تاریخ انتشار
يکشنبه ۱۷ تير ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۵۰
کد مطلب : ۴۰۱۳۳۹
نماینده بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد:

لزوم رعایت عدالت و امانت‌داری در توزیع اعتبارات

۲
۰
لزوم رعایت عدالت و امانت‌داری در توزیع اعتبارات
کبنا ؛غلام محمد زارعی شامگاه شنبه در نشست شورای برنامه‌ریزی استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: شاخص های جمعیتی از جمله عواملی است که باید در توزیع اعتبارات مورد توجه قرار بگیرد.
زارعی با بیان اینکه طبق آمارها بیش از ۳۲ هزار نفر از داخل استان و قریب به ۷۰۰۰ نفر از سایر استان ها به مرکز استان مهاجرت کرده اند، ابراز داشت: تطبیق توزیع اعتبارات با شرایط و شاخص های شهرستان ها ضروری است.
وی تحقق عدالت را از وظایف مسئولین و مدیران دانست و گفت: در هر موقعیتی باید امانت دار مردم باشیم و امانت داری حق الناس است و به عنوان یک مسئولیت سنگین محسوب می شود.
نماینده بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه علیرغم شرایط کشور اقدامات و تلاش های مناسبی در حوزه بودجه کشور و استان ها انجام شده است، گفت: یکی از مباحث مطرح شده بودجه ای، توزیع سه درصد اعتبارات نفت با موارد (یک سوم و دو سوم) بود که در برنامه ششم توسعه با تاکید بر تحقق عدالت در توزیع به سمت استان ها هدایت شده و این در حالیست که این موارد در گذشته تنها مربوط به مناطق نفت خیز بود.
وی با اشاره به نحوه توزیع این اعتبارات در استان، ابراز داشت: طی سال جاری نیز مقرر شد با اصلاح انجام گرفته، اعتبارات به استان های نفت خیز و گاز خیر تعلق بگیرد.
نماینده مردم شهرستان های بویراحمد و دنا با تاکید بر هماهنگی نمایندگان استان در مجلس، تصریح کرد: هماهنگی مناسبی میان نمایندگان استان وجود دارد و همه اقدامات انجام گرفته برای توسعه استان است.
بنا بر این گزارش، در این جلسه حسن نوروزی رئیس سازمان برنامه و بودجه استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: همچنین قانون که اعتبارات یک سوم نفت به کل استان تخصیص داده شود به ما ابلاغ نشده است و بنا بر این بر اساس مستندات و مدارک قانونی اعتبارات نفت را توزیع می‌کنیم.
نام شما

آدرس ايميل شما

دنا
Iran, Islamic Republic of
ما هم حرفمون همینه ، که. با تاج کاملا هماهنگ باشی و هرچه تاج فرمود شما ..شششششششششسشممممممم
Iran, Islamic Republic of
کاش این عدالت را در استخدامهای فامیلی و پیمانکاری فامیلی هم رعایت می کردید. عدالت . در پروزه های بنیاد مسکن پیمانکاران چه کسی هستند؟
وزارتخانه‌های بی وزیر

وزارتخانه‌های بی وزیر

بنابراین باید منتظر بود و دید که خبر استعفای و به دنبال آن تکذیب استعفای وزیر صمت تا ...
سیف ممنوع الخروج است/ «تتلو» تعقیب قضایی می‌شود

سیف ممنوع الخروج است/ «تتلو» تعقیب قضایی می‌شود

وی‌در پاسخ به سوالی درباره صحبت‌های اخیر امیرحسین مقصودلو (تتلو) و اینکه آیا پرونده‌ای ...
ترور مردم!

ترور مردم!

مردم ايران و به ويژه خوزستان مشكلات فراواني دارند؛ اهواز هوا، آب و كار ندارد ولي بي‌شك ...