تاریخ انتشار
چهارشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۲
کد مطلب : ۴۰۲۱۰۳
رئیس اتاق بازرگانی یاسوج مطرح کرد

هدفگذاری برای پیوند بخش صنعت و دانشگاه در کهگیلویه و بویراحمد

۱
۰
هدفگذاری برای پیوند بخش صنعت و دانشگاه در کهگیلویه و بویراحمد
کبنا ؛جبار کیانی پور امروز در آیین تکریم از «وحید گرجی» کارآفرین برتر در حوزه گیاهان دارویی استان، اظهار کرد: جرقه ارتباط صنعت و دانشگاه در استان زده‌شده است.
کیانی پور بابیان اینکه صنعت و تولید ما به‌واسطه تولید در کشور آسیب‌دیده است، افزود: استراتژی اتاق بازرگانی این است که با رویکرد جدیدی را در سراسر کشور تدوین کند که تفاهم‌نامه‌ای با بنیاد نخبگان، پارک علم و فناوری و دانشگاه به‌عنوان پیشران برنامه‌ریزی‌های توسعه‌ای منعقد می‌شود.
وی بیان داشت: در سال‌های گذشته به علت نبود ارتباطات بین صنعت و دانشگاه حوزه صنعت آسیب‌دیده و به این باور رسیده‌ایم که دنیا هرگز بدون تعامل بخش صنعت و دانشگاه به پیشرفت نرسیده است و در ارتباطات فراخوان بین‌المللی عناصر توانمندی صنعت از درون دانشگاه‌ها باشد، در کشورهای توسعه‌یافته هم می‌بینیم که چه عناصر توانمندی به واحدها معرفی می‌شود.
وی افزود: امروز نبود این ارتباطات را در زمین‌گیر شدن بنگاه‌های اقتصادی و واحدهای صنعتی می‌بینیم.
کیانی پور بیان داشت: اعطای بورسیه تحصیلی، کمک‌هزینه پایان‌نامه‌ها و استفاده از توانمندی نخبگان دانشگاهی ازجمله هدف‌گذاری‌های اتاق بازگانی است.
وی اظهار کرد: امروز تکریم از بزرگ‌مردی است که بدون هیچ ادعایی یا تلاش برای رسیدن به تریبون در مملکتی که همه به دنبال تریبون هستند «وحید گرجی» به این کار شرافتمندانه مشغول هستند و وقت خود را برای اعتلای علمی این استان قرار داده است.
کیانی بیان کرد: شعری از زنده‌یاد بهمن بیگی که می‌گوید «بویراحمد آن‌قدر دست به ماشه برد و پادررکاب فشرد تا از یک دهستان یک استان آفرید» اشاره به توانمندی مردم بزرگ استان کهگیلویه و بویراحمد دارد.
وی افزود: خاطره هشت سال دفاع مقدس برای همه شما زنده است که در یک جنگ نابرابر شهیدان گلگون‌کفنی که با خون خود امنیت این کشور را تضمین کردند و همواره در یاد ما زنده است اما آیا امروز تلاش آن‌هایی که در عرصه صنعت و اقتصاد کشور در یک جنگ نابرابر با دشمن طعم محصولاتمان را به ذائقه همه مردم دنیا می‌نشانند کمتر از آن رشادت‌ها است؟
رئیس اتاق بازرگانی یاسوج گفت: امروز محصولات زردبند و سینره به‌عنوان برندهای گیاهان دارویی استان که یکی از مهم‌ترین ظرفیت‌های این استان است و به نقاط مختلف دنیا صادر می‌شود.
 
نام شما

آدرس ايميل شما

کشاورز شوشتی
Iran, Islamic Republic of
سلام خدایی اقای کیانی تاحالا جقدز طی این چند سال که بحران هم به این اندازه نبود از حرفهایت نتیجه گرفته ای که حالا دانشگاه به مددت بیاید سیستم دولتی تا گفتی کمک می فرمایید جقدر چه مبلغ عنایت می شود خودتان راخسته نفرمایبد غالبا درجلسات خدمتت میرسم اما بدان از این جماعت ابی برای مردم گرم نمی شود جنابعالی بهتر میدانی
زمان ثبت نام کارت ملی هوشمند تمدید نمی‌شود

زمان ثبت نام کارت ملی هوشمند تمدید نمی‌شود

سخنگوی سازمان ثبت احوال گفت: ثبت احوال بنای تمدید زمان ثبت نام کارت ملی هوشمند را ندارد ...
خوبی را با بدی پاسخ می‌دهید؟ یادتان رفته بقای شما در برابر توسعه طلبی صدام، مدیون تصمیم خردمندانه ایران است؟

خوبی را با بدی پاسخ می‌دهید؟ یادتان رفته بقای شما در برابر توسعه طلبی صدام، مدیون تصمیم خردمندانه ایران است؟

حسن روحانی، رئیس جمهور در جلسه هیات دولت خطاب به کشورهای عربستان و امارات گفت: به صفر ...
علامتی هشداردهنده که می‌تواند جانتان را بگیرد

علامتی هشداردهنده که می‌تواند جانتان را بگیرد

در این مطلب شما را با نشانه‌های هشدار دهنده که ممکن است سلامتتان را به خطر بیندازد آشنا ...