالیایی

کشف واکسن HIV توسط متخصصان ایتالیایی

متخصصان ایتالیایی موفق شده‌اند واکسنی بسازند که به روند بهبودی کامل بیماران مبتلا به ...
طلاق ازدواج را می‌بلعد

طلاق ازدواج را می‌بلعد

شاید الان وقتش شده که برای چنین معضلی سوال «چه باید کرد» را بار دیگر تک تک شهروندان و ...
تلفن همراه هوشمند و چالش های نسل دیجیتال

تلفن همراه هوشمند و چالش های نسل دیجیتال

بنابر این آنچه که در حال حاضر ضروری به نظر می‌رسد چگونگی مدیریت این تجربه نوین در سطوح ...