تاریخ انتشار
دوشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۳
کد مطلب : ۴۰۲۰۴۲
معاون فرماندار لنده:

دنبال مقصر نباشیم، همه مقصریم

۱
دنبال مقصر نباشیم، همه مقصریم
کبنا ؛معاون فرماندار لنده گفت: در شرایط کنونی کشور همه مقصریم و نباید فرصت‌ها را برای پیدا کردن یک مقصر هدر دهیم، حل مشکلات مهمترین وظیفه ماست.
حسنعلی حسن‌پور در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان لنده اظهار داشت: توجه به ابعاد مختلف زندگی مردم وظیفه همه دستگاه‌ها و نهادها بوده و باید در این زمینه تلاش خود را دوچندان کنند.
وی با اشاره به وضعیت اقتصادی و معیشتی مردم اظهار داشت: فقر و محرومیت و گرسنگی و یا به تعبیر بهتر مشکلات اقتصادی که امروز گریبانگیر مردم و جامعه ما شده باعث نارضایتی مردم و مشکلات متعددی برای آنها شده است.
معاون فرماندار لنده تصریح کرد: عده‌ای در این شرایط به دنبال پیدا کردن مقصر بوده و از اصل موضوع و هدف دور شده‌اندٰ خطاب به آنها باید بگوییم که در به وجود آمدن شرایط کنونی همه مقصریم و یک فرد یا نهاد را نمی‌توان مقصر دانست چراکه عوامل مختلفی باعث بروز چنین امری در جامعه می‌شود.
حسن‌پور یادآور شد: در حوزه خانواده و مشکلات آن باید ابتدا شناسایی مشکلات در دستورکار قرار گیرد بعد از آن به دنبال ارائه راه‌حل باشیم تا بتوانیم آن را برطرف کنیم.
وی خاطرنشان کرد: در ابتدای زندگی همه ماها مشکلاتی وجود داشته که با پا درمیانی کردن و واسطه‌گری بزرگان به خوبی حل و فصل شده، امروز باید ببینیم چه چیزی باعث شده که فاصله‌ها زیاد و نقش واسطه‌گری بزرگان نیز کم شده است.
نام شما

آدرس ايميل شما

از بهار تا بهار در بهارستان

از بهار تا بهار در بهارستان

من چون در مجلس حضور دارم نمی‌توانم عملکرد مجلس را قضاوت کنم و قضاوت با مردم است و این ...
اعلام میزان بارش‌های اخیر در کهگیلویه و بویراحمد

اعلام میزان بارش‌های اخیر در کهگیلویه و بویراحمد

در بارش‌های اخیر استان کهگیلویه و بویراحمد تا ساعت ۶:۳۰ یکشنبه ۲۶ اسفند در کاکان منصورخانی ...
این غذاها شما را پیرتر از سن‌تان نشان می‌دهد

این غذاها شما را پیرتر از سن‌تان نشان می‌دهد

باور کنید که برای حفظ سلامتی و جوانی پوست و اندام خوب نیازی نیست که پول زیادی صرف کنید....