تاریخ انتشار
دوشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۳
کد مطلب : ۴۰۲۰۴۲
معاون فرماندار لنده:

دنبال مقصر نباشیم، همه مقصریم

۱
دنبال مقصر نباشیم، همه مقصریم
کبنا ؛معاون فرماندار لنده گفت: در شرایط کنونی کشور همه مقصریم و نباید فرصت‌ها را برای پیدا کردن یک مقصر هدر دهیم، حل مشکلات مهمترین وظیفه ماست.
حسنعلی حسن‌پور در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان لنده اظهار داشت: توجه به ابعاد مختلف زندگی مردم وظیفه همه دستگاه‌ها و نهادها بوده و باید در این زمینه تلاش خود را دوچندان کنند.
وی با اشاره به وضعیت اقتصادی و معیشتی مردم اظهار داشت: فقر و محرومیت و گرسنگی و یا به تعبیر بهتر مشکلات اقتصادی که امروز گریبانگیر مردم و جامعه ما شده باعث نارضایتی مردم و مشکلات متعددی برای آنها شده است.
معاون فرماندار لنده تصریح کرد: عده‌ای در این شرایط به دنبال پیدا کردن مقصر بوده و از اصل موضوع و هدف دور شده‌اندٰ خطاب به آنها باید بگوییم که در به وجود آمدن شرایط کنونی همه مقصریم و یک فرد یا نهاد را نمی‌توان مقصر دانست چراکه عوامل مختلفی باعث بروز چنین امری در جامعه می‌شود.
حسن‌پور یادآور شد: در حوزه خانواده و مشکلات آن باید ابتدا شناسایی مشکلات در دستورکار قرار گیرد بعد از آن به دنبال ارائه راه‌حل باشیم تا بتوانیم آن را برطرف کنیم.
وی خاطرنشان کرد: در ابتدای زندگی همه ماها مشکلاتی وجود داشته که با پا درمیانی کردن و واسطه‌گری بزرگان به خوبی حل و فصل شده، امروز باید ببینیم چه چیزی باعث شده که فاصله‌ها زیاد و نقش واسطه‌گری بزرگان نیز کم شده است.
نام شما

آدرس ايميل شما

رقابت يارانه‌اي

رقابت يارانه‌اي

برای جبران تورم، یارانه گزینه مناسبی نیست و باید زیرساخت‌ها و تولید را تقویت کرد. طرح‌های ...
بررسی یارانه احمدی‌نژاد و یارانه روحانی / دولت شفاف‌سازی کند

بررسی یارانه احمدی‌نژاد و یارانه روحانی / دولت شفاف‌سازی کند

هر چه که هست، یارانه‌های نقدی و حساسیتی که در مورد آن بین مردم وجود دارد موجب شده نحوه ...
ایست دوباره مجمع به لایحه پولشویی

ایست دوباره مجمع به لایحه پولشویی

مجمع از منافع نظام و مردم کوتاه نمی‌آید و با توجه به نظرات کارشناسان با آن برخورد می‌کنیم....