تاریخ انتشار
جمعه ۲۳ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۳
کد مطلب : ۴۰۲۹۷۹
امام جمعه گچساران:

هیچ فردی نباید نسبت به دیگری بی‌تفاوت باشد / چرا باید وضعیت پوشک اینگونه شود / باید احتکار کنندگان را رسوا کنیم

۰
هیچ فردی نباید نسبت به دیگری بی‌تفاوت باشد / چرا باید وضعیت پوشک اینگونه شود / باید احتکار کنندگان را رسوا کنیم
کبنا ؛امام جمعه گچساران گفت: احتکار کنندگان را رسوا کنید تا مردم بدانند نظام با کسی تعارف ندارد
به گزارش کبنا، حجت الاسلام سید امین الله حجازی  در خطبه‌های نماز جمعه شهرستان گچساران با تسلیت ایام ماه محرم و توصیه و دعوت نمازگزاران به رعایت تقوای الهی اظهار کرد: تقوا راه رسیدن به سعادت است.
 وی با اشاره به امر به معروف و نهی از منکر افزود: آن چیزی که امام حسین (ع) برای آن به شهادت رسید این بود که همه نسبت به یکدیگر احساس تکلیف نمایند.
 امام جمعه گچساران ادامه داد: هر زن و مرد مسلمانی در جامعه اسلامی نسبت به یکدیگر وظیفه دارد که دیگری را از منکرات نهی نماید و چنین جامعه‌ای را خداوند مورد  رحمت و لطف خود قرار می‌دهد.
 حجازی تصریح کرد: اینکه شاهد مشکلاتی  همچون بی‌عدالتی در جامعه هستیم به دلیل ترک امر به معروف و نهی از منکر است و جامعه دینی مشکلاتش به دلیل ترک امر به معروف و نهی از منکر است.
 خطیب جمعه گچساران  اذعان کرد: در جامعه اسلامی هیچ فردی نباید نسبت به دیگری بی‌تفاوت باشد و این دستور خداوند است و اگر در جامعه اسلامی به دستورات خداوند عمل کردیم دیگر شاهد این نخواهیم بود مسلمانی شام شب نداشته باشد یا دیگری توان مالی برای درمانش را نداشته باشد.
وی ابراز کرد: ما اگر آن روز در کربلا نبودیم اما امروز که هستیم  و باید براساس راه امام حسین(ع) عمل نماییم که اگر چنین کردیم شاهد پارتی بازی‌ها و بی‌عدالتی‌ها نخواهیم بود.
امام جمعه گچساران بیان کرد: اگر ملت و دولت دست به دست هم بدهند و در میدان عمل به وظیفه امر به معروف و نهی از منکر عمل نمایند دیگر با چنین مشکلاتی روبرو نخواهیم شد.
حجازی با بیان اینکه کربلا و محرم نشان داد کدام صف، صف حق است و کدام صف، صف باطل خاطرنشان کرد: محرم راه پیروزی بر سرنیزه راه آموخت و اهل حق باید تلاش کنند.
وی ادامه داد: در عاشورا مرز حق و باطل مشخص شد و اگر کسی در حالت تردید قرار دارد خودش مقصر است و اگر بتوانیم بصیرت در جامعه نهادینه نماییم دیگر شاهد مشکلات در کشور نخواهیم بود.
 امام جمعه گچساران افزود: علت امروز مشکلات عمل نکردن به امر به معروف و نهی از منکر و اجرایی نکردن دستورات به منصب جایگاه ولایت فقیه است.
 حجازی ابراز کرد: هر چند برخی می‌گویند اما باید در عمل به دستورات مقام معظم رهبری عمل نماییم.
 وی با تقدیر و تشکر از روحانیون، مداحان، خادمان هئیت‌های مذهبی در این ایام گفت: انشالله خداوند به شما توفیق دهد که بتوانید در این راه موفق باشید.
 حجازی تصریح کرد: دشمن امروز بیکار ننشسته و هر روز به فکر توطئه جدیدی است و  از سوی دیگر شاهد احتکار و گرانی‌ها در کشور هستیم.
 امام جمعه گچساران  با بیان اینکه چرا وضعیت پوشک بچه باید اینگونه باشد، خاطرنشان کرد: توصیه می‌کنیم  با چنین افراد دزدی برخورد صورت بگیرد و آنها را رسوا کنید تا مردم بدانند نظام با کسی تعارف ندارد.
نام شما

آدرس ايميل شما

گزارشی از ویدئوی جنجالی برخورد مامور پلیس با یک دختر ارشاد گشت؟!

گزارشی از ویدئوی جنجالی برخورد مامور پلیس با یک دختر ارشاد گشت؟!

چون تا آدم نداند که قضیه چگونه بوده اظهار نظر کردن برایم مشکل است. شما ببینید چند روز ...
بزرگان جهانگیری را برگرداندند

بزرگان جهانگیری را برگرداندند

هر چند روزنامه آرمان به این مهم پرداخته بود و در گزارش«جهانگیری برود می‌ماند» نشان داده ...
سرزنش ترامپ توسط رسانه‌های معتبر آمریکایی و اروپایی

سرزنش ترامپ توسط رسانه‌های معتبر آمریکایی و اروپایی

ایران در اوضاع اقتصادی بدی قرار دارد. تحریم‌ها تاثیر بسزایی بر آن‌ها داشته است. ما تحریم‌های ...