تاریخ انتشار
سه شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۳۶
کد مطلب : ۴۰۲۰۶۸
با حضور مسوولان استانی و محلی:

دهکده بزرگ ورزشی - ساحلی یاسوج کلنگ زنی شد

۰
دهکده بزرگ ورزشی - ساحلی یاسوج کلنگ زنی شد
کبنا ؛با حضور معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد، شهردار یاسوج، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر، مدیرکل امور بانوان استانداری، رئیس تربیت بدنی شهرستان و جمعی از مسئولان دهکده بزرگ ورزشی - ساحلی  یاسوج کلنگ زنی شد.


شهردار یاسوج در این آئین گفت: با مشارکت شهرداری و شورای اسلامی شهر یاسوج و همکاری تربیت بدنی دهکده ورزشی یاسوج ایجاد می شود.
 نستهن مقدم ابراز داشت: این پروژه در زمینی به مساحت ۱۴ هکتار و برای اولین بار در استان اجرا خواهد شد.
وی بیان داشت: سایت محل احداث این پروژه در ساحل رود بشار و در یکی از بهترین موقعیت های شهر یاسوج است که علاوه بر استفاده ورزشی می تواند، جذابیت های گردشگری برای مسافران و خانواده ها نیز داشته باشد.
مقدم ادامه داد: پیرو تصمیماتی که اتخاذ شده است، مقرر گردیده جانمایی پروژه به نحوی باشد که امکان ورزش همگانی و همچنین سایت های ورزشی مختص آقایان و بانوان بدون محدودیت های جنسیتی و سنی ایجاد شود.
نستهن مقدم با اشاره به اهمیت ورزش و نقش آن در سلامتی شهروندان، ابراز داشت: امیدواریم بسترسازی مناسبی در این محل صورت گیرد و زمینه رونق ورزش و افزایش نشاط شهروندان را ایجاد کند.
وی خاطرنشان کرد: شهرداری یاسوج با همکاری شورای اسلامی شهر حمایت های لازم را برای به ثمر رسیدن این پروژه انجام خواهد داد و در زمینه رفع معارض اقدامات لازم را انجام می دهد.
شهردار یاسوج تاکید کرد: شهرداری به عنوان یکی از متولیان ورزشی های همگانی برنامه های خوبی برای ترویج ورزش اجرا کرده و در برنامه نیز دارد.
آذر صفایی نیا مدیرکل اموربانوان و خانواده استانداری کهگیلویه و بویراحمد نیز در این باره گفت: با مشارکت شهرداری و شورای اسلامی شهر یاسوج و همکاری تربیت بدنی این پارک احداث می شود.
صفایی نیا اظهار داشت: نقش و اهمیت ورزش در ارتقای توانمندی جامعه و مقابله با آسیب های اجتماعی که روند رو به رشدی دارد بر کسی پوشیده نیست.
مدیرکل اموربانوان و خانواده استانداری کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: ورزش می تواند عامل رشدی برای بانوان جامعه باشد و نقش به سزایی در ارتقاء وضعیت خانواده دارد.
 وی بیان کرد: در خصوص ایجاد زیرساخت و بستر و رونق ورزش در کارگروه تخصصی زنان و خانواده استان مصوب شد زمینی به وسعت ۱۴ هکتار در وسط شهر یاسوج از سوی شهرداری و شورای اسلامی شهر برای ساخت دهکده ورزشی  و پارک ورزشی خانواده واگذار شود.
صفایی نیا گفت: در فاز نخست این طرح با محوریت جوانان در همه رشته ها امکانات و سالن های ویژه احداث می شود.
وی بر تاکید استاندار برای راه اندازی این طرح اشاره کرد و گفت: امید است با مشارکت سایر مسئولان به ویژه معاون سیاسی و عمرانی هرچه سریع تر شاهد بهره برداری از این پروژه بزرگ ورزشی باشیم.
صفایی نیا با بیان اینکه جامعه زنان استان از یک نگاه به دو گروه بانوان شاغل و خانه دار تشکیل می شود،خاطرنشان کرد: در راستای ارتقای سلامت جسمانی بانوان شاغل ۳ ساعت ورزش در طول هفته برای همه بانوان کارمند الزامی است.
مدیرکل اموربانوان و خانواده استانداری کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: برای توسعه و ترویج ورزش برای بانوان خانه دار نیز نسبت به ایجاد فضاهای ورزشی مدرن و ایمن اقدام می شود که احداث این دهکده ورزشی یکی از مصوبات کارگروه زنان و خانواده استان در این زمینه است.
صفایی نیا خاطرنشان کرد: ایجاد پارک های بانوان در شهرستان های ۸ گانه استان نیز با جدیت پیگیری می شود.
نام شما

آدرس ايميل شما

چرا عادل، مزدک و پیمان غایب‌اند؟

چرا عادل، مزدک و پیمان غایب‌اند؟

محرومیت من درست نیست. این اشتباه ممکن است برای هر گزارشگری رخ دهد و آن‌قدر هم بزرگ نیست....
۳۰مدير تحت تعقيب قضائی

۳۰مدير تحت تعقيب قضائی

بانک سرمایه نمونه‌ای از یک فساد کامل است که همه چیز دست به هم داده است و از بخش‌های خصوصی ...
مناظره داغ تاجزاده و زاکانی

مناظره داغ تاجزاده و زاکانی

آن زمان ما با دانشجویانی به کوی رفتیم؛ آقایان تاجزاده ، معین و شمس‌الواعظین آمدند. وضع ...