تاریخ انتشار
چهارشنبه ۲۰ تير ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۱
کد مطلب : ۴۰۱۴۲۶
سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی یاسوج مطرح کرد

اختصاص 8 میلیارد تومان اعتبار برای بیمارستان بهمئی

۰
اختصاص 8 میلیارد تومان اعتبار برای بیمارستان بهمئی
کبنا ؛سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی یاسوج ضمن اعلام این خبر گفت: در ملاقاتی که با مدیرکل منابع فیزیکی و مدیرکل بودجه و پایش عملکرد وزارت بهداشت داشتیم تفاهم نامه تأمین 6 میلیارد تومان اعتبار جهت تکمیل بیمارستان بهمئی در سالجاری و 2 میلیارد تومان برای سال 1398 در نظر گرفته شد.
 امین اله بابویی افزود: در این سفر که مدیران بودجه و منابع فیزیکی دانشگاه نیز حضور داشتند، در خصوص پپیشرفت این پروژه ملی صحبت‌هایی مطرح و جهت تکمیل آن، این بودجه در نظر گرفته شد.
 وی تکمیل تمام پروژه‌های عمرانی دانشگاه در تمام شهرستان‌های استان را از اولویت‌های این معاونت اعلام و عنوان کرد: با بازدید از این پروژه‌ها و نظارت مستمر تمام تلاش خود را خواهیم کرد که پروژه‌ها در زمان مقرر به بهره برداری برسند که در این زمینه‌ها رایزنی‌ها و پیگیری‌هایی مناسبی نیز با وزارت داشته‌ایم.
 وی همچنین اختصاص مبلغ یک میلیارد و 700 میلیون تومان را جهت تکمیل و خرید تجهیزات و تاسیسات کلنیک های دهدشت و گچساران را از دیگر دست یافته‌های این سفر عنوان کرد.
 سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در پایان خاطر نشان کرد: امید است با بهره برداری از بیمارستان 32 تختخوابی شهرستان بهمئی از مراجعه و ایاب و ذهاب به سایر شهرستان‌های همجوار کاسته و بتوانیم خدمات مناسبی به مردم شریف این شهرستان در حوزه سلامت ارائه دهیم.
نام شما

آدرس ايميل شما

کشف واکسن HIV توسط متخصصان ایتالیایی

کشف واکسن HIV توسط متخصصان ایتالیایی

متخصصان ایتالیایی موفق شده‌اند واکسنی بسازند که به روند بهبودی کامل بیماران مبتلا به ...
طلاق ازدواج را می‌بلعد

طلاق ازدواج را می‌بلعد

شاید الان وقتش شده که برای چنین معضلی سوال «چه باید کرد» را بار دیگر تک تک شهروندان و ...
تلفن همراه هوشمند و چالش های نسل دیجیتال

تلفن همراه هوشمند و چالش های نسل دیجیتال

بنابر این آنچه که در حال حاضر ضروری به نظر می‌رسد چگونگی مدیریت این تجربه نوین در سطوح ...