تاریخ انتشار
پنجشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۵
کد مطلب : ۴۰۲۱۴۰
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد مطرح کرد

سرمایه‌گذاری 165 میلیارد تومان در صنعت کهگیلویه و بویراحمد

۲
۰
سرمایه‌گذاری 165 میلیارد تومان در صنعت کهگیلویه و بویراحمد
کبنا ؛سهراب بنام امروز در بازدید از شهرک صنعتی یاسوج 3 در گفت‌وگو با خبرنگاران، بابیان اینکه بیش از 96 درصد از واحدهای صنعتی و تولیدی کوچک در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان است، اظهار کرد: بیش از 74 درصد سهم اشتغال حوزه صنعت و 55 درصد از سهم سرمایه‌گذاری در استان به واحدهای تولیدی و صنعتی کوچک در شهرک‌ها و نواحی صنعتی اختصاص دارد.
بنام بابیان اینکه 303 واحد صنعتی و تولیدی کوچک در شهرک‌ها و نواحی صنعتی بهره‌برداری شده است، افزود: مساحت 603 هکتار زمین در 13 شهرک صنعتی استان آماده واگذاری به سرمایه‌گذاران است.
وی تصریح کرد: حدود 117 طرح صنعتی و تولیدی و 207 طرح صنفی بااعتباری بالغ‌بر 223 میلیارد تومان سرمایه‌گذاری و پیش‌بینی 2 هزار نفر اشتغال‌زایی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان به بهره‌برداری خواهد رسید.
وی اظهار داشت: مهم‌ترین برنامه اقتصادی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان تثبیت اشتغال موجود و احیای واحدهای راکد و به بهره‌برداری رساندن واحدهای صنعتی با پیشرفت فیزیکی بالای 60 درصد است.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان بیان کرد: از ابتدای سال 96 تا کنون 20 طرح صنعتی بااعتباری بالغ‌بر 304 میلیارد ریال و اشتغال‌زایی 266 نفر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان به بهره‌برداری رسید.
وی افزود: همچنین حدود 22 واحد صنعتی راکد در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان احیا و به چرخه تولید بازگشتند.
بنام با اشاره به اینکه پیش‌بینی و هدف‌گذاری شهرک‌های صنعتی استان در سال جاری بهره‌برداری از واحدهای صنعتی است، گفت: امسال حدود 25 طرح صنعتی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان به بهره‌برداری خواهد رسید.
وی افزود: سال گذشته حدود 11 هکتار زمین به 35 سرمایه‌گذار در بخش صنعتی و 122 سرمایه‌گذار صنفی با میزان سرمایه‌گذاری 110 میلیارد تومان و اشتغال‌زایی 677 نفر برای سرمایه‌گذاری در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان زمین واگذارشده است.
بنام تصریح کرد: همچنین امسال 5 هکتار زمین به 18 سرمایه‌گذار در بخش صنعتی و 21 سرمایه‌گذار صنفی و خدماتی با میزان سرمایه‌گذاری 55 میلیارد تومان و اشتغال‌زایی 271 نفر برای سرمایه‌گذاری در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان زمین واگذارشده است.
نام شما

آدرس ايميل شما

همشهري
Iran, Islamic Republic of
يكي نيست به داد مديريت شركت شهركهاي صنعتي برسه. امان از اين مديريتهاي نالايق. امان از فرصتهايي كه از دست ميرن. امان....
Russian Federation
چرا نظرات ما رو نمیذارید
اسحاق جهانگیری از دولت روحانی می‌رود

اسحاق جهانگیری از دولت روحانی می‌رود

قائم مقام حزب اعتماد ملی در پاسخ به این سوال که آیا قرار است نوبخت جایگزین جهانگیری شود ...
مالیاتی که مردم می‌دهند، کجا خرج می‎شود؟

مالیاتی که مردم می‌دهند، کجا خرج می‎شود؟

آنچه در هسته نرم‌افزار این طرح بود و قراردادش در سال 1387 با اروپایی‌ها منعقد شد در مجموع40 ...
آقای جهانگیری! وعده‌هایی‌که دادید «یادتان هست»؟!

آقای جهانگیری! وعده‌هایی‌که دادید «یادتان هست»؟!

بی‌شک وضعیت فعلی اقتصادی کشور محصول عملکرد وزیرانی است که از دولت سازندگی در مصدر امور ...