تاریخ انتشار
دوشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۳
کد مطلب : ۴۰۲۰۴۲
معاون فرماندار لنده:

دنبال مقصر نباشیم، همه مقصریم

۱
دنبال مقصر نباشیم، همه مقصریم
کبنا ؛معاون فرماندار لنده گفت: در شرایط کنونی کشور همه مقصریم و نباید فرصت‌ها را برای پیدا کردن یک مقصر هدر دهیم، حل مشکلات مهمترین وظیفه ماست.
حسنعلی حسن‌پور در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان لنده اظهار داشت: توجه به ابعاد مختلف زندگی مردم وظیفه همه دستگاه‌ها و نهادها بوده و باید در این زمینه تلاش خود را دوچندان کنند.
وی با اشاره به وضعیت اقتصادی و معیشتی مردم اظهار داشت: فقر و محرومیت و گرسنگی و یا به تعبیر بهتر مشکلات اقتصادی که امروز گریبانگیر مردم و جامعه ما شده باعث نارضایتی مردم و مشکلات متعددی برای آنها شده است.
معاون فرماندار لنده تصریح کرد: عده‌ای در این شرایط به دنبال پیدا کردن مقصر بوده و از اصل موضوع و هدف دور شده‌اندٰ خطاب به آنها باید بگوییم که در به وجود آمدن شرایط کنونی همه مقصریم و یک فرد یا نهاد را نمی‌توان مقصر دانست چراکه عوامل مختلفی باعث بروز چنین امری در جامعه می‌شود.
حسن‌پور یادآور شد: در حوزه خانواده و مشکلات آن باید ابتدا شناسایی مشکلات در دستورکار قرار گیرد بعد از آن به دنبال ارائه راه‌حل باشیم تا بتوانیم آن را برطرف کنیم.
وی خاطرنشان کرد: در ابتدای زندگی همه ماها مشکلاتی وجود داشته که با پا درمیانی کردن و واسطه‌گری بزرگان به خوبی حل و فصل شده، امروز باید ببینیم چه چیزی باعث شده که فاصله‌ها زیاد و نقش واسطه‌گری بزرگان نیز کم شده است.
نام شما

آدرس ايميل شما

نگرانی از اتهام‌زنی، اصلاح طلبان را در موضعی انفعالی قرارداد

نگرانی از اتهام‌زنی، اصلاح طلبان را در موضعی انفعالی قرارداد

برخلاف تصور، این وضعیت فشارها را به اصلاح طلبان بیشتر و اصلاح‌طلبان را به بازی محدود ...
راي به تماشای اعدام

راي به تماشای اعدام

در نهایت باید گفت که طرح ممنوعیت نحوه اجرای احکام اعدام، قطع عضو و نقص عضو در ملأعام ...
دانشجو مي‌ميرد سخن تكراري نمي‌پذيرد

دانشجو مي‌ميرد سخن تكراري نمي‌پذيرد

شخص رييس دولت امروز و زماني كه براي قشر فرهيخته كشور سخن مي‌گويد و در چشمان آن‌ها نگاه ...