تاریخ انتشار
شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۸
کد مطلب : ۴۰۲۳۳۲
مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری کهگیلویه و بویراحمد:

بخشداران هرگونه فعالیت زودرس انتخاباتی در کهگیلویه و بویراحمد را رصد کنند/ در اعمال نظارت‌ها با هیچ فردی تعارف نداریم

۰
بخشداران هرگونه فعالیت زودرس انتخاباتی در کهگیلویه و بویراحمد را رصد کنند/ در اعمال نظارت‌ها با هیچ فردی تعارف نداریم
کبنا ؛مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری کهگیلویه و بویراحمد رصد فعالیت‌های زودرس انتخاباتی را وظیفه بخشداران دانست و گفت: هرگونه فعالیت زودرس انتخاباتی اعم از فعالیت مدیران، توزیع ارزاق در روستاها و ... را رصد و به صورت کتبی به دفتر سیاسی و انتخابات گزارش دهید.
به نقل از استانداری کهگیلویه و بویراحمد سیدعلی پرواز در این نشست که با حضور بخشداران، معاون فرماندار شهرستان چرام و کارشناسان دفتر سیاسی و انتخابات استانداری برگزار شد، اظهار کرد: بخشداران مطابق قانون عمل کنند و از حقشان دفاع کنند.
وی گفت: برنامه دفتر سیاسی و انتخابات نظارت روش‌مند و هدف‌مند بر عملکرد بخشداران، فرمانداران و رصد فعالیت مدیران‌کل است در این اعمال نظارت‌ها با هیچ فردی تعارف نداریم و نتیجه این ارزیابی‌ها به مقامات مافوق ارائه می‌شود.
پرواز، بر ضرورت دفاع از عملکرد دولت و  همچنین استاندار کهگیلویه و بویراحمد توسط بخشداران و فرمانداران تأکید کرد و افزود: بخشدار به عنوان مدیر دولت تدبیر و امید موظف است از عملکرد این دولت دفاع کند.
مدیرکل سیاسی و انتخابات خاطرنشان کرد: بخشداران و معاونین فرماندار در عین رعایت اصل سلسله مراتب، با فرماندارن هماهنگی صدرصدی داشته باشند.
پرواز، بر ضرورت اطلاع‌رسانی عملکرد دولت در بخش‌ها به صورت مستند و با ذکر جزئیات به مردم تأکید کرد و گفت: بخشداران از ظرفیت رسانه‌ها جهت اطلاع‌رسانی به مردم استفاده کنند.
وی  رصد فعالیت‌های زودرس انتخاباتی را وظیفه بخشداران دانست و تأکید کرد: هرگونه فعالیت زودرس انتخاباتی اعم از فعالیت مدیران، توزیع ارزاق در روستاها و ... را رصد و به صورت کتبی به دفتر سیاسی و انتخابات گزارش دهید.
این مسؤول همچنین تأکید کرد: تمامی اتفاقات و مسائل بخش نظیر تجمعات، سخنرانی، فعالیت های دانشجویی و ... به صورت پیش خبر و همچنین خبر کامل به دفتر سیاسی و انتخابات ارسال شود.

مدیرکل سیاسی و انتخابات اظهار داشت: بخشداران از فعالیت‌های با نشاط و قانونمند دانشجویی دفاع نمایند و زمینه حضور و مشارکت فعالانه مردم در مسائل اجتماعی و سیاسی را فراهم کنند.
نام شما

آدرس ايميل شما

علت کم خونی و راه‌های درمان آن

علت کم خونی و راه‌های درمان آن

در این مطلب با مهم‌ترین علائم کم خونی و راههای تشخیص و درمان کم خونی آشنا خواهید شد.
مرجع تقلیدی خانه‌اش را فروخت

مرجع تقلیدی خانه‌اش را فروخت

ایشان یک برگ چک‌بانکی به من دادند و گفتند «من خانه‌ای قدیمی داشتم، آن را فروختم و کمی ...
بنزین در آتش شایعات می‌سوزد

بنزین در آتش شایعات می‌سوزد

بعید به نظر می‌رسد تغییری در نرخ بنزین صورت گیرد. او گفت: با توجه به شرایط فعلی و تورم،...