تاریخ انتشار
جمعه ۵ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۵
کد مطلب : ۴۰۱۸۰۷
رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کهگیلویه و بویراحمد مطرح کرد

آقای استاندار مردم از استخدام‌های فله‌ای مدیران نگران‌ هستند، برخوردها را ادامه بده

۳
۱
آقای استاندار مردم از استخدام‌های فله‌ای مدیران نگران‌ هستند، برخوردها را ادامه بده
کبنا ؛رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه مردم استان از پارتی‌ بازی مدیران دستگاه‌های اجرایی نگران‌اند، گفت: برخورد با این مدیران خواست مردم است.
به گزارش کبنا، حجت‌الاسلام و المسلمین صقدر پناهی پیش از خطبه‌های این هفته نماز جمعه یاسوج با انتقاد شدید از استخدام‌های فله ای‌در استان، اظهار داشت: از برخورد استاندار با دانشگاه یاسوج در این زمینه تشکر و سوال ما این بوده چرا برخوردها ادامه پیدا نکرد.
وی با بیان اینکه مردم استان کهگیلویه و بویراحمد از استخدام های فله‌ای نگرانند و استاندار باید برخوردها را ادامه دهد، عنوان کرد: مردم همچنین از موضوع پارتی بازی بشدت نگران بوده و خواستار برخورد قانونی با مدیران پارتی باز هستند.
پناهی با بیان اینکه مردم استان کهگیلویه و بویراحمد از پارتی بازی‌های در استان و دستگاه‌های دولتی بشدت نگران و ناراضی هستند، خاطرنشان کرد: از استاندار می‌خواهیم برخوردها با مدیران استخدام کننده فله‌ای و مدیران پارتی باز را با قدرت بیشتری ادامه دهد.
رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه برخی مدیران حاضر نبوده در نماز جمعه‌ها شرکت کنند، ادامه داد: این مدیران فاصله شان با مردم زیاد شده و امروز میبینید مردم چگونه از آنان ناراضی هستند.
پناهی مصلاهای نماز جمعه را تریبونی مناسب برای بیان عملکردهای نظام دانست و یادآورشد: متاسفانه اغلب مدیران استان کهگیلویه و بویراحمد حاضر نیستند عملکرد نظام را از پشت تریبون‌های نماز جمعه بیان کنند و همین موضوع عامل فاصله گرفتن آنان با مردم شده است.
وی تصریح کرد: مدیران می‌توانند میز خدمت خود را در مصلاهای استان راه اندازی و پاسخگوی مردم خود باشند و مصلاها آمادگی این موضوع را با مدیران دارند.
پناهی در بخش دیگری از سخنان خود به موضوع برجام هم‌پرداخت و از اینکه در ابتدای برجام برخی سخنان ائمه جمعه راجع به برجام را نادرست می خواندند اظهار تاسف کرد‌.
وی با اشاره به اینکه در ابتدای بحث برجام تمامی ائمه جمعه از این بحث ناراضی بودند اما برخی سخنان این دلسوزان را نادرست و غیرکارشناسی می‌خواندند، اظهار داشت: نتیجه امروز برجام همان چیزی بود که ائمه جمعه می‌گفتند و ستادهای نماز جمعه همواره بفکر نظام و مردم بوده است.
رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: دولتمردان بایستی بفکر رضایتمندی مردم باشند و در این راستا تمامی تلاش‌های خود را بکار گیرند‌.
نام شما

آدرس ايميل شما

تل زالی
Iran, Islamic Republic of
جناب استانداروجناب حاجی آقا پناهی بانک م... هرهفته نیروهایی رابکارمیگیرندکه ازمنسوبین واقارب مدیران بانک.. استان میباشندحداقل تا یک ماه ازدرب پارکینگ عبور ومرورمیکنندتاجاگیربشن بعددیده میشوندجالب اینجاست تازه میگن کارگرهست تاخوب جاگیرشدمیگن آقابالاسربانک هست..به حرمت امام حسین سوگندمیدهم بررسی کنید
هم استانی
Iran, Islamic Republic of
استاندار محترم فقط به علوم پزشکی ورود کند ببیند چه خبر است و چقدر نیرو فله ای بکار گرفته اند و مطالبات پرسنل پرداخت نمی شود و پروژه ها هم تعطیلند .
تل زالی
Iran, Islamic Republic of
جناب آقای دکتراحمدی و ریاست محترم ائمه جمعه که خودبرادرشهید وازرزمندگان دفاع مقدس هستین....بکارگیری نیروی فله ای دربانک م.. بیدادمیکند...هرروز وهفته با ی نیروی جدیدروبرومیشوی تاسوال میکنی میگن کارگرهست وازدرب پارکینگ آمدورفت میکنندبعداز مدتی که جاافتادن میگن این آقابالاسربانک هست چون از طرف مدیران بکارگرفته شدن...وظاهرا درجلسات استانداری مدیران سوخت وساز نیرو باهم دارن.....به قول مدیران بانک م.. حق مسلم مدیرهست که نیروی فله ای وبدون حساب کتاب بگیره...خودم کارمندبانک وجانبازم وسه فرزندلیسانس بیکاردارم...دربانک... جایگاهی ندارن....تاانقلاب خدشه دارنشده بفکرباشین...البته استاندارمحترم به تنهایی چاره سازنیست همراهش باشین
ماجرای صحبت‌های گوینده معروف خبر تلویزیون چه بود

ماجرای صحبت‌های گوینده معروف خبر تلویزیون چه بود

مهم‌ترین ویژگی رسانه‌ها، هویت رسانه‌ای فعالان آن است. به همین خاطر است که بسیاری از روزنامه ...
دست‌های پشت پرده بحران عراق

دست‌های پشت پرده بحران عراق

​​​​​​​ سفر آقاي «عادل عبدالمهدي» به چين و قراردادهايي که بين عراق و برخي کشورها مثل ...
سرانجام ناطق نوری به جامعه روحانيت آمد

سرانجام ناطق نوری به جامعه روحانيت آمد

سيدرضا اکرمي گفت: اين اولين حضور آقاي ناطق‌نوري در جلسات جامعه پس از سال‌ها بود و اعضا ...