تاریخ انتشار
چهارشنبه ۲۰ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۹
کد مطلب : ۴۰۱۴۲۴
سرپرست بیمارستان امام سجاد (ع) یاسوج مطرح کرد

لزوم آموزش در بیمارستان‌های کهگیلویه و بویراحمد

۰
لزوم آموزش در بیمارستان‌های کهگیلویه و بویراحمد
کبنا ؛سجاد حسن زاده نقش آموزش را در پیشرفت و بالندگی را نقشی اساسی و بی بدلیل دانست و افزود: برای رشد و بالندگی و شکوفایی لازم است به مقوله آموزش، بیش از پیش توجه شود زیرا عصر حاضر، عصر انفجار اطلاعات و به نوعی پیچیدگی و تنوع اطلاعات است.
 وی اظهار داشت: نقش آموزش در بیمارستان‌های آموزشی، درمانی به عنوان نقش کلیدی و مهم باید حفظ و همواره به اهمیت آن افزوده شود.
حسن زاده اذعان داشت: به منظور ساماندهی و بستر سازی مناسب برای تصمیم گیری در امور آموزشی مرکز، متناسب با نیازها و در چارچوب آیین نامه‌ها و دستورالعمل‌های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کمیته آموزش تشکیل می‌شود.
وی ایجاد هماهنگی و هدایت فرایندهای آموزشی اساتید و دانشجویان مرکز از طریق سیاستگذاری برنامه‌های منسجم آموزشی و بهبود و تقویت فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی اساتید، دانشجویان و محققان مرکز را از اهداف این کمیته برشمرد.
سرپرست بیمارستان امام سجاد (ع) یاسوج گفت: با توجه به آموزشی و درمانی بودن این بیمارستان لازم است که اساتید، پزشکان متخصص و دانشجویان با استفاده از ظرفیت‌های موجود جهت ارتقاء و بهبود کیفیت آموزش حداکثر تعامل و همکاری را داشته باشند.
  در پایان اعضاء جلسه پیرامون موانع و مشکلات مربوط به بیان دیدگاه‌ها و نظرات خود پرداختند و راهکارهای لازم را جهت رفع موانع موجود بیان نمودند.
نام شما

آدرس ايميل شما

وزارتخانه‌های بی وزیر

وزارتخانه‌های بی وزیر

بنابراین باید منتظر بود و دید که خبر استعفای و به دنبال آن تکذیب استعفای وزیر صمت تا ...
سیف ممنوع الخروج است/ «تتلو» تعقیب قضایی می‌شود

سیف ممنوع الخروج است/ «تتلو» تعقیب قضایی می‌شود

وی‌در پاسخ به سوالی درباره صحبت‌های اخیر امیرحسین مقصودلو (تتلو) و اینکه آیا پرونده‌ای ...
ترور مردم!

ترور مردم!

مردم ايران و به ويژه خوزستان مشكلات فراواني دارند؛ اهواز هوا، آب و كار ندارد ولي بي‌شك ...