تاریخ انتشار
پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۹
کد مطلب : ۴۰۲۲۷۵
گزارش

حضور «تاجگردون» در اتاق بازرگانی یاسوج

۱
حضور «تاجگردون» در اتاق بازرگانی یاسوج
کبنا ؛ظهر امروز رئیس کمیسیون برنامه‌وبودجه مجلس شورای اسلامی در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی حضور یافت و در خصوص مسائل و مشکلات بخش خصوصی استان با رئیس و نائب رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج گفت‌وگو کرد.
 
رئیس اتاق یاسوج در ابتدای این نشست به تشریح شرایط بخش خصوصی استان کهگیلویه و بویراحمد پرداخت و برخی از مهم‌ترین مشکلات سد راه بخش خصوصی و تولید را مطرح نمود.
 
جبار کیانی پور در ادامه به بند (و) تبصره (۵) قانون بودجه سال ۱۳۹۷ کل کشور، اشاره کرد و افزود: بر اساس این مصوبه که به دولت اجازه داده‌شده از طریق اسناد (اوراق) تسویه خزانه، بدهی‌های قطعی خود به اشخاص حقیقی و حقوقی تعاونی و خصوصی را با مطالبات قطعی دولت تهاتر کند. در همین راستا بخش خصوصی تقاضا دارد برای سال‌های ۹۶ و ۹۷ نیز این مصوبه اجرایی گردد.
 
رئیس اتاق یاسوج با انتقاد از نحوه واگذاری تسهیلات اشتغال پایدار روستایی در استان افزود: باید هرچه سریع‌تر تدبیری اندیشیده شود تا از انحراف این تسهیلات جلوگیری شود و به طرح‌هایی کارشناسی شده که توجیح اقتصادی داشته باشند و قابلیت ورود به عرصه تولید و اشتغال را دارند، این منابع تخصیص داده شود.
 
کیانی پور در بخش دیگری از این نشست به جایگاه اتاق یاسوج و نقش آفرینی‌های این اتاق در عرصه‌های مختلف ملی و استانی اشاره کرد و برخی از مهم‌ترین برنامه‌های اتاق یاسوج را تشریح کرد.
 
 
غلامرضا تاجگردون نماینده شهرستان‌های گچساران و باشت نیز در این نشست با تاکید بر لزوم همکاری‌های بیشتر بخش خصوصی استان و نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی، افزود: باید برای توسعه اقتصادی استان و کمک به شناسایی طرح‌های توجیح پذیر اقتصادی از ظرفیت‌های بخش خصوصی بیش از پیش استفاده شود.
 
رئیس کمیسیون برنامه‌وبودجه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تمامی مشکلات مطرح شده را پیگیری خواهد نمود، افزود: کمیسیون برنامه‌وبودجه مجلس شورای اسلامی در راستای کمک به بخش خصوصی استان کهگیلویه و بویراحمد از هیچ کمکی به حوزه کسب و کار فروگذار نمی‌کند.
نام شما

آدرس ايميل شما

جان باختن 19 مسافر در تصادف اتوبوس تهران - کرمان که منجر به حریق شد

جان باختن 19 مسافر در تصادف اتوبوس تهران - کرمان که منجر به حریق شد

این مقام ارشد راهور ناجا با بیان این مطلب که این اتوبوس از تهران به کرمان عازم بود درخصوص ...
دیدار فرستاده ویژه ترامپ با سردار سلیمانی؟!

دیدار فرستاده ویژه ترامپ با سردار سلیمانی؟!

پیشتر روزنامه «الجریده» کویت در گزارشی با عنوان «سلیمانی با مک‌گورک برای رایزنی درباره ...
دختر وزیر دولت یازدهم بازداشت شد

دختر وزیر دولت یازدهم بازداشت شد

سخنگوی سازمان تعزیرات در خصوص پرونده دیگر این فرد گفت: پرونده ۵میلیاردی این فرد که مربوط ...