تاریخ انتشار
يکشنبه ۱۷ تير ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۱۱
کد مطلب : ۴۰۱۳۳۵
کبنا گزارش می‌دهد

حرف‌های «حاج‌عدل» در شورای برنامه‌ریزی / تشویق حضار /شوخی معنادار استاندار با نماینده کهگیلویه بزرگ

۱۳
۱
حرف‌های «حاج‌عدل» در شورای برنامه‌ریزی / تشویق حضار /شوخی معنادار استاندار با نماینده کهگیلویه بزرگ
کبنا ؛نشست شورای برنامه‌ریزی استان کهگیلویه و بویراحمد عصر امروز به ریاست علی محمد احمدی استاندار و دو تن از نمایندگان استان در مجلس برگزار شد و حواشی‌های را هم به دنبال داشت.
بعد از بحث زارعی نماینده بویراحمد و دنا و حسن نوروزی رئیس سازمان مدیریت برنامه‌ریزی استان کهگیلویه و بویراحمد در رابطه نحوه و شیوه توزیع اعتبارات یک سوم نفت، عدل هاشمی‌پور سکوت خود را شکست و با بیان این که باید همه حرف‌ها و استرس‌های شما برای رضای خدا و مردم باشد اظهار کرد: البته آقای استاندار جلسه را به خوبی مدیریت کرد.
نماینده مردم کهگیلویه بزرگ در مجلس شواری اسلامی با بیان اینکه یک شوخی هم با آقای نوروزی بکنیم، افزود: امیدوارم که اگر آقای نوروزی رئیس برنامه و بودجه استان جای فرماندار لنده بود هم با این حساسیت حرف می‌زد.[ نوروزی گفت: چه ربطی دارد؟]
هاشمی‌پور گفت: باید همدیگر را تحمل کنیم و عصبانی نشویم. ما نوکر و کارگر مردم هستیم،این پول نفت باید به استان بیاید که یا به کل استان تعلق می‌گیرد و یا تنها به گچساران و بهمئی می‌رسد اما هر چه هست به این استان می‌آید.
نماینده مردم کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی در ادامه وقتی که رئیس سازمان برنامه و بودجه با وقت 15 روزه برای تعیین تکلیف تقسیم اعتبارات نفت در استان مخالفت کرد با تاکید بر این که استان آن قدر عقب‌ماندگی دارد و چه اشکال دارد که دو هفته هم شما وقت بدهید گفت: آقای استاندار هم در این باب معذوراتی دارد که باید اخلاق را رعایت کنیم.
هاشمی‌پور با اشاره به موقعیت زمانی کنونی که دشمن هجمه سنگینی علیه نظام و دولت دارد تصریح کرد: کمک کنید و امید را در جامعه تزریق کنید اما بعضی‌ها فکر می‌کنند خارج از نظام هستند و می‌خواهند این کشتی را سوراخ کنند.
وی  گفت: مردم از تبعیض‌ها نگران هستندو انتظار داریم که در تمام زمینه‌ها از جمله در تقسیم بودجه‌ها رعایت عدالت شود.
بنا بر این گزارش هاشمی‌پور از فیلی معاون عمرانی استاندار هم قدردانی کرد که به خوبی پروژه‌های نیمه‌تمام را پی‌گیری و در اولویت کار قرار می‌دهد و گفت که من آدم اجرایی هستم و آدم‌های اجرائی و عمرانی را دوست دارم و آقای فیلی را خیلی دوست دارم.[استاندار به شوخی به عدل هاشمی‌پور گفت: یعنی ما را دوست نداری که هاشمی‌پور پاسخ داد: شما هم سیاسی هستید و هم اجرایی. اما شما را هم دوست دارم.
هاشمی‌پور با بیان اینکه خیلی بد است پروژه 10 کیلومتری در استان 12 سال معطل بماند، افزود: آقای فیلی یک برنامه‌ زمان‌بندی برای این پروژه‌ها بگذارید، حقیقتاً مردم دیگر خسته شده‌اند. شورای برنامه‌ریزی شهرستان‌ها هم باید به نمایندگان مجلس احترام بگذارند و از آن‌ها بخواهند تا در این نشست‌ها حضور داشته باشند.
 پس از سخنان عدل هاشمی‌پور اعضای شورای برنامه‌ریزی استان برای او کف زدند.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد هم در انتها از عدل هاشمی تشکر کرد و انتخاب وی به عنوان معاون کمیسیون انرژی مجلس را به وی تبریک گفت.
نام شما

آدرس ايميل شما

واقعاخودت هم نمیدانی چه نوشتی. فقط تمجیدازنماینده و...
حسن
Iran, Islamic Republic of
بین هاشمی چه حرف های خوبی درجلسات می زند همه از تعامل و کار ونوکری بری مردم است چون مردم به گردن نمایندگان حق دارند.درود برعدل هاشمی
المانت
Iran, Islamic Republic of
سردار خداوندا هرجا باشی در سلامتی کامل باشی با یان روحیه کار کردن برای مردم این کارخا اجر وپاداش اخروی دارد.
واقعاخودت هم نمیدانی چه نوشتی. فقط تمجیدازنماینده و...
علی
Iran, Islamic Republic of
اقای عدل هاشمی پور و زارعی نمایندگان محترم اگر پول نفت سهم بهمئی که حق این منطقه محروم است به سایر شهرستانها داده شود در اخرت باید پاسخگو باشید مگر میشود بدبختی الودگی را ما تحمل کنیم و جاهای دیگه از منفعت ان بهره مند بشوند ای مردم بهمئی در جریان باشید
گچسارانی
Iran, Islamic Republic of
درود بر اقای هاشمی که با تمام توان خود ،پیگیر حل مشکلات انباشته شده وبیشمار کهگیلویه بزرگ هستند.من در حرف های ایشان صداقت می بینم ،امید است روزی شاهد پیشرفت استان خصوصا کهگیلویه بزرگ باشیم.
برزگر
Iran, Islamic Republic of
سردار در میادین سخت امتحان داده و موفق و سربلند از عهده کار های سخت سر بلند بیرون امده همیشه گره های نگشودنی در کار های عمرانی هر جا قفل میشد سردار با تدبیر اون باز میکرد سابقه درخشان اون گواه هست
Iran, Islamic Republic of
واقع بینانه بنگریم الان طیف عدل سرکار نیست ولی واقعا زحمت میکشند
Iran, Islamic Republic of
درود برسردار
آرش
Romania
خوشاينداستاندارگفتن هنرنيست همه حرفش اين بودهرچه دوست داريدبكنيدامامنوبه جلسه دعوت كنيد
Iran, Islamic Republic of
.به قول اقای نوروزی
چه ربطی داشت؟
حقگو
Iran, Islamic Republic of
ده ایبینیت تا هیچ.ی وکسی گوشش نیگره هم ای گپله دربارش ایزنیت
کم. میبیند
ایمان مرتضوی پور
Romania
سپاسگذاریم از مهندس هاشمی پور خدا پشت وپناهتون
از بهار تا بهار در بهارستان

از بهار تا بهار در بهارستان

من چون در مجلس حضور دارم نمی‌توانم عملکرد مجلس را قضاوت کنم و قضاوت با مردم است و این ...
اعلام میزان بارش‌های اخیر در کهگیلویه و بویراحمد

اعلام میزان بارش‌های اخیر در کهگیلویه و بویراحمد

در بارش‌های اخیر استان کهگیلویه و بویراحمد تا ساعت ۶:۳۰ یکشنبه ۲۶ اسفند در کاکان منصورخانی ...
این غذاها شما را پیرتر از سن‌تان نشان می‌دهد

این غذاها شما را پیرتر از سن‌تان نشان می‌دهد

باور کنید که برای حفظ سلامتی و جوانی پوست و اندام خوب نیازی نیست که پول زیادی صرف کنید....