تاریخ انتشار
يکشنبه ۳۱ تير ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۳۸
کد مطلب : ۴۰۱۶۶۸
در گفت‌وگو با خبرنگاران مطرح شد

 ادارات کهگیلویه و بویراحمد نگران «شیرینی» پذیرایی خود در جلسات نباشند

۱
۰
 ادارات کهگیلویه و بویراحمد نگران «شیرینی» پذیرایی خود در جلسات نباشند
کبنا ؛مجتبی جعفری صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به کیفیت بالای محصولات مجموعه شیرینی الف، اظهار کرد: این مجموعه غذایی بیش از 1200 مترمربع زیر بنا دارد که کارگاه «شیرینی الف» در یاسوج  از مجهزترین کارگاه‌ها می‌باشد و از تجهیزات صنعتی و مدرن بهره می‌برد.
مدیریت مجموعه «شیرینی الف» یاسوج در ادامه با بیان اینکه دست انسان کمترین مداخله در تولید محصولات «الف» را دارد، افزود: تمام مواد اولیه مجموعه شیرینی الف یاسوج از شعبه مرکزی زعفرانیه تهران تهیه می‌شود که شعبه مرکزی مواد اولیه تمام شعب را به صورت بسته بندی در اختیار آنان قرار می دهد.
جعفری ادامه داد: هیچ کدام از شعب شیرینی الف  اجازه خرید مواد اولیه را ندارند، بنابر این کیفیت تمام محصولات شیرینی الف در سراسر کشور و به ویژه شهر یاسوج با شعبه مرکزی تهران برابری می کند.
وی به تأمین نیروی انسانی در مجموعه غذایی الف اشاره کرد و گفت: کلیه نیروهای مجموعه شیرینی الف قبل از ورود به این مجموعه غذایی از نظر اخلاقی، رفتاری و صلاحیت کار باید از سوی شعبه مرکزی تهران تایید شوند و دوره‌های آموزشی لازم را حتماً گذرانده باشند.
مدیریت مجموعه شیرینی الف گفت: این مجموعه آمادگی پذیرش کلیه سفارشات ادارات، سازمان‌ها، نهادهای دولتی، هتل‌های تفریحی و تالارهای پذیرایی را دارد و بهترین محصولات خود را با بهترین بسته‌بندی‌ها و شکل ممکن در اختیار سفارش دهندگان قرار می‌دهد.
نام شما

آدرس ايميل شما

100
Iran, Islamic Republic of
بهتر از شیرینی های یزد نیست
گذر از شورای سیاستگذاری به پارلمان اصلاحات

گذر از شورای سیاستگذاری به پارلمان اصلاحات

اظهارنظرهای متفاوتی که از سوی برخی چهره‌های اصلاح‌طلب در مورد نقش و جایگاه پارلمان اصلاحات ...
گزينه انتحاري!

گزينه انتحاري!

محمد علي ابطحي، رييس دفتر رييس دولت اصلاحات و از افرادي كه براي تمام جريانات و افراد ...
جهانگيري مي‌ماند يا مي‌رود؟

جهانگيري مي‌ماند يا مي‌رود؟

واقعیت اين است که ما در دولت یازدهم در دستیابی به اهدافمان موفق بودیم. توانستیم ثبات ...