تاریخ انتشار
يکشنبه ۱۷ تير ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۵۰
کد مطلب : ۴۰۱۳۳۹
نماینده بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد:

لزوم رعایت عدالت و امانت‌داری در توزیع اعتبارات

۲
۰
لزوم رعایت عدالت و امانت‌داری در توزیع اعتبارات
کبنا ؛غلام محمد زارعی شامگاه شنبه در نشست شورای برنامه‌ریزی استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: شاخص های جمعیتی از جمله عواملی است که باید در توزیع اعتبارات مورد توجه قرار بگیرد.
زارعی با بیان اینکه طبق آمارها بیش از ۳۲ هزار نفر از داخل استان و قریب به ۷۰۰۰ نفر از سایر استان ها به مرکز استان مهاجرت کرده اند، ابراز داشت: تطبیق توزیع اعتبارات با شرایط و شاخص های شهرستان ها ضروری است.
وی تحقق عدالت را از وظایف مسئولین و مدیران دانست و گفت: در هر موقعیتی باید امانت دار مردم باشیم و امانت داری حق الناس است و به عنوان یک مسئولیت سنگین محسوب می شود.
نماینده بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه علیرغم شرایط کشور اقدامات و تلاش های مناسبی در حوزه بودجه کشور و استان ها انجام شده است، گفت: یکی از مباحث مطرح شده بودجه ای، توزیع سه درصد اعتبارات نفت با موارد (یک سوم و دو سوم) بود که در برنامه ششم توسعه با تاکید بر تحقق عدالت در توزیع به سمت استان ها هدایت شده و این در حالیست که این موارد در گذشته تنها مربوط به مناطق نفت خیز بود.
وی با اشاره به نحوه توزیع این اعتبارات در استان، ابراز داشت: طی سال جاری نیز مقرر شد با اصلاح انجام گرفته، اعتبارات به استان های نفت خیز و گاز خیر تعلق بگیرد.
نماینده مردم شهرستان های بویراحمد و دنا با تاکید بر هماهنگی نمایندگان استان در مجلس، تصریح کرد: هماهنگی مناسبی میان نمایندگان استان وجود دارد و همه اقدامات انجام گرفته برای توسعه استان است.
بنا بر این گزارش، در این جلسه حسن نوروزی رئیس سازمان برنامه و بودجه استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: همچنین قانون که اعتبارات یک سوم نفت به کل استان تخصیص داده شود به ما ابلاغ نشده است و بنا بر این بر اساس مستندات و مدارک قانونی اعتبارات نفت را توزیع می‌کنیم.
نام شما

آدرس ايميل شما

دنا
Iran, Islamic Republic of
ما هم حرفمون همینه ، که. با تاج کاملا هماهنگ باشی و هرچه تاج فرمود شما ..شششششششششسشممممممم
Iran, Islamic Republic of
کاش این عدالت را در استخدامهای فامیلی و پیمانکاری فامیلی هم رعایت می کردید. عدالت . در پروزه های بنیاد مسکن پیمانکاران چه کسی هستند؟
احتمال وقوع سیلاب؛ مردم به سفر نروند

احتمال وقوع سیلاب؛ مردم به سفر نروند

خطر سیلاب، آبگرفتگی معابر، طغیان رودخانه‌های فصلی در استان‌های نیمه غربی و شمالی کشور ...
از بهار تا بهار در بهارستان

از بهار تا بهار در بهارستان

من چون در مجلس حضور دارم نمی‌توانم عملکرد مجلس را قضاوت کنم و قضاوت با مردم است و این ...
اعلام میزان بارش‌های اخیر در کهگیلویه و بویراحمد

اعلام میزان بارش‌های اخیر در کهگیلویه و بویراحمد

در بارش‌های اخیر استان کهگیلویه و بویراحمد تا ساعت ۶:۳۰ یکشنبه ۲۶ اسفند در کاکان منصورخانی ...