تاریخ انتشار
پنجشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۵
کد مطلب : ۴۰۲۱۴۰
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد مطرح کرد

سرمایه‌گذاری 165 میلیارد تومان در صنعت کهگیلویه و بویراحمد

۲
۰
سرمایه‌گذاری 165 میلیارد تومان در صنعت کهگیلویه و بویراحمد
کبنا ؛سهراب بنام امروز در بازدید از شهرک صنعتی یاسوج 3 در گفت‌وگو با خبرنگاران، بابیان اینکه بیش از 96 درصد از واحدهای صنعتی و تولیدی کوچک در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان است، اظهار کرد: بیش از 74 درصد سهم اشتغال حوزه صنعت و 55 درصد از سهم سرمایه‌گذاری در استان به واحدهای تولیدی و صنعتی کوچک در شهرک‌ها و نواحی صنعتی اختصاص دارد.
بنام بابیان اینکه 303 واحد صنعتی و تولیدی کوچک در شهرک‌ها و نواحی صنعتی بهره‌برداری شده است، افزود: مساحت 603 هکتار زمین در 13 شهرک صنعتی استان آماده واگذاری به سرمایه‌گذاران است.
وی تصریح کرد: حدود 117 طرح صنعتی و تولیدی و 207 طرح صنفی بااعتباری بالغ‌بر 223 میلیارد تومان سرمایه‌گذاری و پیش‌بینی 2 هزار نفر اشتغال‌زایی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان به بهره‌برداری خواهد رسید.
وی اظهار داشت: مهم‌ترین برنامه اقتصادی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان تثبیت اشتغال موجود و احیای واحدهای راکد و به بهره‌برداری رساندن واحدهای صنعتی با پیشرفت فیزیکی بالای 60 درصد است.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان بیان کرد: از ابتدای سال 96 تا کنون 20 طرح صنعتی بااعتباری بالغ‌بر 304 میلیارد ریال و اشتغال‌زایی 266 نفر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان به بهره‌برداری رسید.
وی افزود: همچنین حدود 22 واحد صنعتی راکد در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان احیا و به چرخه تولید بازگشتند.
بنام با اشاره به اینکه پیش‌بینی و هدف‌گذاری شهرک‌های صنعتی استان در سال جاری بهره‌برداری از واحدهای صنعتی است، گفت: امسال حدود 25 طرح صنعتی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان به بهره‌برداری خواهد رسید.
وی افزود: سال گذشته حدود 11 هکتار زمین به 35 سرمایه‌گذار در بخش صنعتی و 122 سرمایه‌گذار صنفی با میزان سرمایه‌گذاری 110 میلیارد تومان و اشتغال‌زایی 677 نفر برای سرمایه‌گذاری در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان زمین واگذارشده است.
بنام تصریح کرد: همچنین امسال 5 هکتار زمین به 18 سرمایه‌گذار در بخش صنعتی و 21 سرمایه‌گذار صنفی و خدماتی با میزان سرمایه‌گذاری 55 میلیارد تومان و اشتغال‌زایی 271 نفر برای سرمایه‌گذاری در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان زمین واگذارشده است.
نام شما

آدرس ايميل شما

همشهري
Iran, Islamic Republic of
يكي نيست به داد مديريت شركت شهركهاي صنعتي برسه. امان از اين مديريتهاي نالايق. امان از فرصتهايي كه از دست ميرن. امان....
Russian Federation
چرا نظرات ما رو نمیذارید
نگران نباشید هیچ‌کس هیچ غلطی نمی‌تواند بکند

نگران نباشید هیچ‌کس هیچ غلطی نمی‌تواند بکند

نسبت به اوضاع ما اصلاً نگران نباشند، هیچ‌کس هیچ غلطی نمی‌تواند بکند، مطمئن باشند، هیچ ...
سوال از روحانی به نفع کیست؟

سوال از روحانی به نفع کیست؟

حال اگر نگاهی به ترکیب اسامی نمایندگان امضا کننده سوال از رئیس‌جمهور در مجلس شورای اسلامی ...
وزیر کار بیکار شد/موافقان و مخالفان استیضاح ربیعی در صحن مجلس چه گفتند؟

وزیر کار بیکار شد/موافقان و مخالفان استیضاح ربیعی در صحن مجلس چه گفتند؟

نمايندگان مجلس با 129 رأي مثبت به طرح استيضاح وزير تعاون، كار و رفاه اجتماعي، اعتمادشان ...