تاریخ انتشار
دوشنبه ۱۹ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۴
کد مطلب : ۴۰۲۸۹۶
در نشست شورای آموزش‌وپرورش

واکنش نماینده بویراحمد به تبعیض‌ها/ «زارعی» مدرسه می‌سازد

۷
۱
واکنش نماینده بویراحمد به تبعیض‌ها/ «زارعی» مدرسه می‌سازد
کبنا ؛غلام محمد زارعی امروز در نشست شورای آموزش‌وپرورش که به ریاست استاندار کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد، بابیان اینکه این نشست یکی از جلسات بسیار مهم و پایه استان است، اظهار کرد: شهرستان بویراحمد بیش از 300 هزار نفر جمعیت داشته و این روند مهاجرت همچنان ادامه دارد.
زارعی با اشاره به اینکه هرماه به‌طور متوسط حدود 700 انشعاب جدید برق در شهر یاسوج درخواست می‌شود، افزود: امسال 165 کلاس درس تا مهرماه به شهرستان بویراحمد تحویل داده می‌شود و برخی از مشکلات اصلی فضای فیزیکی این شهرستان برطرف خواهد شد.
وی در ادامه تأکید کرد: باید تلاش کنیم که برخی از ذهنیت‌های غلط در این حوزه شکل نگیرد و باید این افکار عمومی که در استان وجود دارد را به‌درستی مدیریت و به سمت واقعیت‌ها هدایت کنیم و اجازه ندهیم که اطلاعات غلط موجب شود که ذهنیت‌های منفی در نحوه خدمت‌رسانی به مردم تبعیضی وجود داشته است.
نماینده مردم شهرستان‌های بویراحمد و دنا اظهار داشت: حدود 45 درصد جمعیت شهرستان بویراحمد در شهر سکونت داشته و بیش از 55 درصد جمعیت ما در روستاها هستند.
وی بیان کرد: برخی از افرادی که قضاوت می‌کنند باید قضاوتشان منصفانه باشد و بدانند که در حوزه آموزش‌وپرورش شهرستان بویراحمد نسبت به گذشته توجه بیشتری می‌شود.
زارعی افزود: تا امروز در حوزه سخت‌افزاری گفت‌وگوها صورت گرفته و امیدواریم که در حوزه نرم‌افزاری نیز نظارت و دقت هم داشته باشیم تا نتایج و دستاوردهای آموزشی مطلوبی را داشته باشیم.
نماینده شهرستان بویراحمد در پایان گفت: امروز در این نشست به‌پاس حضور دوستان، مدرسه‌ای 3 کلاسه در مکانی که آقایان آموزش و پرورش انتخاب کنند، خواهم ساخت.
نام شما

آدرس ايميل شما

یاسوج
Iran, Islamic Republic of
تبلیغات انتخاباتی........
حسن
Iran, Islamic Republic of
شما دیگه تمام
محمدی
Iran, Islamic Republic of
خسارتی که. این استان .د سابقه ای هم قبل از انقلاب نداشته بودجه شهرستان های بویراحمد و دنا صرف چمن های گچساران می شود
سال 94
Iran, Islamic Republic of
بیصبرانه منتظر سال 98 هستم تا به هشت سال حضور. پایان داده شود
اصلاح طلب
Iran, Islamic Republic of
استان را بردی
Australia
آثای زارعی لطفا کلی گویی نکنید... بیشتر از فبل توجه شده.... یا در خصوص سخت افزاری گفتگو شده.... که چی؟؟؟ از گفتگو چه نتیجه ای حاصل شده؟ خروجی اموزش و پرورش را ببینید.... ن
Iran, Islamic Republic of
جناب آقای زارعی تو زا به قرآن یه فکری برای آموزش،و پروش دنا کنید بخدا.مردم این دو شهرستان به دنیال شما و آقای زارع پور هست چه. برای این شهرستان انتخاب کردید
ترامپ: روحانی مردی دوست‌داشتنی است

ترامپ: روحانی مردی دوست‌داشتنی است

رئیس‌جمهور آمریکا اعلام کرد که برنامه‌ای برای ملاقات با رئیس‌جمهور ایران ندارد.
وزارتخانه‌های بی وزیر

وزارتخانه‌های بی وزیر

بنابراین باید منتظر بود و دید که خبر استعفای و به دنبال آن تکذیب استعفای وزیر صمت تا ...
سیف ممنوع الخروج است/ «تتلو» تعقیب قضایی می‌شود

سیف ممنوع الخروج است/ «تتلو» تعقیب قضایی می‌شود

وی‌در پاسخ به سوالی درباره صحبت‌های اخیر امیرحسین مقصودلو (تتلو) و اینکه آیا پرونده‌ای ...