تاریخ انتشار
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۳۳
کد مطلب : ۴۰۱۴۴۷
در نشست شورای اداری چرام عنوان شد

علیمردانی نمی‌خواهد کار کند / امام جمعه از عملکرد «هاشمی‌پور» رضایت دارد

۳
۱
علیمردانی نمی‌خواهد کار کند / امام جمعه از عملکرد «هاشمی‌پور» رضایت دارد
کبنا ؛امروز نشست شورای اداری با حضور نماینده مردم شهرستان چرام در مجلس شورای اسلامی، فرماندار چرام، امام جمعه و اعضای شورای اداری در سالن اجتماعات شبکه بهداشت این شهرستان برگزار شد.
عدل هاشمی‌پور هم با ابراز خرسندی از اینکه پیرامون مباحثی که در حوزه انتخابیه است، شهر چرام کمترین حاشیه را دارد، اظهار کرد: اختلافات سلیقه‌ای که در جاهای دیگر به چشم می‌خورد در بین مدیران و مسؤولان چرام مشاهده نمی‌شود، بلکه وحدت بین امام جمعه و مجموعه‌های فرهنگی سیاسی و اقتصادی بسیار خوب است.
نماینده مردم شهرستان‌های چهارگانه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امروزه به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی امید در مردم برای زندگی به وجود آمده است، عنوان داشت: مردم وقتی زیرساخت‌ها و امکانات شان را درست شده ببینند امید به زندگی پیدا می‌کنند، ما باید خدمات ارائه دهیم و زمینه را فراهم کنیم تا حتی کسانی که مهاجرت کرده‌اند به شهرستان برگردند.
 وی در خصوص برخی مسائل حاشیه‌ای سیاسی در حوزه انتخابیه ابراز کرد: همه در یک کشتی نشستیم و سکاندار این کشتی رهبر معظم انقلاب است، باید کمک کنیم تا این کشتی به ساحل برسد پس بهتر است که حاشیه ها را ول کنیم چرا که حتی کسانی که ما چپ و راست را از آنان یاد گرفته‌ایم رها کردند و باور دارند در یک کشتی نشسته‌اند و اگر این کشتی سوراخ شود همه غرق می‌شود خصوصاً در شرایط فعلی این تفکر، تفکر خوبی نیست پس به خدمت کردن  بچسبید.
هاشمی‌پور در ادامه سخنان خود به پروژه‌های شهرستان چرام اشاره کرد و گفت: به جهت به بهره‌برداری رسیدن پروژه‌ها و به نتیجه رسیدن مصوبات تلاش کردم و مطمئنم با روحیه فرماندار چرام این پروژه‌ها به نتیجه می‌رسد.
 وی در خصوص راه ها و جاده های شهرستان چرام نیز سخن گفت و خاطرنشان کرد: در خصوص جاده چرام به دهدشت فرماندار جلسه‌ای با حضور رئیس اداره راه بگیرند و جوانب این جاده را بررسی کنند، تا زمانی که پل های این مسیر درست نشود،کارهای ابنیه تکمیل نشود هر چقدر آسفالت کنید فایده ندارد چرا که لذت جاده به ابنیه آن است.
هاشمی‌پور،تصریح کرد: در راهسازی کارهای ابنیه باید مورد توجه قرار گیرد جاده چرام به باشت را تا ۵ کیلومتر مجوز گرفتیم، ۴ ورودی دهدشت دو ورودی و خروجی چرام مجوز روشنایی آن را نیز گرفتیم و راه و شهرسازی باید زیر سازی این ورودی‌ها را انجام دهد.
نماینده مردم شهرستان چرام در مجلس شورای اسلامی با اشاره به جاده آب حیات و با ابراز تاسف از اینکه با این روش با این دستگاه‌های مهندسی این پروژه تا ۵ سال دیگر هم تمام نمی‌شود خاطرنشان کرد: منابع طبیعی را بهانه نکنید، علیمردانی نمی‌خواهد کار کند اگر می‌خواهد کار کند یک پروژه ۱۰ میلیاردی را با سختی گرفتیم، ملی کردیم از سپیدار جدا و به سر فاریاب وصل کردیم اما همچنان مانده است.
وی افزود: من با این شیوه کار نکردم و نمی‌توانم کار کنم، حداقل ۳ اکیپ باید روی جاده آب حیات کار کند و در این خصوص تعارف با کسی نداریم.
هادی فتاحی‌اصل نیز با ابراز خرسندی از اینکه با وحود شرایط فعلی و مشکلات وضعیت موجود از نظر اعتباری، شهرستان چرام هیچ پروژه راکدی ندارد، اظهار کرد: پروژه‌های ما در چرام یا در حال کار بوده و یا در حال پیگیری برای شروع به کار هستند که جای امید بسیاری دارد.
 حجت‌الاسلام سید نورالله افشار در این نشست با اشاره شهادت امام صادق و ذکر روایتی از ایشان که عاقلترین مردم خوش خلق‌ترین آنهاست، اظهار کرد: کسی که اخلاق و رفتار خوبی ندارد، معلوم است که از نظر عقلی هم مشکل دارد و امیدواریم اخلاق و رفتار ما مطابق با منش اسلامی باشد نسبت به زیردستان و ارائه خدمات به آنان.
امام جمعه چرام ضمن تقدیر و تشکر از نماینده مردم چرام در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه جناب آقای هاشمی‌پور تلاش‌هایی کردند که به ثمر نشسته و یا در آینده نزدیک به ثمر نشاندن آنها را می‌بینیم عنوان داشت: یکی از این تلاش‌ها بحث معدن فسفات چرام است که توقع مردم این بوده و مشکل بیکاری که مشکل آزاردهنده‌ای برای جوانان و خانواده‌ها است رفع شود.
وی به بحث جاده‌های شهرستان چرام نیز اشاره داشت و گفت: توقع داریم جاده‌هایی که هم به مرکز استان منتهی می‌شود و هم بین شهرستانی است در دستور کار قرار گیرد و به مدیران مربوطه تاکید کنید تا این مشکل زودتر حل شود و خساراتی را برای مردم به همراه نیاورد.
تعرفه برق شهرستان، مورد دیگری بود که خطیب جمعه چرام در نشست شورای اداری به آن اشاره داشت و خاطرنشان کرد: امیدواریم نتیجه نهایی پیگیری‌های شما در خصوص تعرفه برق را به زودی زود مشاهده و به مردم عزیز ابلاغ کنیم.
فرماندار چرام با تاکید بر اینکه ما برای مردم کار می‌کنیم و هر کسی برای مردم کار کند برای نظام جمهوری اسلامی کار کرده است،به وضعیت بودجه‌ای شهرستان اشاره داشت و گفت: اعتباراتی که از نظر بودجه‌ای داریم بر اساس آیتم ها سهمیه بندی می‌شود و شهرستان چرام از نظر مساحت،جمعیت و آیتم ها نسبت به دیگر شهرستان‌ها کمتر است به همین دلیل اعتبارات کمتری تخصیص داده می‌شود.
وی افزود: اعتباراتی که از جهت نماینده،خیرین،و راه های دیگر به چرام وارد می شود بسیار بیشتر از اعتباراتی هست که از نظر رسمی و قانونی سهم شهرستان ماست.
این مسؤول به مشکلاتی در خصوص پروژه برق در مناطق مختلف اشاره کرد و متذکر شد: مشکل اساسی پروژه برق آنهایی هستند که زمین کنار جاده را ول کرده و در وسط زمین‌های کشاورزی بدون خریدن راه، زمین خریده و طراحی کردند و امروز مشکلاتی را سد راه ما قرار داده‌اند.
فتاحی‌اصل، ادامه داد: در خصوص پروژه فنی و حرفه‌ای چرام نیز باید اعلام کنیم، امضای آن گرفته و مشکلاتش رفع شده که از شنبه شروع به کار خواهد شد.
فرماندار چرام با اشاره به گلزار شهدا چرام نیز گفت: از نظر اداره کل بنیاد شهید،کار این گلزار قانونی تمام شده و یک پروژه تحویلی است که نمی‌توان اعتباری برای آن گذاشت اما قرار است ما این پروژه را در قالب طرح دیگری ساماندهی کنیم و برای آن اعتبار بگذاریم.
وی تصریح کرد: در خصوص اعتبارات توازن که سال گذشته صفر بوده، باید بگوییم بخشی از آن اعتبارات زنده شده که اعتبارات مصلی جز آن بوده و در اولویت قرار خواهیم داد.
نام شما

آدرس ايميل شما

محمد
Iran, Islamic Republic of
متاسفانه .ی تبلیغاتی عدل هاشمی شده.فکر کنم شاید شما هم جرات انتشاراین کامنت نداشته باشید.
اهل سیاست
Iran, Islamic Republic of
هاشمی پور پایین ترین عملکرد را بین تمام نمایندگان ادوار کهگیلویه و بویراحمد دارد.
حتی نجفی نماینده دور دوم کهگیلویه یک نمود سیاسی خوب در مسایل سیاسی و سوال از وزیر امور خارجه وقت داشت.
احمدی
Iran, Islamic Republic of
جناب آقای هاشمی پور درست می فرمایید علیمردانی فقط برا گچساران کار میکنه و واقعا از لحاظ فنی و مدیریتی ضعیفه.تاجگردون هم بخاطر داشتن رای ترک ها پشت ایشون هستش. ولی سوالم از شما اینه که وقتی میدونین علیمردانی ضعیفه چرا برخورد نمیکنین؟؟؟؟؟
احتمال وقوع سیلاب؛ مردم به سفر نروند

احتمال وقوع سیلاب؛ مردم به سفر نروند

خطر سیلاب، آبگرفتگی معابر، طغیان رودخانه‌های فصلی در استان‌های نیمه غربی و شمالی کشور ...
از بهار تا بهار در بهارستان

از بهار تا بهار در بهارستان

من چون در مجلس حضور دارم نمی‌توانم عملکرد مجلس را قضاوت کنم و قضاوت با مردم است و این ...
اعلام میزان بارش‌های اخیر در کهگیلویه و بویراحمد

اعلام میزان بارش‌های اخیر در کهگیلویه و بویراحمد

در بارش‌های اخیر استان کهگیلویه و بویراحمد تا ساعت ۶:۳۰ یکشنبه ۲۶ اسفند در کاکان منصورخانی ...