تاریخ انتشار
دوشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۰۳
کد مطلب : ۴۰۲۱۹۲
به منظور بررسی وضعیت و تقویت ایستگاه‌های فشار برق کهگیلویه بزرگ مطرح شد

نشست مشترک «نماینده کهگیلویه بزرگ با مدیرعامل برق خوزستان

۵
۱
نشست مشترک «نماینده کهگیلویه بزرگ با مدیرعامل برق خوزستان
کبنا ؛ایستگاه‌های تقویت فشار برق حوزه کهگیلویه بزرگ احداث و تکمیل می‌شود.
 جلسه‌ای روز یکشنبه، بیست و یکم مرداد ماه در محل شرکت توزیع برق استان خوزستان با حضور مهندس عدل هاشمی پور نماینده کهگیلویه بزرگ، دشت بزرگی مدیرعامل شرکت توزیع برق استان خوزستان، امام جمعه و مسئولان شهرستان بهمئی در خصوص تعیین تکلیف ایستگاه‌های برق شهرستان‌های کهگیلویه بزرگ تشکیل گردید.
 در این جلسه «دشت بزرگی» ضمن تاکید بر نیاز مردم و صنعت حوزه انتخابیه کهگیلویه به برق پایدار گفت: در خصوص چگونگی تکمیل ایستگاه‌های برق چرام و همچنین ایستگاه برق بهمئی برنامه ریزی و نقشه راه و برنامه داریم.
 عدل هاشمی‌پور ضمن تشکر از مدیرعامل شرکت توزیع برق استان خوزستان و عوامل وی بابت تکمیل ایستگاه برق چرام خواستار اهتمام جدی برای شروع عملیات اجرایی ایستگاه برق بهمئی باتوجه به فرسایشی شدن عملیات اجرایی احداث ایستگاه شد و عنوان کرد: با عنایت به افت ولتاژ و نوسانات برق و از طرفی فعال شدن کارخانه‌های صنعتی در شهر لیکک در آینده نزدیک ضرورت دارد که خط و پست ایستگاه مذکور در کوتاه‌ترین زمان ممکن به اتمام برسد.
 نماینده کهگیلویه بزرگ افزود: همچنین با عنایت به بعد مسافت و محرومیت منطقه دیشموک و همچنین افت شدید ولتاژ در این منطقه خواستار احداث ایستگاه برق در آن منطقه گردید.
 در پایان جلسه موارد ذیل به تصویب رسید:
 ۱- نماینده مردم شریف شهرستان‌های چهارگانه حمایت جدی خود را در رابطه با تامین مالی بمنطور احداث ایستگاه برق و خط انتقال هم از طریق وزارت نیرو و هم در کمیته برنامه ریزی شهرستان با همکاری فرماندار بهمئی به عمل آورند.
 ۲- مسئولین شهرستان بهمئی از جمله فرماندار، امام جمعه و مدیر برق شهرستان اقدام عاجل را در خصوص رفع معارض مسیر خط انتقال برق به عمل آورند.
 ۳- برنامه زمان بندی احداث ایستگاه برق شهرستان بهمئی و خط انتقال آن به نحوی تنظیم گردد که تا پایان شهریور ۹۸ به بهره برداری برسد.
 ۴- مسئولین شهرستان کهگیلویه از جمله نماینده مردم شریف کهگیلویه، فرماندار محترم و بخشدار دیشموک با همکاری منابع طبیعی کهگیلویه یک هکتار زمین جهت احداث ایستگاه برق دیشموک در اختیار شرکت توزیع برق خوزستان قرار دهند.
 ۵- باعنایت به اینکه زمین مورد نیاز جهت احداث ایستگاه برق شهرستان لنده تملک گردیده در اسرع وقت با مشخص کردن پیمانکار عملیات اجرایی شروع گردد.
نام شما

آدرس ايميل شما

بهمئی
Iran, Islamic Republic of
درود بر مهندس هاشمی پور و اعضای پیگیر ایستگاه برق لیکک.
Iran, Islamic Republic of
آخ و بخت کهگیلویه بزرگ که نماینده بزرگ ندارد.
کارگر
Iran, Islamic Republic of
هرچه تعرفه های برق را اصلاح کردید حالا دنبال ایستگاه باشید دیگه امیدی نیست
کارگر
Iran, Islamic Republic of
هرچه تعرفه های برق را اصلاح کردید حالا دنبال ایستگاه باشید دیگه امیدی نیست
گچساران
Iran, Islamic Republic of
دوست عزیز مهندس دشت بزرگ نه بزرگی ، مدیر عامل شرکت برق منطقه ای خوزستان می باشند نه توزیع.....در صحت و سقم پیام ها دقت فرمایید
چرا عادل، مزدک و پیمان غایب‌اند؟

چرا عادل، مزدک و پیمان غایب‌اند؟

محرومیت من درست نیست. این اشتباه ممکن است برای هر گزارشگری رخ دهد و آن‌قدر هم بزرگ نیست....
۳۰مدير تحت تعقيب قضائی

۳۰مدير تحت تعقيب قضائی

بانک سرمایه نمونه‌ای از یک فساد کامل است که همه چیز دست به هم داده است و از بخش‌های خصوصی ...
مناظره داغ تاجزاده و زاکانی

مناظره داغ تاجزاده و زاکانی

آن زمان ما با دانشجویانی به کوی رفتیم؛ آقایان تاجزاده ، معین و شمس‌الواعظین آمدند. وضع ...