تاریخ انتشار
شنبه ۲۴ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۹
کد مطلب : ۴۰۲۹۹۸
در گفت‌وگو با رسانه‌ها مطرح شد

منطقیان: استاندار کهگیلویه و بویراحمد انتقاد را با «انتقام» پاسخ می‌دهد / آقای «احمدی» ما را از فیض کثیر خود محروم کن

۲۷
۰
منطقیان: استاندار کهگیلویه و بویراحمد انتقاد را با «انتقام» پاسخ می‌دهد / آقای «احمدی» ما را از فیض کثیر خود محروم کن
کبنا ؛«محمود منطقیان» از فعالان سیاسی اصلاح‌طلب استان کهگیلویه و بویراحمد در جمع خبرنگاران به عملکرد استاندار این استان اشاره کرد و گفت: علی محمد احمدی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در یکسال زمامداری این مسئولیت کارنامه قابل قبولی نداشته و نماینده مناسبی برای دولت تدبیر و امید نبوده است.
 وی می‌گوید: نارضایتی بی سابقه اکثریت اصلاح طلبان و حامیان دولت در استان از استاندار در این مدت، دلیل روشنی از ناکارآمدی و عدم توفیق آقای احمدی است.
 مشروح نقطه نظرات این فعالی سیاسی به مناسبت سالروز انتصاب استاندار کهگیلویه و بویراحمد در پی می‌آید:
چهره شاخص اصلاحات کهگیلویه و استان در گفتگویی پیرامون ارزیابی عملکرد استاندار در یکسال گذشته گفت: اگر وظیفه یک استاندار را تعامل سیاسی و اجتماعی، تلاش برای امنیت و آرامش اجتماعی، خرسندی مردم، شنیدن دیدگاههای اهل نظر، رایزنی و گفتمان و همفکری در کارها، توجه به نیازهای واقعی مردم، پرهیز از خودمحوری، شایسته‌سالاری در عمل، توجه به وحدت و همدلی در میان مردم و گروهها، پیگیری مطالبات مردم و درک نیازها و خواسته‌های آنها، تلاش برای پیشبرد برنامه‌های دولت متبوع و احترام به نظرات و اندیشه‌ها و تولید انگیزه برای ایجاد امید و کار سیاسی و ایجاد فضای مناسب اجتماعی برای بیان نیازها و دردهای خود، روحیه دادن به مدیران و فعال کردن پروژه‌ها، تلاش برای فراهم کردن زمینه نشاط اجتماعی و انتقادپذیری و شنیدن صدای مردم، ایجاد بستر مناسب ارتباط با اقشارمردم از نزدیک و چهره به چهره با آنها و….. بدانیم، باید گفت که آقای احمدی کارنامه قابل قبولی ندارد و در این مدت نه وظیفه خود را به‌خوبی شناخته و نه نماینده مناسبی برای دولت تدبیر و امید بوده است بلکه روح و انگیزه و نشاطِ کار و فعالیت سیاسی را در فعالان و گروههای سیاسی و به ویژه در بین حامیان دولت به میزان زیادی از میان برده است.
 وی ادامه داد: نارضایتی بی سابقه اکثریت اصلاح طلبان و حامیان دولت در استان از استاندار در این مدت، دلیل روشنی از ناکارآمدی و عدم توفیق آقای احمدی است.
 منطقیان اظهار داشت: استاندار در یکسال گذشته نسبت به فعالان سیاسی اصلاح طلب و حامیان دولت کاملاً بی اعتنا بوده و به نظرات آنها بها نداده است و تنها سعی کرده با بند و بست با نمایندگان و حرکت‌های نمایشی از طریق رسانه‌ها، خود را کارآمد جلوه دهد
 این فعال سیاسی بیان داشت: آقای احمدی با روش خودمحورانه خویش و بدون توجه و درک نظرات کسانی که برای روی کارآمدن این دولت تلاشها کرده‌اند، بسیاری را از رای دادن به رئیس دولت پشیمان و انگیزه کارسیاسی را از آنها سلب کرده است.
 وی به نارضایت‌ها از استاندار اشاره کرد و گفت: آقای احمدی به اصل توان و شایستگی و کارایی کمتر توجه کرده و با حذف غیرمنطقی نیروهای شایسته و اصیل و جایگزینی‌های کمتر مناسب، زمینه ناخرسندیها را فراهم آورده است.
 منطقیان گریزی به وعده‌های استاندار زد و تصریح کرد: آقای احمدی وعده داده بود که در حوزه وزارت کشور تنها از نیروهای وزارت کشور استفاده نماید اما به وعده خویش عمل نکرد و تنها با قصد و نیت خاص نیروهایی را که از آموزش و پرورش آمده بودند کنار زد.
 وی ادامه داد: در مدیریت کارآمد، اصل بر تشویق و ایجاد انگیزه است که ایشان هنرش در برخورد با مدیران، نمایش برتری و اقتدار و توپ و تشر و به نوعی تحقیر است که این روش موجب افت انگیزه و کار مفید در مدیران شده است.
 چهره شاخص اصلاحات کهگیلویه بیان داشت: در حوزه سیاسی با توجه به ماهیت اصول‌گرایی که استاندار دارد در عمل برای اختلاف و متلاشی کردن جریان اصلاح طلب گام برداشته و در این مدت این روش را در کارنامه خود آشکارا ثبت کرده است.
 وی افزود: اگر آقای احمدی نماینده خوبی برای دولت بود در این مدت برای تقویت فعالان سیاسی و به ویژه حامیان دولت می‌کوشید و زمینه خرسندی و وحدت آنها را فراهم می‌کرد که نه تنها این کار را نکرد بلکه برعکس عمل کرد.
 منطقیان به عدم تحمل استاندار در شنیدن صدای منتقدان اشاره کرد و گفت: آقای احمدی انتقاد را بر نمی‌تابد بلکه انتقاد را با انتقام پاسخ می‌دهد. در حالی که خویشتن‌داری و دوری از خودبینی و خودرایی، باید از صفات برجسته مدیران خوب و به ویژه یک استاندار شایسته باشد و آن که این صفت مهم را ندارد سزاوار نیست بر صندلی مدیریت تکیه زند.
 این فعال سیاسی ادامه داد: به نظر من حاصل کار آقای احمدی در این یکسال، دمیدن روحیه یاس و ناامیدی در فعالان سیاسی استان و بی انگیزه کردن آنها برای کار سیاسی در آینده، آسیب به وحدت و همدلی در میان حامیان دولت و اصلاح طلبان و تضعیف پایگاه دولت درمیان مردم و به ویژه درمیان اصلاح طلبان و حامیان دولت بوده است.
 منطقیان به ابهامات اصلاح‌طلبان در رای به دولت اشاره کرد و گفت: اکنون بعد از یکسال و اندی که از عمر دولت دوم آقای روحانی می‌گذرد جا دارد که اصلاح طلبان و حامیان دولت و به ویژه اصلاح طلبان و حامیان دولت در کهگیلویه از خود بپرسند که حاصل کار و تلاشهای شبانه روزی ما برای روی کارآمدن دولت آقای روحانی چه بود؟
 وی ادامه داد: ای کاش می‌دانستیم که نتیجه کار، بی‌وفایی و نقض پیمان و شعارهاست و کسانی در این دولت روی کار می‌آیند که به جای حق شناسی و نوازش، به روی ما سیلی می‌زنند و اصل خدمت و پاداش را به راحتی و ناجوانمردانه نقض می‌کنند. آیامنطقی است که بار دیگر خود را برای روی کارآمدن کسانی به دردسر اندازیم که معنی عهد و پیمان و جوانمردی و وفا را نمی‌دانند و به آسانی آن را زیر پا می‌گذارند؟
 چهره شاخص اصلاحات استان کهگیلویه و بویراحمد در توصیه‌ای به استاندار گفت: به نظربنده بهترین خدمتی که آقای احمدی می‌تواند به دولت و مردم این استان نماید، این است که ترتیبی فراهم نماید تا جمعیت بیشتر در جای دیگری از سرزمین ایران از وجودش بهره ببرند و ما را از فیضِ کثیر خود محروم نمایند، چرا که ادامه حضور جناب احمدی در این استان نه به صلاح دولت است و نه به سود مردم و نه کمکی به توسعه این استان خواهد کرد.
نام شما

آدرس ايميل شما

اصلاح طلب
Iran, Islamic Republic of
وقتی خادمی استاندار بود مگه از نیروهای لاهوتی استفاده می کرد؟ دوره خادمی که نیروهای اصیل چپ را کنار زد واز ساداتیل اصولگرا استفاده کرد چرا اعتراض نکردی؟شما .رای اصلاح طلبان روشن شده بیخود خودتو خسته نکن..........مگه رای دادنت به عدل هاشمی اصولگرا یادت رفته......
اصلاح طلب
Iran, Islamic Republic of
وقتی خادمی استاندار بود مگه از نیروهای لاهوتی استفاده می کرد؟ دوره خادمی که نیروهای اصیل چپ را کنار زد واز ساداتیل اصولگرا استفاده کرد چرا اعتراض نکردی؟شما ماهیتت برای اصلاح طلبان روشن شده بیخود خودتو خسته نکن..........مگه رای دادنت به عدل هاشمی اصولگرا یادت رفته......
اصلاح طلب
Iran, Islamic Republic of
وقتی خادمی استاندار بود مگه از نیروهای لاهوتی استفاده می کرد؟ دوره خادمی که نیروهای اصیل چپ را کنار زد واز ساداتیل اصولگرا استفاده کرد چرا اعتراض نکردی؟شما ماهیتت برای اصلاح طلبان روشن شده بیخود خودتو خسته نکن..........مگه رای دادنت به عدل هاشمی اصولگرا یادت رفته......
فرهنگی
Iran, Islamic Republic of
درود بر مرد بزرگ و شجاع و فرهیخته اصلاحات استاد منطقیان. . بزرگان اصلاحات ورود کنند که شب رفتنی است
جلیلی
Iran, Islamic Republic of
درود بر استاد صداقت و مهر.جا دارد دکتر لاهوتی هم سکوت را بشکند و به سایر بزرگان اصلاحات بپیوندد. این استاندار فقط برای کسب رزومه آمده و اول سال 98 خودش میرود.برای نمایندگی ایلام برنامه دارد.اما اصلاح طلبان کهگیلویه واقعا مورد ظلم واقع شدند.در انتخابات سال گذشته،آبرویشان را گرو گذاشتند تا روحانی پیروز شد و الان این استاندار با چه زبانی حرف میزند!!!!!
Romania
احمدي بهترين استاندارتاريخ كهگيلويه وبويراحمداست واين راميتوان ازنارضايتي .سياست استنتاج كرد
درودبراحمدي
نتا
Iran, Islamic Republic of
درود بداحمدی. بشه صدا در میاد
دهدشت
Romania
درود بر استاد منطقیان
Iran, Islamic Republic of
من اصلاحاتی نیستم
ولی با سخنان استاد منطقیان موافقم.
استاندار فقط در حلسات تهدید میکنه دیگه هیچ مدیریتی نداره
گچساران
India
شما ها که اصلاح طلب نیستین باید هم از سخنان گهر بار و اصولگرایانه جناب منطقیان خوشتان بیاید. منطقیان حرف دل شما اصولگرایان را میزند بنابراین شما هم از این نوع سخنان لذت میبرید و این نوع گفتار را قبول دارید. منطقیان همیشه کارش تفرقه و جدایی بین اصلاح طلبان بوده و دنبال منافعش هست
یاسوج
Iran, Islamic Republic of
باید می نوشت حضور احمدی نه به سود بنده است نه سیاسیون زیاده خواه،مردم دیگه گوششون بدهکار اصلاح طلب و اصول گرا نیست ،اقای منطقیان به نظر بنده اصلاح طلبان تاریخ مصرفشان به اتمام رسیده و استفاده از نیروی اصلاح طلب یا غیر اصلاح طلب معیاری برای سنجش عملکرد یک استاندار نیست ،استفاده از ابزاری به عنوان اصول گرا و اصلاح طلب برای پیشبرد اهداف سیاسیون دیگر کارایی لازم را ندارد ،اقای منطقیان ایا شما و همفکرانتان هنوز با این . که مردم حامی شما و اصلاح طلبان یا به .هستند و هر شخصی که با شما همفکر باشد و در راستای اهداف شما حرکت کند نزد مردم بیشتر محبوبیت دارد ؟؟؟؟بنده توصیه میکنم با این عنوان تاریخ مصرف گذشته اصلاح طلب به.ن نکنید،مردم از این سخنان به ستوه امده اند ،احمدی نه اصول گرا می باشد نه اصلاح طلب ،چون این عناوین ابزاری شده در دست. .ی دادن امتیاز به اشنایان و .. قدرت ،چند مدت صبر کنید تا احمدی از این استان برود تا .بیشتر از به دست .فیض ببرید ،به اسم دفاع از حقوق مردم به دنبال امتیاز گرفتن نباشید که احمدی با این سخنان به هیچ شخصی امتیاز نخواهد داد ،ای کاش اگر احمدی ترتیبی داد و از این استان رفت.ان هم ترتیبی بدهید و از این .خطرناک خارج شوید که می توانید مردم را با عناوینی همچون اصلاح طلب. خود و ابزاری برای پیشبرد اهداف و منافع خود قرار دهید
Iran, Islamic Republic of
تهدید .مدیران در جلسه
راهکار مدیربتی استاندار
و دیگر هیچ
Iran, Islamic Republic of
استاندار بفکر بخشی از استان نیست
جشان زاده بهمیی
Iran, Islamic Republic of
بنظر می رسد مهمترین دستاورد استاندار جدید این است که د. استان کوتاه کرد

جناب منطقیان عصر پدر.بسر امده
کهگیلویه بدون حضور شما هم نفس می کشد
نام احمدی بخاطر عدم توجه .که عامل بدبختی این استان. ماندگار خواهد شد
منصف
Iran, Islamic Republic of
آقای منطقیان شما و امثال شماها ..ه بذارید اقای دکتر احمدی به این استان خدمت کنند عامل عقب ماندگی این استان سهم.
تحلیل گر
Russian Federation
بسمه تعالی
استاندار محترم فردی فعال و دلسوز و با انگیزه ای است و دوست دارد که استان ما هم پیشرفت داشته باشد اما به غیر از شرایط خاص اقتصادی و کشور جای دیگر می لنگد که بنده به عنوان یک فرد دلسوز پیشنهاد های زیر را دارم: تغییر معاون سیاسی و مدیرکل آموزش و پرورش و مدیر کل ارشاد و رابط استانداری با روحانیت که اتفافا هر چهار نفر افراد محترم و کاردانی بودند ولی متاسفانه کارآمد نبودند البته شاید سن بالا و خستگی و فرسودگی و عدم انگیزه از دلایل عدم کارآمدی آنها باشد و حال تک تک آنها را مورد بررسی قرار می دهیم معاون سیاسی آیینه استانداری است نتیجه عملکرد استانداری معاون سیاسی است که با ارتباط با مردم و شرکت در جلسات مختلف سیاست دولت و نظام را پیاده می کند که متاسفانه به دلایلی که قابل ذکر نیست و ایشان نمی تواند ار عهده ابن کار برآید مدیر کل آموزش و پرورش باید فردی ایده ئولوگ انقلاب و ایده پرداز فرهنگ و مسائل آموزش و پرورش باشد ولی متاسفانه اگر شما فقط به گزارشات ایشان در جلسات توجه فرمایید فقط از نظر کمی گزارش می دهد و اصلا گزارش کیفی نمی دهد سخنان ایشان پشتوانه عمیق از مسائل ندارد باید کسی مدیر کل آموزش و پرورش باشد که اهل نظر و ایده باشد تا بتواند یک پویایی در نسل جوان و قشر فرهنگی به وجود آورد تا قشر فرهنگی مشکلات اقتصادی خود را فراموش کرده وبا انگیزه فعالیت کند مدیرکل ارشاد باید فردی جوان با انگیزه ایدئولوگ اهل هنر باشد که بتواند با نسل جوان ارتباط برقرار کند و نشاط و امیدواری را در جامعه پیاده کند با کارهای فرهنگی مشکل جوانان را حل کند و اگر یک روحانی جوان خوش فکر این مسئولیت را به عهده بگیرد موفق خواهد بود اما رابط استاندار با روحانیت : ما باید بدانیم که نمی توانیم سهم روحانیت در اداره کشور و استان را نادیده بگیریم بنابراین فرد رابط باید کسی باشد که بتواند ایده و نظرات روحانیت را به استاندار برساند تا استاندار آن نظرات را به عمل برساند و نظرات دولت و استاندار را هم به روحانیت برساند و یک تعاملی برقرار شود تا انشاالله مشکلات مردم و نظام حل شود.
دهدشت
Iran, Islamic Republic of
ول کن تو رو خدا
تو اقای لاهوتی این شهرستان را. با اختلافات بعصا.
۲۵ سال هستش که نخبگان این حوزه از چوب تر.میخورند !!!
دست وردار.
احمدی خوبه اتفاقا خیلی هم خوبه .
به شخصا چند بار نامه داده ام ، همان شب زنگ زده برا جلسه هماهنگی
چون جواب تلفن ش
خالدی نژاد
Iran, Islamic Republic of
آقای منطقیان :شماکه به عدل هاشمی رای دادید چرا از اصلاح طلبی حرف می زنید.
دهدشت
Iran, Islamic Republic of
ول کن آقا دیگه بسه ...‌اتفاقا استاندار خیلی خوب کارمیکنه
Iran, Islamic Republic of
انصافا بدور از گرایش های سیاسی آقای استاندار از استانداران بسیار ضعیف استان بود برنامه ای جهت پیشرفت استان نداشت نسبت به خادمی گرچه عده ای معتقد به قوم قرایی ایشان بود ولی در مجموع فعل تر ودلسوزتر بود برنامه محور بود البته میشه گفت در مجموع در این دوره دولت هم برنامه ایراهگشا ومشکل گشا نداشت واز طرفی تخریبچی های داخلی وسیاسی شکست خورده های سیاسی وتریبون بدست ها مداوما در حال تخریب واز کار انداختن دولت بودند وبعضی مدیران ضعیف مثل آقای استاندار مزید برعلت ومساعد شدن زمینه برای مخالفین دولت شد انهم مخالفینی که اختلاف نظر های سیاسی را به و.ل کرد الان اختلافات اختلاف سلیقه نیست به دشمنی خونی بدل شده تا انجاییکه وقتی جناح مخالف رئیس جمهور سابق را که شمشیری را از خلاف کشان.حاضر نیستند دست از حمایتش بردارندتا جایگاه. داده اند حاضرند که این .د و موفقیتی از این دولت بروز وظهور پیدا نکند انوق.تشریف دارند
Iran, Islamic Republic of
استاد عزیز وقتی شما جریاندار انتصابات بودید جهت توسعههمه جانبه استان و یا همان کهگیلویه چکار خارق العاده ی انجام داده اید ؟؟؟ لطفا اجازه دهید استاندار اندیشمند کارشونو انجام دهند .
Iran, Islamic Republic of
استاد عزیز وقتی شما جریاندار انتصابات بودید جهت توسعههمه جانبه استان و یا همان کهگیلویه چکار خارق العاده ی انجام داده اید ؟؟؟ لطفا اجازه دهید استاندار اندیشمند کارشونو انجام دهند .
Iran, Islamic Republic of
آقای تحلیلگر واقعا نشان دادی که. خدا به فریاد برسه. چیزها مانده ای ومطمئن باش با خودت به گور میبریش چون. در جامعه جایگاه وپایگاهی ندارد
لنده
Iran, Islamic Republic of
استاندار خیلی هم خوبه ، جناب منطقیان عزیز فقط همین جمله را بهت میگم دیگه. نه وقت دخالت در سیاست با این چینش نیروهایی که در آموزش و پرورش و فرمانداری دادید. و بس ،
محمدی چرام
Iran, Islamic Republic of
پ چطور جناب منطقیان خودشون به خاطر مسائل طایفه گری از عدل هاشمی حمایت کرد وبه کاندیدای اصلاحطلبان پشت کرد.استاد عزیز همیشه مرگ برای همسایه خوبه؟؟؟؟مگر جناب خادمی با کدام کارنامه استان را ترک کرد!!!مگر اوج طایفه سالاری در زمان استانداری ایشان نبود.مگر کل رای روحانی را شما جمع کردید؟؟؟جنابعالی که از محسن رضایی دور اول حمایت کردید.
پاسخ
Iran, Islamic Republic of
هیچکس به اندازه منطقیان برا اصلاحات هزینه نداده همه این افرادی که نطق جناب استادرازیرسوال می برندیابویی ازاصلاح طلبی نبرده اندیاازمخالفان اقای منطقیان دردوران کاندیدای مجلس هستندمنطقیان شناسنامه اصلاحات استان هست همه کسانی که ادعای اصلاح طلبی داشتندبخاطرمنافعشان هرروزی یه جناحی روانتخاب میکردندمخالفان باانصاف منطقیان هم منطقیان روسیاستمداری مودب ومجرب میدانندمادراستان کهگیلویه وبویراحمدمثل منطقیان کسی نداشتیم ونداریم که اینقدخودش رافدای جریانش کرده باشدیه نفرشمانام ببریدتا منفعت طلبیش روبراتون بیان کنم دوستانی که انصاف رورعایت نمی کنندبهتراست اول رعایت انصاف ونابجا حرف نزدن رایادبگیرندوبعدخودشون قاضی تلقی کنندمنطقیان دوره قبل ازهاشمی حمایت نکرددردوره ریاست جمهوری یازدهم ازرضایی حمایت نکردالان هم میگه اقای استانداراصلاح طلبان روکنارگذاشته اصولگرایان که همه مخالف روحانی بودندالان همشون درراس هستندنیروهای هرحوزه ای بایدباهماهنگی اصلاح طلبان همان حوزه انتخاب بشند
Iran, Islamic Republic of
.کامنتها را با دیدگاه گرایش قومیتی درج میکند این کار پسندیده ای نیست
ترامپ: روحانی مردی دوست‌داشتنی است

ترامپ: روحانی مردی دوست‌داشتنی است

رئیس‌جمهور آمریکا اعلام کرد که برنامه‌ای برای ملاقات با رئیس‌جمهور ایران ندارد.
وزارتخانه‌های بی وزیر

وزارتخانه‌های بی وزیر

بنابراین باید منتظر بود و دید که خبر استعفای و به دنبال آن تکذیب استعفای وزیر صمت تا ...
سیف ممنوع الخروج است/ «تتلو» تعقیب قضایی می‌شود

سیف ممنوع الخروج است/ «تتلو» تعقیب قضایی می‌شود

وی‌در پاسخ به سوالی درباره صحبت‌های اخیر امیرحسین مقصودلو (تتلو) و اینکه آیا پرونده‌ای ...